Protų kovos – įdomi veikla

Protu kovosJei ieškote veiklos kuria norėtumėte užsiimti su draugais po darbo, tačiau nenorite jokios fiziškai aktyvios veiklos, tuomet jūsų pasirinkimai tampa labai apriboti. Taip pat su draugais turbūt nenorėsite užsirašyti į mezgimo būrelį ir visi draugiškai išmokti nusimegzti kojines. Dažniausiai ieškant papildomos veiklos norisi daugiau iššūkių. Veikla puikiai atitiksianti jūsų norus yra protu kovos, kurios dar vadinamos protų mūšiais. Angliškas žaidimo pavadinimas yra „bar quiz“, kilęs iš to, kad protų mūšiai dažniausiai vyksta baruose ar kavinėse.

Kas yra protų mūšis? Visų pirma reikėtų paminėti, kad tai yra komandinis žaidimas, todėl jei ieškote veiklos kuria galėtumėte užsiimti su savo draugais, protų mūšis puikiai tinka. Taip pat reikėtų paminėti, kad tai yra kažkuo panašu į viktoriną, tačiau raundai yra skirstomi ne kas kiekvieną klausimą, o kas dešimt klausimų juos atsakant ir užrašant į lapelius, o atsakymą sužinant tik raundui pasibaigus. Smagiausia dalis yra su komanda svarstyti, kuris iš sugalvotų atsakymų variantų yra teisingas. Žinoma, taip pat labai smagu ir atsakyti daugiau klausimų už kitas komandas, todėl kai vedėjas patikrina raundo atsakymus, visi ypač domisi kiek taškų surinko jų ir artimiausių konkurentų komandos. Protų kovos taipogi įdomios tuo, kad jei vieną raundą ar net visą žaidimą jūsų komanda nežinojo daug atsakymų, kitą raundą ar kitą žaidimą viskas gali pasikeisti. Dauguma protų mūšių organizatorių klausimus žaidimams sudaro taip, kad komandos net neturėdamos konkrečių žinių galėtų išmąstyti atsakymus.

Dar vienas puikus dalykas susijęs su protų mūšiais yra tas, kad tuomet, jei gyvenate didmiestyje protų mūšiuose galite dalyvauti, kad ir kiekvieną dieną. Taip yra todėl, kad protų kovostapo ypač populiarios ir tokiame mieste kaip Vilnius tikrai atrasite po vieną ar kelias vietas kur galima žaisti šį žaidimą skirtingomis savaitės dienomis. Be to, priklausomai nuo vietos, kurioje žaidžiate, priklauso ir prizai. Yra protų mūšių, kuriuose prizai yra pakankamai simboliniai, bet taip pat yra ir tokių protų mūšių lygų, kurios apjungia daug barų, o prizai žaidimų finaluose būna ypač vertingi, galintys kainuoti ne vieną tūkstantį eurų. Protų mūšiai į jūsų gyvenimą gali įnešti smagumo ir naujų potyrių, todėl nelaukdami išbandykite šią smagią veiklą.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt