Jei svarstote apie lubrikanto įsigijimą

Kai apsilankome sekso prekių parduotuvėje, mums prieš akis atsiveria daugybė įvairių seksualiniams malonumas skirtų prekių. O tuomet, kai pasirenkame specializuotas internetines tokio pobūdžio produkcija prekiaujančias parduotuves – galime nesunkiai rasti net ir labai specifines prekes. Tą patį galima pasakyti ir apie lubrikantus, kurių rūšių šiandien yra ne vienas šimtas. Todėl puikiai suprantama, kad gali kilti natūralus klausimas – kuris lubrikantas jums tiktų geriausiai? Ir ar jums jo iš tiesų reikia?

Taigi, užbėgant įvykiams už akių, galima drąsiai teigti, kad lubrikantai yra vienos iš pačių efektyviausių lytinio akto kokybę didinančių priemonių. Nepaisant to ar lubrikantas naudojamas individualiems seksualiniams malonumams, ar lytinio akto metu – tai gali gerokai sustiprinti malonius pojūčius.

Kam mums gali prireikti lubrikanto?

LubrikantasDažniausiai mūsų organizmas kasdien pagamina pakankamai natūralaus lubrikanto, kurio mes negalime pastebėti. Tačiau jei mylimės ar naudojame sekso žaisliukus, lubrikanto gali prireikti daugiau nei mums gali suteikti gamta – ypač tuomet, jei moters organizme vyksta hormonų pokyčiai, naudojami tam tikri vaistai ar patiriamas didelis stresas. Be to, jei neretai esate linkę savo seksualinį gyvenimą praturtinti įvairiais vibratoriais, lubrikantas gali būti puikus pagalbininkas, kuris padės išvengti tam tikrų nemalonių pojūčių. Ką jau kalbėti apie analinį seksą, kurio metu lubrikantas yra tiesiog būtinas.

Jei vaginalinė drėgmė yra pakankama

Nemaža dalis žmonių klausia, ar tuo atveju, jei vaginalinis drėgnumas yra pakankamas, reikia naudoti lubrikantą. Vienareikšmiško atsakymo nėra – tai priklauso nuo vartotojų poreikių. Jei norite paaštrinti seksualinius pojūčius, tuomet tai yra puikus sprendimas.

Ar naudoti lubrikantą, kurį rekomenduoja draugai ar pažįstami

Tai labai subjektyvu. Kiekvienas lubrikantas yra skirtingas. Tai reiškia, kad jis yra pritaikytas vis kitokiems žmonių poreikiams. Tai, kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam. Pavyzdžiui, galbūt norėsite naudoti vandens pagrindo lubrikantus, o tuo tarpu jums bus siūloma išbandyti aliejaus pagrindu sukurtas priemones. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Svarbiausia nepamiršti, kad tuomet, kai lytinio akto metu naudojate prezervatyvą, jokiu būdu kartu nenaudokite aliejinių lubrikantų.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt