Nemokami filmai ne visada yra nelegalūs

nemokami filmaiKai kurie Lietuvos interneto vartotojai yra sunerimę dėl savo saugumo, nes baiminamasi teisėsaugos dėmesio dėl nelegalių filmų žiūrėjimo. Nelegalūs filmai yra skaudi tema filmų kūrėjams, nes jie netenka labai didelių sumų. Jeigu ir jūs visada žiūrite nelegalius filmus internete, tai tikrai turėtumėte susirūpinti savo saugumu. Gali būti, jog ateityje bus pradedami gauti ir nelegali produkciją žiūrintys vartotojai. Turite suprasti, kad tie nemokami filmai, kurie žiūrimi nelegaliuose portaluose, užtraukia atsakomybę ir jums. Norintiems išvengti bėdų, patariama labiau pasidomėti naujovėmis. Lietuvoje jau yra ne viena platforma, suteikianti galimybę žiūrėti kino kūrinius nemokamai.

Nemokami filmai naujausiuose filmų portaluose siūlomi su tam tikrais apribojimais. Pavyzdžiui, kai kurie tinklapiai įveda taisykles, jog per parą vietas vartotojas negalėtų peržiūrėti daugiau filmų nei nustatyta. Jeigu toks limitas peržengiamas, tuomet vartotojas turi mokėti tam tikrus mokesčius. Iš to ir pelnosi naujausi filmų tinklapiai. Žinoma, yra ir kitokių svetainių, kuriose siūloma žiūrėti filmus, tačiau jose ne viskas yra nemokama.

Kai kurie filmų portalai, kuri publikuoja filmus legaliai, nustato mokesčius iš anksto. Tai reiškia, kad kai kuriuose portaluose nemokami filmai neegzistuoja. Iš karto tenka mokėti narystės mokesčius, jog būtų leidžiama žiūrėti kino produkciją. Pabrėžtina, kad tokie mokesčiai nėra maži. Jie siekia nuo kelių iki keliolikos eurų. Už tokią sumą vartotojas nelegaliame portale gali peržiūrėti netgi kelis šimtus filmų. Tai ir yra didžiulė problema, dėl kurios naujausi legalūs filmų portalai negali konkuruoti su tais, kurie kūrinius viešina neturint tam teisės.

Kaip bebūtų, verta pabrėžti, kad nelegalūs filmų tinklapiai gali atnešti bėdų, o štai legalūs portalai ateityje tokių problemų nesukels. Nemokami filmai gali būti žiūrimi ir kitose vietose. Pavyzdžiui, kai kurie televizijos kanalai pateikia asortimentą internete. Tiesiog televizijos kanalų portaluose galima žiūrėti filmus internetu. Tiesa, rodomi tik tie kūriniai, kurie tuo metu yra TV programoje. Aišku, tai vis tiek yra geresnis pasirinkimas nei renkantis nelegalius portalus. Tiesiog, tokių tinklapių pasirinkimas nevers nerimauti dėl galimų didelių baudų.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt