Kaip į lagaminą susidėti mažiau rūbų?

Daug keliaujantys žmonės žino, kad svarbiausia kelionėje yra patogumas. Todėl jie įprastai neapsikrauna begale daiktų, o kaip tik keliauti su kuo mažiau krepšių, lagaminų ir t.t. Jei į kelionę lėktuvu pasiimsite tik reikalingiausius daiktus ir juos kompaktiškai susidėsite, tuomet jums galbūt pakaks net ir rankinio bagažo lagamino. Planavimas, nereikalingų daiktų atsikratymas, kompaktiškas reikalingų daiktų sudėjimas į lagaminą – visa tai gali užtikrinti, kad atvykę į norimą vietą neturėsite paskui save tampytis kelių lagaminų, o jums pakaks tiesiog vieno vienintelio (didesnio arba mažesnio).

LagaminaiTačiau, kokiu būdu apsispręsti, kokius daiktus imti ir kokius palikti? Didžiąją dalį vietos mūsų lagaminuose užima rūbai, todėl būtent nuo jų atsirinkimo turėtumėte pradėti. Žinoma rūbus reikia atsirinkti pagal tai, į kokio klimato šalį važiuojate. Bet žinoma, prieš iškeliaujant apima netikrumo jausmas ir užplūsta klausimai: o jei lis, o jei netikėtai pakils arba nukris temperatūra? Ir visi kiti klausimai, kurie jums gali kirbėti galvoje, skatindami prisikrauti papildomą lagaminą vien tik rūbų. Būtinai šias mintis ignoruokite. Likus vienai dienai iki išvykimo patikrinkite orų prognozę, jei ketinate krautis daiktus į lagaminus iš vakaro, o išvykti reikia ryte, tuomet orus tikrinkite prieš pat kraudami lagaminus (kuo vėliau tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad orai bus nuspėti tiksliai). Tai padarę jūs žinosite, kokių rūbų jums gali prireikti ir neimsite lietpalčio, jei danguje nenumatomas nei vienas debesėlis ar šortų, jei temperatūra ketina kristi žemiau 15 laipsnių šilumos.

Vien atlikus šį vieną paprastą dalyką, jūsų lagaminai bus sukrauti organizuočiau, todėl jūs galėsite pasiimti mažesnį ir lengvesnį lagaminą, o tai labai palengvins jūsų kelionę (tikrai niekas nenori po ilgo skrydžio temptis sunkaus lagamino iki pat viešbučio). Taip pat, jei keliaujate tik porai dienų, neimkite trijų ar keturių tą pačią paskirtį atliekančių drabužių. Jums gali užtekti vos poros marškinėlių ar netgi vieno megztinio.

Svarbiausia yra savo kelionės metu jaustis gerai ir komfortiškai, tuomet ir pati kelionė paliks tik gerus atsiminimus.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt