Barmenų šou metu atsiskleidžia tikrieji barmenų sugebėjimai

Barmenų šouDaugeliui žmonių barmeno darbas atrodo labai ypatingas ir patrauklus. Ypač tiems, kurie yra komunikabilūs, mėgsta bendrauti ir lankytis viešose vietose, kuriose yra begalė žmonių. Ir iš tiesų – būdamas barmenu, ne tik pilstai ir patieki gėrimus įvairiems klientams, bet kartu ir turi galimybę susipažįsti su daugybe naujų žmonių ir su jais užmezgi glaudų ryšį. Tačiau barmeno darbas toli gražu skirtas ne kiekvienam. Šios profesijos atstovams reikia turėti tam tikras charakterio savybes ir tinkamą požiūrį, kuris labai atsispindi barmenų šou metu.

O ar esate apie tai girdėję anksčiau? Neabejojame, kad taip. Būtent dėl tokių pasirodymų nemažai žmonių susigundo tapti barmenais, tačiau tokiais atvejais verta žinoti kelis svarbius dalykus. Turite nepamiršti, kad visų pirma barmenai yra matomi kaip pardavėjai. Jie turi parduoti kuo daugiau gėrimų, todėl privalo į pagalbą pasitelkti kuo geresnę strategiją ar bendravimo sugebėjimus ir tokiu būdu pritraukti klientus, kad jie pirktų daugiau gėrimų.

Kai kurie profesionalūs barmenai tai daro pasitelkdami barmenų šou, kurio metu savo klientams padaro stulbinantį įspūdį, pasitelkdami į pagalbą įvairią baro įrangą ir gėrimus. Tokių šou metu barmenų rankų miklumo ir ištobulintų judesių dėka į visumą susilieja ugnis ir magijos triukai, kokteilių plaktuvai ir stiklinės. Visa tai tarsi apakina kiekvieną baro lankytoją, skatindami jį pasilikti ir pamatyti dar daugiau kraują kaitinančių ir žadą atimančių triukų.

Reikėtų pabrėžti, kad barmeno darbas nėra vien tik fizinės jėgos ir ištvermės reikalaujanti veikla. Šis darbas taip pat reikalauja didelių protinių ir psichologinių sugebėjimų. Pagrindinis raktas yra atmintis. Kiekvienas tikras ir savo darbą puikiai išmanantis barmenas privalo žinoti visų kokteilių ingredientus ir jų gamybos technologiją. Tai tikrai nėra lengva, tačiau ilgainiui bet kuris geras barmenas net prikeltas iš patalo nakties vidury lengvai išvardytų paties įmantriausio kokteilio sudėtį ir jo gamybos veiksmų seką.

Suprantama, kad barmenų šou neapsiriboja vien triukais. Barmenai turi stilingai atrodyti ir būti išvaizdūs ir tvarkingi. Tokių barmenų aptarnaujami klientai jaučiasi jaukiau ir būna draugiškesni. Tik nereikėtų suprasti klaidingai – gera išvaizda tikrai nėra vienintelis svarbus dalykas, būtinas kiekvienam barmenui. Vienas itin aktualus aspektas yra mokėjimas bendrauti, draugiškumas, komunikabilumas ir charizma. Norėdami būti geru barmenu, turite būti mandagūs, pasitikėti savimi ir labiau už viską mėgti bendrauti su aplinkiniais. Tuomet jus neabejotinai pamėgs bet kuris jūsų klientas.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt