Savo antrajai pusei padovanokite masažą

Galvos masažas Vilniuje

Jei šiuo metu galvojate, kokia dovana Jam galėtų būti tinkamiausia, turėtumėte pagalvoti ne tik apie savo antrosios pusės pomėgius ir hobius, tačiau taip pat ir apie jo fizinę bei psichologinę būklę. Ne paslaptis, kad dauguma žmonių šiandien yra pervargę ir patiria didelį stresą, todėl jei norite, kad jūsų vyras pasijustų kaip devintame danguje, padovanokite jam masažą. Kad būtų paprasčiau, pateiksime jums keletą masažo rūšių (žinoma, tai nėra vieninteliai galimi pasirinkimai):

Švediškas masažas – tai labai populiari ir plačiai po visą pasaulį paplitusi masažo rūšis. Švediško masažo metu atliekami ilgesni suspaudimai, raumenų taškiniai spaudimai, sukamieji judesiai ir kt. Masažuojant naudojami masažiniai losjonai ir aliejai.

Aromaterapinis masažas – ši masažo rūšis yra pakankamai panaši į švedišką masažą, tačiau jo metu naudojami intensyvesni kvapnieji aliejai, atitinkantys žmogaus išskirtinius poreikius. Aliejai, kurie naudojami aromaterapijos masažo seanso metu padeda atsipalaiduoti, energizuoja, sumažina stresą ir kt. Tarp naudojamų aliejų dažnai būna levandų, eukaliptų, mėtų ir kt. kvapai.

Galvos masažas – jei savo antrajai pusei padovanosite dovanų kuponą galvos masažo seansui, galite net neabejoti, kad jis liks sužavėtas, o teigiami įspūdžiai išliks ilgą laiką. Svarbu pabrėžti, kad galvos masažas Vilniuje yra atliekamas tikrų savo srities specialistų, todėl seanso metu ne tik atsipalaiduojama, tačiau taip pat sustiprinama bendra organizmo būklė (pagerėja kraujotaka, gali būti pašalinta migrena ir kt.).

Karštų akmenų masažas – masažo metu yra naudojami šilti nugludinti akmenys, kurie dedami ant tam tikrų kūno vietų. Tokiu būdu yra šildomi ir atpalaiduojami įsitempę raumenys ir subalansuojama vidinė kūno energija. Akmenys taip pat gali būti švelniai spaudžiami. Ši masažo rūšis tinka tiek vyrams, tiek ir moterims, jaučiantiems raumenų skausmus ir norintiems lengvesnio masažo.

Tailandietiškas masažas – ši masažo rūšis taip pat padeda stabilizuoja vidinę energiją, tačiau naudojant švelnius spaudimus, sukimus ir tempimus konkrečiose kūno vietose. Tailandietiškas masažas pripažįstamas kaip vienas iš geriausiai energizuojančių masažų, kuris geba sumažinti įtampą, padidina lankstumą ir palengvina įvairių judesių atlikimą.

Nugaros masažas – tai vienas iš standartinių masažų, kuris įprastas daugeliui vartotojų. Šio masažo metu susitelkiama tik į nugaros masažavimą. Žmonės, kurie nuolatos jaučia nugaros skausmą, neretai renkasi standartinį nugaros masažą, kurio metu šios srities specialistas sumažina jaučiamą įtampą, skausmą ir padeda atsipalaiduoti.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt