Sekso reikmenų pirkimas iš užsienio. Ką reikia žinoti?

vibratoriaiNorite pagyvinti seksualinį gyvenimą, bet galvojate nuo ko čia pradėjus? Be abejo, kad dabar kai kurie suaugusiems skirti žaislai leidžia bent jau minimaliai pagerinti santykių kokybę. Aišku, viską lemia tai, kokie priedai yra naudojami. Be galo svarbu yra tai, kad sekso reikmenis galima įsigyti ne tik mūsų šalyje veikiančiose el. prekybos vietose. Šiuos priedus galite įsigyti ir iš užsienio. Pavyzdžiui, eiliniai vibratoriai norvegiškose el. parduotuvėse gali būti įsigyjami tokia pačia tvarka kaip ir perkant Lietuvoje. Tiesa, su kalbos barjerais gali būti šiek tiek problemų. Tačiau galite naudoti Google vertėjo pagalba ir viskas bus dar paprasčiau. Tad, į ką privalu atsižvelgti perkant sekso reikmenis ne iš lietuviškų el. parduotuvių?

Jeigu perkate iš norvegiškų internetinių parduotuvių ir ieškote specifinės paskirties priedų, tuomet turėtumėte žinoti tikslų jų pavadinimą. Pavyzdžiui, minėtieji vibratoriai norvegiškai vadinami „dildoer“. Tad, jeigu ieškote el. parduotuvių Norvegijoje, tuomet šį pavadinimą suveskite paieškos sistemose. Tiesiog jums reikėtų naudotis vertėjo pagalba.

Kai kurios europietiškos el. parduotuvės nurodo galimybę pasirinkti kalbą. Kai randate sekso reikmenų el. parduotuvę, pirmiausia ieškokite funkcijos nustatyti kalbą. Daugelis internetinių parduotuvių, įskaitant ir lietuviškas, turi kelių kalbų parinktis. Anglų kalba yra viena dažniausių, tad jeigu turite bent minimalių žinių, angliškai tikrai viską suprasite.

Peržiūrėkite pristatymo mokesčius. Ne veltui daugelis žmonių pasirenka užsienietiškose el. parduotuvėse. Ten kainos dažnai yra daug mažesnės nei Lietuvoje. Tačiau, jums reikia žiūrėti ne tik į prekių kainas, bet ir į pristatymo mokesčius. Jeigu radote kažkokią sekso reikmenų el. parduotuvę, kurioje kainos yra labai mažos, tuomet pasidomėkite kokie mokesčiai už pristatymą būtų taikomi jeigu viskas būtų siunčiama į kitą šalį. Pristatymo mokesčiai nustatomi tiek pagal šalis, tiek pagal pirkinių vertę, tiek ir pagal kitus kriterijus.

Ne visur euras bus atsiskaitomoji valiuta. Pavyzdžiui, jeigu sekso reikmenis pirksite norvegiškose el. parduotuvėse, jums teks atsiskaityti kronomis. Žinoma, bankiniai pavedimai bus sugeneruojami įprastai. Tačiau būtinai atkreipkite dėmesį į vyraujantį valiutų kursą.

Yra ir kitų niuansų perkant internetu, tačiau jeigu viską darysite gerai – apsieisite be nesklandumų.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt