Aktyvios kolonėlės – puikus spendimas namams ir ne tik

Dažnas žmogus įsirengdamas savo kambarį pradeda mąstyti apie garso technikos įsigijima. Tada ir iškyla didžiausia problema – kokia būtent audio techniką įsigyti, kad ji būtų universali, tiktų visiems gyvenimo atvejams, kadangi kolonėlės yra brangios ir turėti dideli jų kiekį namuose tikrai neapsimoka.

KolonėlėsBene svarbiausias atributas kolonėlėms – jų universalumas. Būtent todėl bene dažniausiai perkama muzikinė įranga – kompiuterinės kolonėlės arba muzikiniai centrai. Šio tipo kolonėlės patogios tuo, jog yra nedidelio dydžio, užima nedaug vietos, o jų galios pakanka patenkinti elementarius klausytojo poreikius. 85dB jautrio garso sistemos pilnai pakaks 20 kvadratinių metrų patalpos įgarsinimui, taip pat tokio tipo kolonėlėms nereikalinga papildoma garso korta – jos puikiai veiks su kiekvienu jūsų įrenginiu. Deja, tačiau kartais tokio kolonėlių galingumo gali nepakakti – vakarėliams ir kitokio tipo renginiams garso labai trūks. Būtent tokiomis akimirkomis ir tenka spręsti – nuomotis kitas kolonėles ar ieškoti universalesnio sprendimo?

Puiki išeitis tokiem žmonėm – aktyvios koloneles. Šios kolonėlės yra patogios todėl, nes nereikalauja papildomų laidų ar stiprinimo – jums bus reikalingi tik maitinimo ir įvesties kabeliai. Taip pat monitorinės kolonėlės pasižymi didelėmis portabilumo savybėmis – jos nedidukės, lengvos, užima nedaug vietos, groja garsiai ir kokybiškai. Ne veltui tokio tipo garso kolonėlės naudojamos koncertų scenos įgarsinimui. Šios kolonėlės Jums puikiai tiks ir namuose – beveik visos kolonėlės turi išorinius garso reguliatorius, todėl problemų nekils net su priekabiausiais kaimynais gyvenantiems asmenims. Viskas, į ką Jums reikia atkreipti dėmesį renkantis aktyvias garso kolonėles – tinkama pagaminimo medžiaga. Kolonėlės turi būti pagamintos iš DSP/DVP medžiagų – jų akustinės  savybės geriausios. Nesirinkite plastikinių kolonėlių – nors jos gali atrodyti ypatingai gražiai, puikiai derės prie interjero – turėsite puiku prespapjė, bet ne akustinį instrumentą. Taip pat niekada nesirinkite aktyvių garso kolonėlių pagal vatų skaičių – ne galia, o jautris turi didžiausią įtaką skambesio garsui ir kokybei.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt