Patarimai jūsų gimtadienio šventės paįvairinimui

Neužilgo bus jūsų gimtadienis? Kaip ir kiekvienais metais, savo gimtadienį rengiate patys? Galite net neabejoti, kad nesate vieni – didžioji dalis lietuvių savo gimtadienio šventę organizuoja pirmiausia savo draugams ir giminaičiams, o tik vėliau sau. Todėl greičiausiai tokia praktika ir nusistovėjusi „tradicija“ jums jau seniai labai pabodo. Todėl jei norite paįvairinti savo gimtadienio paminėjimą, pateiksime keletą alternatyvų įprastam gimtadienio šventimui, kuomet sveikinimai su gimtadieniu yra palydimi triukšminga muzika ir iki paryčių trunkančiu vakarėliu.

 1. Išsiruoškite į miestą ir apsilankykite prabangiame gurmaniškus patiekalus siūlančiame restorane. Paskui nusipirkite daugybę skanių ledų ir didelį tortą bei keliaukite namo, kur ramiai ir smagiai savo laiką praleisite su visa šeima ir artimiausiais draugais.
 2. Sveikinimai gimtadienio progaRezervuokite kambarį viešbutyje – bent vienai nakčiai. Rinkitės pasiūlymą „viskas įskaičiuota“.
 3. Surenkite stalo žaidimų vakarą su savo artimiausiais žmonėmis.
 4. Nueikite į kiną.
 5. Mėgaukitės jums į lovą atneštais pusryčiais ir visą dieną vaikščiokite su pižama, nesukdami galvos dėl kasdienių rūpesčių.
 6. Nuvykite prie jūros ir dieną praleiskite paplūdimyje.
 7. Užsisakykite picą ir pasirinkite gerą filmą – smagus vakaras priklauso tik jums.
 8. Bent vieną dieną nieko negaminkite ir netvarkykite namų.
 9. Nueikite kur nors su visa šeima – į muziejų, meno galeriją, parką ar kt.
 10. Išvykite į tolimą kelionę.
 11. Keliaukite apsipirkti – „nušluokite“ parduotuvių lentynas ir leiskite sau kur kas daugiau nei įprastai.
 12. Visą dieną skirkite filmams.
 13. Darykite tai, kas jums kelią didelį malonumą.
 14. Pasilepinkite atpalaiduojančiomis grožio procedūromis.
 15. Skirkite laiko sau – pabūkite tik su savimi.
 16. Nupirkite sau dovaną.
 17. Padarykite tai, kam įprastai nesiryžtumėte.
 18. Kartu su savimi pasikvieskite geriausius draugus ir leiskitės į nuotykius – visiškai neplanuotai (ir nesvarbu, kur bebūtumėte).

Taigi, pasirinkimų, kurie galėtų praskaidrinti ir paįvairinti jūsų gimimo dieną yra labai daug ir įvairių – viskas priklauso tik nuo jūsų skonio ir lūkesčių. Kaip bebūtų, jei tikrai norėsite, savo gimtadienį praleisite labai džiugiai, smagiai ir nepamirštamai.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt