Kokios taisyklės nuomojant mašiną Palangos oro uoste?

pagal | 2021/05/27

Visi mes norime atostogų, kurios mums nekeltų jokių rūpesčių, ypač kas liečia transporto priemones. Juk atskridus mums tikrai būna reikalingas automobilis, kad galėtume visapusiškai pasiekti savo kelionės tikslą ir nuvykti į savo suplanuotas vietas.

Palangos oro uoste galite rasti automobilių nuomos kompanijas, veikiančias Palangos oro uoste. Norėdami mėgautis viešnage Palangoje ir Lietuvoje, rekomenduojame pasirinkti savo transporto priemonę iš mūsų patikimų partnerių. Pasirinkite tinkamiausią nuomos punktą ir lengvai ir greitai užsisakykite automobilį: Pasirinkite automobilio nuomos partnerį iš mūsų siūlomų variantų; Galite užsisakyti norimą automobilį jums aktualiam laikotarpiui mūsų partnerių tinklalapiuose arba paskambinę nurodytu telefono numeriu; Atvykę nuomos punktą rasite keleivių terminalo atvykimo salėje, o automobilį – automobilių stovėjimo aikštelėje, kuri randasi visai čia pat oro uosto; Pasibaigus automobilio nuomos sutarties terminui, grąžinkite automobilį į stovėjimo aikštelę, iš kurios jis buvo paimtas. Saugumo informacija: Oro uosto automobilių nuomos partneriai pandemijos metu užtikrina saugumo priemones. Automobiliai yra paruošti nuomai, jie yra dezinfekuojami, yra švarūs ir saugūs naudoti. Klientui panaudojus automobilį, jis kruopščiai nuplaunamas, išvalomas ir paruošiamas kitam užsakymui. Oro uostas bendradarbiauja tik su patikimomis automobilių nuomos įmonėmis, kurios užtikrina saugumą.

Automobilį išsinuomosite be jokių papildomų rūpesčių. Jums nereikės sukti galvos dėl transporto priemonės techninės apžiūros, draudimų ir visų kitų dokumentų pildymu. Viskas bus padaryta už jūsų. Nuomodamasis automobilį, jums bus suteikta galimybė jį vairuoti be jokių rūpesčių, o ir nutikus kokiam nors įvykiui, viskas bus sutvarkyta už jus, sugedus automobiliui, per greičiausią laiką jums bus pristatytas naujas automobilis. Taip pat iš plataus pasirinkimo, tikrai rasite sau patinkančią mašiną.