Niuansai, kuriuos būtina žinoti perkant erotines prekes

pagal | 2018/10/15

dildoerKažkur teko girdėti, kad sekso žaislų pagalba galima kardinaliai pakeisti visus santykius? Tai iš dalies yra tiesa, tačiau viskas priklauso ir nuo pačių „žaislų“ pasirinkimo. Erotinėmis prekėmis prekiaujančios parduotuvės siūlo skirtingus prekių asortimentus bei kainas, o tai reiškia, kad viskas priklausys nuo jūsų pasirinkimo ir turimos pinigų sumos. Aišku, naivu tikėtis, kad vos kelis eurus kainuojančios prekės kaip reikiant pakeis situaciją, kai tuo tarpu nežinoma ar tos prekės apskritai bus kokybiškos ir naudojamos. Jeigu svarstote apie galimybę įsigyti kažkokias erotines prekes, privalu prieš tai bent jau minimaliai apsišviesti kaip viskas vyksta įsigijimo metu.

Ieškant el. parduotuvės, kurioje būtų jūsų ieškomos erotinės prekės, svarbu tai, kad nepataikytumėte į sukčių pinkles. Į jas dažniausiai įkliūva tie, kurie renkasi žemiausias kainas, kurios dažnai būna visiškai neadekvačios. Trumpai tariant, pačios pigiausios erotinės prekės negarantuoja, kad jos bus kokybiškos ar apskritai naudojamos. Norint iš vengti šių problemų, tiesiog reikia pasidomėti kurios parduotuvės yra laikomos patikimomis ir siūlančiomis gerą kokybę.

Kainos atžvilgiu irgi reikėtų būti šiek tiek atsargesniems. Kaip jau minėta, žemos kainos gali signalizuoti apie prastą kokybę, bet taip pat tai gali reikšti, jog sukčiai bando patraukti jūsų dėmesį. Tad, jeigu kažkur pamatėte ypač pigų pasiūlymą, neskubėkite juo pasinaudoti, prieš tai visko neišsiaiškinus iki galo. Matote, kartais būna atvejų, kad už prekes tenka sumokėti labai mažas sumas, bet paskui tenka mokėti gerokai didesnes už pristatymą.

Kalbant apie pristatymo mokesčius, atkreipkite dėmesį ar už jį jums reikės mokėti. Paprastai kalbant, daugelyje el. parduotuvių pristatymo išlaidas apmoka pardavėjas. Tačiau, jeigu prekių vertė labai maža, tuomet už pristatymą susimoka pat pirkėjas. Kaip bebūtų, turite pasižiūrėti kokiu būdu viskas bus pristatyta jums. Jeigu pristatymas bus vykdomas tradiciniu paštu, tuomet savaime aišku, kad pristatymo kaina neturėtų būti didelė. Didesnis pristatymo mokestis būtų taikomas naudojantis kurjerių paslaugomis.

Jeigu ieškote pigių, bet kokybiškų erotinių prekių – vibratorių (dildoer), apsaugos priemonių, ar kitų prekių, tiesiog turite suprasti, kad kaina pasako daug ką.