SMS pažintys ir keli naudingi patarimai

SMS pazintysKai šiandien susiduriame su tokiu greitu gyvenimo tempu, daugeliui iš mūsų tampa sudėtinga rasti pakankamai laiko naujų pažinčių mezgimui. Dėl šios priežasties nemaža dalis žmonių ilgą laiką būna vieniši. Tačiau taip būti neturėtų – juolab, kai turime tokias puikias ir efektyvias galimybes užmegzti naujas pažintis. Turbūt ne vienas iš jūsų dažnai iš rankų nepaleidžiate mobiliojo telefono? Jei taip, tuomet skambučiai ir SMS rašymas jums yra įprasta kasdienė veikla. Tokiu atveju SMS pazintys jums gali tapti tinkamiausiu sprendimu.

Žinoma, net ir SMS pažintys pasižymi tam tikrais svarbiais aspektais. Jei norime, kad mūsų bendravimas būtų kuo produktyvesnis ir daugiau žadantis, turime atsižvelgti į kelis naudingus patarimus.

Nevarginkite savo pašnekovo: jei pradedate bendravimą su nauju žmogumi, nesistenkite visko sužinoti per vos keletą dienų. Jei SMS žinutes rašysite nuolatos, kils rizika, kad labai greitai įkyrėsite. To tikrai nenorėtų nei vienas naują pažintį bandantis užmegzti žmogus. Todėl būkite kantrūs ir nepersistenkite.

Neatsakykite vos tik gavę SMS žinutę: nors iš pirmo žvilgsnio, tai gali pasirodyti labai keistas patarimas, tačiau pradedant bendravimą, nereikėtų į kiekvieną gautą žinutę atsakyti akimirksniu. Palaukite bent penkias ar dešimt minučių – tokiu būdu parodysite, kad turite užsiėmimų, kurie jums taip pat yra svarbūs.

Būkite mandagūs: bendravimas visuomet reikalauja gerų manierų. Jei elgsitės mandagiai ir labai gerai apgalvosite kiekvieną SMS žinutę, galėsite tikėtis kur kas geresnių rezultatų. Tiek moterys, tiek ir vyrai įprastai mėgsta mandagiai ir maloniai bendraujančią antrąją pusę – tai kelia šiltas emocijas ir sukuria teigiamą įspūdį.

Nemeluokite, tačiau taip pat pernelyg neatviraukite: naujų pažinčių mezgimas yra labai subtilus užsiėmimas. Puikiai bendrauti mokantys žmonės gali labai greitai atskirti kada pašnekovas meluoja. Tai reiškia, kad jokiu būdu nereikėtų meluoti, tačiau taipogi nereikėtų pamiršti, kad bendravimo pradžioje nereikėtų būti labai atviriems. Kadangi nesate tikri su kokiu žmogumi bendraujate, kartais naudinga išlikti šiek tiek paslaptingais.

Neskubėkite susitikti: jei gavote SMS žinutę ir pabendravote vos keletą valandų, nevertėtų akimirksniu planuoti susitikimo. Tai gali išgąsdinti jūsų pašnekovą. Verta pabūti kantriems ir stebėti, kaip toliau rutuliosis jūsų bendravimas.

Būkite įdomūs: tai nėra paprasta. Kiekvienas turi savitą charakterį ir išskirtinius pomėgius. Todėl tai, kas patinka vieniems, gali visiškai netikti kitiems. Tačiau turėtumėte pasistengti sudominti kitą pokalbio pusę. Tuomet didės tikimybė, kad jūsų pažintis išsirutulios į daug žadančius santykius.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt