Kelios laidotuvėms svarbios detalės

PaminklaiKai prarandame savo mylimus ir mums labai artimus žmones, jaučiame didžiulę širdgėlą ir skausmą, tačiau nepaisant labai nemalonios ir slogios atmosferos bei nuolat mus aplankančių tamsių minčių, turime pasirūpinti velionio palaikais. Žinoma, jei iki šiol niekuomet nėra tekę atsisveikinti su artimiausiais žmonėmis ir organizuoti jų laidotuves, tuomet puikiai suprantama, kad turėsite labai daug klausimų. Todėl pateiksime jums kelias kiekvienoms laidotuvėms svarbias sudedamąsias dalis.

Šarvojimo salė

Tuomet, kai miršta artimi žmonės, įprastai yra užsakoma šarvojimo salė – dviejų arba trijų parų terminui. Dažniausiai kreipiamasi į laidojimo namus, kurie yra įsikūrę velionio buvusios gyvenamosios vietos teritorijoje. Tokiu atveju sutaupoma labai daug laiko ir išvengiama pernelyg didelių išlaidų.

Velionio drabužiai

Tai taip pat svarbi detalė. Be abejo, galbūt norėsite panaudoti esamus velionio drabužius, tačiau, kaip žinia, mirusio žmogaus kūno svoris dažnai nebebūna toks pats, todėl ir turimi rūbai gali atrodyti netinkamai. Šį klausimą galima išspręsti pasirinktuose laidojimo namuose.

Karstas

Kai kurie žmonės labai didelį dėmesį kiekvienų laidotuvių metu yra linkę skirti karsto pasirinkimui. Jei ir jums svarbu, kad karstas būtų pagamintas iš labai aukštos kokybės medienos, būtų erdvus, didelis ir išraižytas įvairiais ornamentais – tuomet galite neabejoti, kad nesunkiai rasite savo keliamus reikalavimus geriausiai atitinkantį karstą. Pastarųjų pasirinkimas šiomis dienomis yra milžiniškas.

Paminklai

Nėra ko abejoti, kad tai yra viena iš svarbiausių detalių. Tuomet, kai velionis bus palaidotas, reikėtų pasirūpinti ir paminklu, kuriame būtų iškaldintas velionio vardas, pavardė ir gimimo bei mirties metai. Taipogi, galima užsakyti ir tam tikrų frazių iškaldinimą, tokiu būdu dar labiau pagerbiant anapilin iškeliavusį artimą žmogų. Kadangi paminklai yra labai įvairių formų ir dydžių – peržvelgę šiuolaikinį asortimentą, tikrai surasite tai, kas atitiks jūsų lūkesčius.

Kapo tvarkymas

Labai svarbu pasirūpinti, kad velionio kapas būtų tvarkomas reguliariai ir labai atsakingai. Tik tokiu atveju kapavietė visuomet išliks tinkamos būklės. Todėl jei manote, kad patys nepajėgsite susitvarkyti su šia svarbia užduotimi, visus kapų tvarkymo darbus patikėkite į šios srities specialistų rankas.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt