Savaitgalis Ispanijoje dabar jau ne toks ir brangus!

savaitgalis ispanijoeSavaitgalio poilsis kitose šalyse jau tapo norma ir tarp lietuvių, nes vis dėlto – šiais laikais už nedidelę sumą dabar galima puikiai praleisti laiką ir praplėsti akiratį kad ir porai dienų. Nuvykti į kažkokią Europos šalyse ar tolėliau nėra sudėtinga, nes Lietuvoje yra didžiulis krypčių pasirinkimas, tiek iš Kauno, tiek iš Vilniaus, o jeigu ir nerandama norimų bilietų, kuo puikiausiai pagelbėja kaimyninių šalių oro uostai. Tačiau, kelionių ekspertai įvardija daugybę rizikų, kurias prisiima patys keliones planuojantys asmenys. Yra galimybė netgi likti be pinigų ir be kelionės. Kaip maksimaliai sumažinti riziką ir išvengti tokių nemalonių situacijų ateityje?

Tarkime, jus domina savaitgalis Ispanijoje. Jūs turite vos kelias dienas suplanuoti kelionę. Jums teks ieškoti lėktuvų bilietų, viešbučio ar kitos nakvynės, taipogi teks pasirūpinti transportu, kuris jus vežios iki oro uostų ir iš jų. Visa tai daryti teks jums patiems. Kiekvienu atveju rizikuojama patekti į sukčių pinkles, jeigu bus dairomasi į tuos paslaugų teikėjus, kurie kelia šiokių tokių abejonių. Vienas iš būdų išvengti nesklandumų  – rinktis kelionių organizatorių pasiūlymus. Tai pasiūlymai, į kuriuos viskas yra įskaičiuota. Be abejo, reikia rinktis tas savaitgalio keliones, kurias pasiūlo patikimos bendrovės, o ne kažkokie nežinomi asmenys.

Kelionių organizatorių pateikiamos savaitgalio kelionės pasižymi tuo, kad žmogus, sumokėjęs pinigus, jau nebeturi rūpinti niekuo. Tai reiškia, kad sumokėjus pinigus, liks tik laiku atvykti iki oro uosto. Yra ir tokių pasiūlymų, į kuriuos yra įskaičiuotas kliento apėmimas iš namų ir atvežimas į vietą. Tad, jeigu neorite likti apgauti, tuo labiau – nenorite gaišti laiko, tuomet rinkitės kelionių organizatorių pasiūlymus. Išleisite tik vos daugiau nei viską planuotumėte patys.

Jeigu ketinate išvykti tik savaitgaliui ir ketinate naudoti kelionių organizatorių pasiūlymais, pabrėžtina, kad į juos dažniausiai įskaičiuojamos tik pagrindinės paslaugos. Tai reiškia, kad kelionių organizatoriai vargu ar jums parinks lankytinus objektus ir visą kitą. Į pasiūlymus dažniausiai įskaičiuojama nakvynė, skrydžiai bei transporto paslaugos ar dar ir maitinimas. Viskuo kitu jūs turėsite pasirūpinti patys.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt