Kelionės į kitas šalis: kokiais būdais išvengiama didelių išlaidų?

milanasPigesnių keliavimo būdų ieškantys žmonės tikrai neturėtų atmesti galimybė skristi į kitas šalis ekonomine klase. Tai pats lengviausias būdas ženkliai apkarpyti atostogų išlaidas. Tačiau taipogi svarbu pabrėžti, kad paskutinės minutės kelionės yra vienas pagrindinių būdų, kaip apskritai išvengti didelių keliavimo išlaidų. Tarkime, jeigu jus domina paskutinė minutė į Milaną, tuomet laisvai rasite lėktuvų bilietus, kurių kainos sieks vos keliolika ar kelias dešimtis eurų. Skrendantiems į užsienį tiesiog būtina suprasti, kad kuo greičiau atliekamas išvykimas, tuo mažesnę kainą tenka mokėti už lėktuvo bilietus. Kaip bebūtų, organizuojantiems keliones į Milaną ar kažkurią kitą šalį, naudinga būtų atkreipti dėmesį į specializuotų kelionių tinklapių nurodomus patarimus.

Pinigų sutaupyti galima keliais būdais. Vienas jau paminėtas – geriausia būtų skirsti ekonomine klase paskutinę minutę. Tačiau svarbu tai, kad nemažos išlaidos pasitaiko ieškant nakvynė bei maitinimo. Tad, kiekvienas keliaujantis į kitas šalis turėtų pasidomėti tokiomis platformomis kaip AirBnb. Ši sistema leidžia greitai rasti apgyvendinimą norimoje vietoje. Tai liečia ne tik Europos Sąjungą, bet ir kitas šalis. Tokiose vietose apsistoti yra gerokai pigiau. Ši platforma yra skirta tiems, kurie ieško nakvynė dienai, dviem ar net kelioms savaitėms. Mažesnės apgyvendinimo kainos taikomos dėl to, jog tai nėra viešbučiai – tai privačių asmenų siūlomi kambariai, namai, butai ir t.t.

Ne ką mažiau aktualios turėtų būti ir kitos išlaidų mažinimo galimybės, tad taipogi plačiau pasidomėkite viešuoju transportu. Ypač svarbu akcentuoti, kad taksi paslaugos kiekvienoje šalyje kainuoja skirtingai. Taipogi turite pasidomėti kitomis viešojo transporto galimybėmis. Yra įvairiausių būdų pasiekti norimus taškus. Pabrėžtina, kad keliaujant į kitą šalį, jums jau reikėtų iš anksto susiruošti transportą išvykimui iš oro uostų. Didelė tikimybė, kad prie oro uosto stovintys taksi gali reikalauti didesnių sumų už bet kokio ilgio keliones. Tad, jeigu planuojate kelionę, būtinai pasirūpinkite, kad atvykus į kitą šalį, jūsų jau lauktų transportas, kuris jus nuveš į viešbutį ar kitą pasirinktą apgyvendinimo įstaigą.

Jeigu plačiau pasidomėtumėte kelionių tinklapių pateikiama informacija, tikai rastumėte daugiau naudingų patarimų.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt