Ne tik Bergene galite ilsėtis pigiai

pigus skrydziai i bergenaPigios kelionės šiuo metu tikrai prieinamos ir lietuviams, tačiau kaip bebūtų, didžiausia problema yra nesidomėjimas kaip vyksta lėktuvo bilietų užsakymas. Tarkime, norite vykti į Bergeną, bet ar žinote kurie bilietai bus pigiausi? Ar žinote kaip išvengti didelių išlaidų atostogų metu? Dabar yra vyrauja keli esminiai patarimai, leidžiantys atostogauti be didelių išlaidų. Žinoma, tai nereiškia, kad atvykę į kitą šalį, niekuo negalėsite mėgautis. Išlaidos gali būti mažinamos tik būtinųjų paslaugų užsakymo metu ir tiek. Tad, kaip tai padaryti netrukdant pačiam poilsiui?

Pigūs skrydžiai į Bergeną iš Lietuvos vykdomi kelių skrydžių bendrovių, bet būtina suprasti, kad į šį Norvegijos miestą nuskristi galima ir iš kitų šalių. Būtent kitos šalys gali pasiūlyti netgi dar pigesnius bilietus. Pavyzdžiui, nusprendusiems pakeliauti po Europą, vertėtų pasižiūrėti iš kurių šalių tam tikras vietas aplankyti būtų pigiausia. Būtina susidėlioti maršrutą iš tam tikrų šalių, o tai padės lengviau nuspręsti ką vis dėl to reikėtų aplankyti. Aiškiau kalbant, nežinantiems kokias šalis pasirinkti atostogoms, tiesiog patartina dairyti į bilietų kainas. Jos padės lengviau apsispręsti ir tiek.

Skrydžiai į visas šalis vykdomi praktiškai ta pačia tvarka, tad sekantis niuansas, kuriuo turėtumėte pasidomėti – bagažo limitai. Yra nustatytas tam tikras limitas, kurį peržengus, teks daiktus gabenti bagažo skyriuje. Tai gali kainuoti papildomai.

Kalbant apie kitus taupymo būdu, ypatingą dėmesį turistai privalo skirti lankymo laikui. Yra dienų, kuomet tam tikrus objektus lankyti yra brangiau nei kitomis dienomis. Tad, kai dėliosite planus, kurias vietas aplankyti, pasižiūrėkite į kainas ir lankymo valandas. Taipogi pabrėžtina, kad neretai tam tikrus objektus pigiau lankyti galima su gidais. Mat, gidai neretai gauna specialias kainas, tad būtinai tuo pasidomėkite. Tuo labiau, kad gidai apžiūros metu gali pateikti gana nemažai įdomios informacijos apie objektus.

Taupantiems būtina suprasti, kad viešbučių prabanga irgi reiškia daug ką. Jeigu rinksitės itin prabangų viešbutį, tuomet logiška, kad už nakvynę mokėsite didžiulę kainą. Tad, būtinai pasidomėkite nakvynės alternatyvomis t.y. vietoje viešbučių, pasidomėkite kitomis apsistojimo galimybėmis – jų tikrai yra daug.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt