Suaugusiems skirti žaislai turi būti perkami labai atidžiai

sekso zaislaiKai porų santykiai yra pašliję, daugelis santykių ekspertų siūlo paįvairinti seksualinį gyvenimą. Jeigu ir jūs dabar ruošiatės kažką išbandyti, prieš tai patariama plačiau pasidomėti įvairių sekso žaislų įsigijimo galimybėmis. Tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje gyvenančios poros juos gali įsigyti už gana patrauklią kainą. Bet, aišku, visada reikėtų tinkamai įvertinti perkamų priemonių kokybę ir gamybos sudėtį. Dar svarbiau – reikia žiūrėti ar perkami priedai ir pasirenkami iš sąžiningų ir patikimų pardavėjų. Ką reikia žinoti apie sekso žaislų įsigijimą internetu – aptariame žemiau.

Jeigu gyvenate užsienyje, pirkimas iš užsienietiškų el. parduotuvių gali atsieiti gana brangiai. Pristatymo mokestis į kitas šalis yra ganėtinai didelis. Jeigu jūs susidomėjote kažkokiais sekso žaislais, kurių kaina siekia vos keliolika eurų, tuomet aišku, kad pristatymas į kitą šalį gali atsieiti tokią pačią sumą ar net daugiau. Dėl to reikėtų dairytis į vietines el. parduotuves. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate Norvegijoje ir ieškote sekso reikmenų parduotuvės, jums paieškos sistemose reikėtų vesti ne lietuviškus, o būtent norvegiškus raktinius žodžius. Štai, sekso žaislai norvegiškai skambėtų taip – „sex leketøy“. Štai šį dviejų žodžių derinį veskite paieškos sistemose, kad gautumėte tinkamas el. parduotuves.

Perkant sekso žaislus ar kažkokius kitus reikmenis, būtinai pasidomėkite iš ko jie yra pagaminti. Visi reikmenys turi savo paskirtį. Kai kurie žmonės yra alergiški tam tikroms medžiagoms. El. parduotuvėse dažnai nurodoma iš ko pagaminti tam tikri gaminiai. Jeigu matote, kad kai kurie sekso žaislai yra pagaminti iš jums nepriimtinų medžiagų – ieškokite kitų ir tiek.

Prieš perkant kažką, visada reikia įsitikinti, kad perkate iš sąžiningų asmenų ar įmonių. Kai kurie pardavėjai turi sukaupę begalę neigiamų atsiliepimų. Juos aptikti galite per paieškos sistemas – ten suvedate pardavėjo pavadinimą arba vardą bei pavardę. Nesvarbu ar perkate iš lietuviškų el. parduotuvių ar iš užsienietiškų – atsiliepimų patikra yra būtina ir ji jus apsaugos nuo nuostolių.

Perkant sekso žaislus, visada verta įsitikinti, kad perkami kokybiški ir visus gamybos standartus atitinkantys gaminiai.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt