Keliaujantiems į Paryžių jokiu būdu nereikia skubėti su kelionės planavimu

paryziaus metroNorite pamatyti Eifelio bokštą? Galvojate kada geriausia būtų vykti į Paryžių ir kaip tai padaryti su mažiausiomis išlaidomis? Jeigu bent kiek laiko skirtumėte kelionių tinklapių patarimų apžvalgai, tuomet tikrai įsitikinsite, kad keliauti į žymiausius turistų lankomus miestus nėra taip brangu. Ketinantiems planuoti kad ir trumpą poilsį Paryžiuje ar kažkuriame kitam populiariame mieste, iš pradžių naudinga būtų atkreipti dėmesį į kelionių ekspertų pateikiamus patarimus. Taupantiems reikėtų vadovautis keliais esminiais kelionių organizavimo principais. Kas tai per principai – aptariame žemiau.

  1. Į kiekvieną šalį galima nuskristi labai pigiai, bet tam reikia skirti laiko. Laiko jums reikės tam, kad galėtumėte apžvelgti visus esančius skrydžių bendrovių bei kelionių organizatorių pasiūlymus. Aiškiau kalbant, bilietų paieška ir gaudymas yra vienas iš procesų, kuris pareikalauja nemažai laiko. Pigių skrydžių bendrovės bei kelionių agentūros kasdien patiekia specialius kelionių pasiūlymus. Jie yra žaibiškai graibstomi, todėl galioja taisyklė – kas pirmesnis tas gudresnis. Tad, jeigu norite keliauti kuo pigiau, tuomet neskubėkite rinktis pirmų pasitaikiusių pasiūlymų. Tiesiog laukite ir gaudykite tuos, kurie siūlomi artimiausioms dienoms.
  2. Išlaidas atostogaujant galima sumažinti renkantis viešąjį transportą. Daugelis žmonių yra nepatenkinti, kad atvykus į kai kurias šalis, riekia mokėti nemažas sumas už taksi paslaugas. Tačiau turėkite galvoje, kad sutaupyti galima gana nemažai, jeigu bus naudojamasi viešuoju transportu. Daugelyje šalių yra siūlomos specialios sistemos turistams, kuomet nusipirkus specialius bilietus, visą dieną ar kelias galima keliauti mažesne kaina. Pavyzdžiui, naudodamiesi Paryžiaus metro galėsite keliauti daug pigiau nei traukiniu, autobusu ar tuo pačiu taksi.
  3. Jeigu esate ypač taupūs, nebūtina kelionės planuoti standartiškai renkantis viešbučius. Aišku, kad atvykus į kitą šalį, norisi ramybės bei prabangos. Bet, jeigu esate iš tų, kurie labiau propaguoja aktyvų laisvalaikį, tuomet ieškokite apgyvendinimo pas privačius asmenis. Kiekvienoje šalyje yra žmonių, kurie nuomoja kambarius turistams daug mažesnėmis kainomis nei viešbučiuose. Tiesiog pasidomėkite privačiomis apgyvendinimo paslaugomis ir pamatysite, kad galite ženkliai sumažinti išlaidas.

Kaip bebūtų, svarbiausia taisyklė yra neskubėti, nes per skubėjimą dažniausiai ir pasirenkamos pačios brangiausios paslaugos.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt