Ar verta pasirinkti baidarių nuomą?

Koks yra jūsų mėgstamiausias laisvalaikio praleidimo būdas? Vieni į šį klausimą atsakytų labai tiksliai, kiti sudvejotų, tačiau turbūt irgi rastų atsakymą ir visų mūsų atsakymai būtų labai skirtingi, nes mes esame skirtingi žmonės, su skirtingais pomėgiais ir norais. Vieni mėgstame ramų laisvalaikį, geriausia dieną įsivaizduojame tokią, kai mus pažadina ne žadintuvas, o saulės spinduliai, nereikia niekur skubėti ir galima praleisti visą dieną lovoje skaitant knygą.

Baidariu nuomaTuo tarpu kitiems, toks laisvalaikio praleidimo būdas pasirodytų be galo nuobodus, jie savo gyvenimo neįsivaizduoja be veiksmo. Vasarą jiems tai čiuožimas nuo kalno su slidėmis ar snieglente, o vasarą žygiai po miškus, plaukimai baidarėmis ir nakvynė palapinėje ar miegmaišyje po atviru dangumi. Džiugu yra tai, kad dauguma skirtingų hobių turėtojai, gali atrasti sau veiklos neišvažiavę iš Lietuvos. Net, jei jums reikia ekstremalių potyrių, tuomet jums nebūtina keliauti kažkur toli, galite jų atrasti ir Lietuvoje. Jums yra nuobodus plaukimas baidare plačia neries upe? Nieko tokio, baidarių nuoma Lietuvoje yra tikrai išvystyta paslauga ir jūs galite pasiplaukioti ir žymiai sraunesnėmis upėmis, kurios jums tikrai leis pajausti adrenalino antplūdį.

Taip pat baidares nuomotis smagu yra ir ne adrenalino fanatikams, o tiesiog gerų draugų kompanijoms. Nėra tiek daug veiklų, kuriose smagiai galėtų leisti didžiulė žmonių grupė. Tačiau baidarės yra būtent tai. Baidarėmis gali plaukti net dvylikos ar dar didesnė žmonių grupė, pagalvokite patys – visi susiskirstysite poromis po du ir leisitės į nuotykį – jūsų pasirinktos atkarpos įveikimą. O nuplaukus visą numatytą distanciją, su draugais įsikursite stovyklavietėje, kurioje galėsite susikurti laužą ar pasikaitinti pirtyje (daugelis baidares nuomojančių verslininkų teikia ir stovyklaviečių ar sodybų bei pirčių nuomos paslaugas), todėl tai tikrai bus puiki patirtis visiems ir tiems, kurie mėgsta sportą ir tiems, kurie labiau mėgsta draugų kompaniją prie laužo.

Svarbiausia yra tai, kad po savaitgalio gamtoje, irkluojant baidarę, jūs jausitės emociškai pailsėję, pasisėmę geros energijos ir turėsite puikių prisiminimų daugeliui dienų į priekį.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt