Kaip susidraugauti su savo darbuotojais?

darbuotojaiŠiais laikais apie lyderio svarbą kompanijoje kalbama labai dažnai. Ne tik Vakaruose, tačiau ir Lietuvoje. Mūsų darbdaviai skundžiasi, kad šalyje atrasti gerų darbuotojų yra labai sunku. Tuo tarpu asmenys, kurie ieško darbo skundžiasi, kad daugelis darbdavių yra labai nemalonūs žmonės, o tokiems dirbti paprasčiausiai nesinori. Natūralu, kad tik tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas gali garantuoti puikias darbo sąlygas. Vadovų mokymų programa – seminaras, kurio metu gilinamasi į vadovavimo principus, stengiamasi atrasti individualias žmogaus stipriąsias savybes, ieškoma strategijos, kuri padės vieningai dirbti komandoje.

Vadovas – komandos dalis

Vadovų mokymų programa skirta tam, kad būtų stengiamasi atrasti individualiai kiekvienam direktoriui tinkančius metodus, kurie gali padėti „susidraugauti“ su savo darbuotojais. Jokio skirtumo, kokio pobūdžio veikla yra vykdoma ir į ką verslas orientuojasi. Jeigu norima padidinti našumą – bendradarbiavimas tarp vadovo ir jo darbuotojų yra būtinas.

  • Darbuotojai turi nebijoti keliauti pas savo direktorių ir pareikšti jam nuomonę tam tikrais klausimais. Lygiai taip pat vadovas turi atsižvelgti į jų pageidavimus. Kai kurie jų gali būti tikrai labai naudingi.

  • Vadovas turi kuo daugiau žinoti apie savo darbuotojus. Paprasčiausiai kiekvienas jų yra individualybė ir kiekvienas dirba remdamasis į individualius poreikius. Darbdavys turėtų juos patenkinti.

  • Labai gerai, kad visai komandai vadovaujantis asmuo dirba kartu su darbuotojais: dalinasi idėjomis, ieško sprendimų iškilus konkrečioms situacijoms…

Visi šie aspektai gali užtikrinti, kad komandos nariai su jiems vadovaujančiu asmeniu kur kas geriau sutars ir vieningai dirbs vardan geresnių rezultatų. Juolab, labai svarbu tiksliai įvardinti tuos rezultatus. Dažnai darbuotojai nežino ko tiksliai siekia.

Kuo naudingi vadovų mokymai?

Vadovų mokymų programa, kuri vykdoma skirtinguose Lietuvos miestuose, galimybė tapti kur kas geresniu vadovu. Net ne vadovu, tačiau lyderiu. Tiek Klaipėda, tiek Vilnius, tiek Kaunas ir kiti mažesni Lietuvos miesteliai nori, kad jų darbdaviai ir vadovaujančias pareigas užimantys žmonės būtų patrauklūs darbuotojams, skatintų juos dirbti ir gerinti miesto reputaciją.

Vadovų mokymai – tai neįkainojama patirtis, kurios metu analizuojami skirtingi vadovai ir kiekvienam stengiamasi padėti tapti geru vadovu, kurį gerbia pavaldiniai. Tuomet tarp darbuotojų ir vadovo nebeliks sienos – aplinka darbe bus kur kas malonesnė ir tuo pačiu darbuotojai vieningiau dirbs siekdami pakelti įmonės lygį.

  • Vadovų mokymai padeda labiau savimi pasitikėti.

  • Mokymu metu bus analizuojama, kaip sutarti su darbuotojais.

  • Taip pat kalbama apie greitų sprendimų priėmimo taktiką.

  • Kalbama apie darbuotojų suvienijimo galimybes.

  • Analizuojama, kokiomis charakterio savybėmis pasižymi lyderis.

  • Įvertinamas kiekvieno dalyvio charakteris ir atrandamos jo stipriosios pusės.

Ar visi gali tapti lyderiais?

Vadovų mokymų metu bus kalbama ir apie tai, ar visi gali būti geri vadovai. Sutinkame su tuo, kad išmokti to gali visi, tačiau ne visi to nori. Paprasčiausiai intravertams kur kas sunku vadovauti. Mes pateiksime programą, kurios metu galima išmokti perlipti save. Tačiau mokymai skirti tiems, kurie nori tokie būti. Paprasčiausiai, galima drąsiai sakyti, kad ne visiems žmonėms gerai sekasi vadovauti. Nors mokymai yra skirti skirtingo charakterio asmenims, visgi, svarbiausia, kad vadovas norėtų būti geras.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt