Įmonės vakarėlio planavimas

Norite išsiskirti? Šiemet jums teko dalia planuoti ir organizuoti savo įmonės vakarėlį? Nenorite apvilti nei savo kolegų, nei juolab darbdavio? Jei taip, tuomet prieš jūsų akis nusimato labai daug darbo, kurį privalote atlikti kaip įmanoma sklandžiau ir operatyviau. Jei vakarėlį imate organizuoti tik gruodžio mėn. pradžioje – turite visai nedaug laiko. Nors galite manyti, kad beveik viso mėnesio tikrai pakaks ir jums nėra dėl ko pergyventi ir skubėti, vis dėlto tokias mintis reikėtų kaip įmanoma greičiau vyti šalin, nes nuo to, kaip greitai įgyvendinsite reikiamas užduotis, priklausys ir vakarėlio sėkmė. Kita vertus, nesupraskite klaidingai, tikrai neturime galvoje, kad būsimą įmonės vakarėlį turėtumėte organizuoti paskubomis, visiškai neskiriant dėmesio jo kokybei. Turime galvoje, kad kokybę ir operatyvumą reikėtų suderinti tarpusavyje – tik tokiu atveju galėsite būti tikri, kad vos vieno mėnesio tobulo ir smagaus vakarėlio organizavimui pakaks.

Vienkartiniai indaiTaigi, nuo ko turėtumėte pradėti, kad jūsų įmonės vakarėlis būtų būtent toks, kokio tikitės jūs ir jūsų kolegos? Žinoma, pirmiausia turite nustatyti pagrindinius savo tikslus. Tai reiškia, kad turite žinoti, ko jūsų kolegos tikisi iš būsimo vakarėlio. Galbūt jiems svarbu tiesiog labai smarkiai paūžti ir jiems visiškai nesvarbu, kokia tematika ar programa vyraus įmonės vakarėlyje? O gal priešingai – jie kur kas mieliau savo laiką leistų produktyviau ir turiningiau nei tik šokiai skambant garsiai ir trankiai muzikai? Kiekvieno žmogaus skonis ir lūkesčiai labai skiriasi, todėl pirmiausia rekomenduojama bendrai susėsti ir aptarti kiekvieno iš jūsų keliamus reikalavimus ir turimus tikslus. Kai tai išgryninsite, bus lengviau suprasti, ką ir kaip reikėtų daryti, kad galutinis rezultatas patenkintų daugumos vakarėlio dalyvių lūkesčius.

Be abejo, tuo viskas tikrai nesibaigs. Kai žinosite, ko norėtų jūsų kolegos, tuomet turėtumėte pagalvoti, ką reikėtų padaryti, kad visi šie lūkesčiai galėtų būti įgyvendinti. Todėl paimkite baltą popieriaus lapą ir ant jo surašykite visus svarbiausius darbus, be kurių jūsų manymu nebūtų galima įsivaizduoti tobulo vakarėlio. Suprantama, kad turite galvoti apie praktiškumą ir patogumą – be šių dviejų veiksnių būtų labai sudėtinga tikėtis puikaus rezultato, todėl pasidomėkite, ką rekomenduoja vakarėlių organizatoriai ir kokie sprendimai pastaruoju metu yra pripažįstami pačiais efektyviausiais ir patogiausiais. Tarkime, jums tikrai nėra būtina pirkti naujus indus vien tam, kad jūsų kolegos galėtų patogiai užkandžiauti viso vakarėlio metu. Tam gali puikiausiai praversti ir vienkartiniai indai – jų ne tik nereikės plauti (kai pasibaigs vakarėlis), tačiau taip pat jums nereikės investuoti didelės sumos pinigų jų įsigijimui. Ir, žinoma, tai yra tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kuris padeda lengviau suprasti, ką reiškia produktyvių ir patogesnių sprendimų priėmimas organizuojant būsimą vakarėlį.

Be to, nepamirškite, kad pastaruoju metu labai populiaru įmonės vakarėliams samdyti profesionalius renginių vedėjus ir dainininkus – šiuo atveju kalbame ne apie muzikantus, o apie profesionalius mūsų šalyje puikiai žinomus populiariosios muzikos atstovus. Žinoma, tokie sprendimai atsieina nemažus pinigus, tačiau atminkite, kad įmonės vakarėlį organizuojate ne tik iš savo lėšų, o iš bendrų viso kolektyvo surinktų pinigų. Todėl jei iš tikrųjų norite tinkamai atsipalaiduoti ir labai smagiai pašėlti, kodėl gi neleidus sau šiek tiek paišlaidauti ir užsisakyti profesionalų dainininką, kuris viso vakaro metu linksmins publiką puikiai visiems žinomomis ir populiariomis dainomis? Taigi, tokių ir panašių pasirinkimų yra ne vienas ir ne du, todėl svarbu, kad visus juos labai gerai ir kruopščiai įvertintumėte.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt