Patarimai perkantiems erotines prekes internetu

pagal | 2018/10/10

erotines prekes internetuPradėjote domėtis erotinių prekių įsigijimu? Galvojate iš pradžių pateikti nedidelį užsakymą, bet nenutuokiate ką reikėtų išbandyti? Dabar erotinių prekių parduotuvės siūlo milžinišką prekių pasirinkimą. Ten rasite ir specialias kaukes (masker), tam tikrus priedus ar net apsaugos priemones, kurios padės užtikrinti maksimalią apsaugą nuo galimų pasekmių. Žinoma, viskas priklausys nuo to, kur viską pirksite, nes kiekviena el. parduotuvė pasižymi skirtingais privalumais ir trūkumais. Taipogi nereikia pamiršti, kad pinigus prarasti yra lengva tuomet, kai pasirenkami mažai žinomi pardavėjai nelabai aiškiose vietose. Tam, kad išvengtumėte nuostolių, ir kad įsigytumėte kokybiškas erotines prekes, žemiau pateikiame kelis patarimus.

  • Prieš kažką pirkdami, pasidomėkite el. parduotuvės reputacija. Atsiliepimų paieška yra natūralus procesas tiek perkant prekes, tiek ir paslaugas. Norėdami įsigyti erotines prekes, būtinai paieškokite atsiliepimų paieškos sistemose suvedę pardavėjo rekvizitus. Tai pats lengviausias būdas sužinoti ar pardavėjas sąžiningas ir patikimas.
  • Nepirkite prekių iš neaiškių asmenų. Jeigu galvojate, kad pavyks sutaupyti pinigų pasirenkant tuos pasiūlymus skelbimų tinklapiuose, tuomet turėkite galvoje, kad galite patirti nemažai nuostolių. Ten dažnai siūlomos neadekvačiai mažos kainos siekiant patraukti dėmesį. Kai kuriais atvejais sumokami pinigai, o siūlytų prekių niekas taip ir nepristato. Taip pat gali būti, kad tokiose žemos kainos nustatytos dėl to, jog siūlomos klastotės. Tai ypač liečia perkant apsaugos priemones.
  • Norint saugumo, patartina domėtis apmokėjimu per kurjerius. Patikimos internetinės parduotuvės leidžia apsisaugoti pirkėjams. Jos suteikia galimybė pinigus perduoti kurjeriams. Pavyzdžiui, kai atvyksta kurjeris su jūsų užsakytomis prekėmis, jūs galite atsiskaityti grynais. Tokiu atveju, žinosite, kad nebūsite apgauti.
  • Perkant erotines prekes internetu, pasidomėkite nemokamo pristatymo galimybėmis. Dažnai atvejais už pristatymą nereikia mokėti tada, kai užsakoma prekių vertė pasiekia kažkokia pardavėjo nustatytą ribą. Būtinai išsiaiškinkite ar ta riba egzistuoja jūsų pasirinktoje el. parduotuvėje.

Kaip bebūtų, visose erotines prekės turėtų būti perkamos atsižvelgiant į visus saugumo standartus. Naivu tikėtis, kad visur pardavėjai bus sąžiningi ir nebandys apgauti. Kokybę ir saugumą gali pasiūlyti tos el. parduotuvės, kurios veikia ne vienerius metus, ir kurios turi gerus atsiliepimus.