Kodėl apartamentų nuoma geriau nei viešbutis?

pagal | 2017/02/01

Lietuvių tauta pastaraisiais metais tampa vis daugiau ir daugiau keliaujančia. Tokia proga galime pasidžiaugti, kad vis dažniau ir dažniau atrandame kelionės džiaugsmą ir tai tampa gražia kasmetine tradicija. Žinoma planuodami keliones neretai mes susiduriame su savo kelionės biudžeto planavimu. Šiuo atveju mums tampa svarbu ne tik rasti pigius kelionės pasiūlymus, pigius avia skrydžių bilietus, tačiau nemažą dėmesį skiriame ir nakvynės paieškai. Trumpai pabandysime aptarti, kodėl kartais apartamentų nuoma yra geriau ir patogiau, nei viešbučiai.

Trumpalaikė buto nuomaPlanuojantys vykti į gerai žinomų šalių sostine iš patirties turbūt jau žino, kad megapuoliuose yra svarbūs atstumai. Šiuo atveju transporto spūstis ir ilgas laikas važiuojant viešuoju transportu tirpdo šalies ar miesto pažinimo laiką. Trumpalaikė buto nuoma miesto centre būtų išeitis. Pirmiausia viešbutyje dažniausiai turite laukti įsiregistravimo pradžios, rytais gali į duris belstis kambarinės, norinčios sutvarkyti kambarius, o galiausiai planuodami taupyti kelionės biudžetą jūs būsite priversti visada pirkti maistą kavinės, baruose, restoranuose. Trumpa apartamentų nuoma, gali padėti išspręsti didelių išlaidų problemą ir padėti sutaupyti. Vienas ir labai objektyvus atvejis, kai apartamentai yra paprasto gyvenamojo buto patalpos su visa pilna funkcionuojančia įranga. Tokiu atveju galite naudotis virtuve ir ruoštis maistą savarankiškai, taip pat jūs kaip namie galite išsiskalbti savo rūbus ir jums nereikės papildomai mokėti už valyklų paslaugas. Dar itin naudinga priežastis rinktis trumpalaikę apartamentų nuomą yra ta, kad galite į kelių kambarių apartamentus atvykti su draugais ir kaip miegamas vietas išnaudoti patalpose esančias lovas, sofas lovas ir panašiai. Itin skaičiuojantys kiekvieną centą, į kelionę gali vykti ir su miegmaišiais, taip nedideliame plote tilps nemažas kiekis žmonių, o apgyvendinimo kaina bus nedidelė.

Žinoma trumpa buto ar apartamentų nuoma yra puiki galimybė ir Lietuvoje. Galbūt vykstate į koncertą, kuris baigsis vėlai, galite likti nakčiai pigiuose apartamentuose, o galbūt tai būtų puiki idėja gimtadienio, Naujųjų Metų vakarėlio šventei, jeigu gyvenate kaip studentai bendrabutyje arba bute, kuriame dalinatės kambariais su kitais asmenimis. Taigi, trumpalaikė buto nuoma gali padėti sutaupyti kelionės išlaidas, o taip pat tinkama įvairioms progoms švęsti, kai ieškoma tinkamos vietos.