Ką žinote apie meną?

Paveikslai internetu

Šiandien meno kūrinius įsigyti yra gerokai paprasčiau nei kada nors iki šiol. Dabar virtuali erdvė suteikia beveik neribotas galimybes tiek vartotojams, tiek ir menininkams. Šiomis dienomis mums patikę paveikslai internetu gali būti įsigyti vos per keletą akimirkų – tai labai paprasta, patogu ir greita. Visiškai tą patį galima pasakyti ir apie su menu susijusią informaciją. Kiekvienas menui prijaučiantis žmogus be vargo gali rasti visą jį dominančią informaciją vos kelių mygtukų paspaudimu, todėl šiame straipsnyje taip pat pateiksime jums keletą įdomių su menu susijusių detalių.

 • Menų programos yra privalomos tose šalyse, kurios pagal matematiką ir kitus tiksliuosius mokslus yra reitinguojamos aukščiausiai.
 • Atlikti tyrimai parodė, kad žmonės, kurie mokosi kurti meną, pasirodo kur kas geriau įvairiose matematinėse ir rašymo užduotyse.
 • Nustatyta, kad menas skatina kūrybiškumą, socialinius ryšius ir stiprina pasitikėjimą savimi.
 • Net ir tinklalapio ar būsto interjero kūrimas reikalauja žinių, kurias galima įgyti studijuojant menus.
 • Visame pasaulyje gerai žinomas dailininkas Leonardo da Vinči praleido 12 metų tapydamas Mona Lizos lūpas.
 • Senovės Romos statulos buvo sukurtos su nuimamomis galvomis tam, kad prireikus būtų galima jas lengvai pakeisti kitomis.
 • Per visą savo gyvenimą Vincentas Van Gogas pardavė tik vieną paveikslą. Tai buvo „Raudonieji Arlio vynuogynai“.
 • Pikaso galėjo piešti dar prieš pradėdamas vaikščioti, o jo pirmasis žodis buvo „rašiklis“, ištartas ispanų kalba.
 • Pablo Pikaso labai mylėjo gyvūnus. Jis augino beždžionę, pelėdą, ožką, vėžlį ir ne vieną šunį bei katę.
 • Pirmasis rašiklis buvo išrastas Anglijoje 1565
 • Menas moko vaikus labai svarbios pamokos – problemos gali turėti daugiau nei vieną sprendimą.
 • Mokantis piešti skatinamas kūrybiškumas, kuris padeda moksleiviams lengviau pasiruošti savo ateičiai.
 • Leonardo da Vinčis buvo vegetaras ir kovojo už gyvūnų teises. Jis pirkdavo narveliuose parduodamus paukščius ir juos paleisdavo.
 • Tapymas padeda lavinti akies – rankos koordinaciją ir kitas savybes, kurių reikia inžinierių ir architektų veikloje.
 • Menas gali išmokyti įžvelgti daugiau galimybių.

Tokių ir panašių faktų apie meną ir jo didelę naudą žmonijai būtų galima pateikti dar daugybę, todėl jei domitės šia sritimi, kaupkite informaciją ir gilinkitės į tai, kas yra aktualu meno srityje.

Pakavimo medžiagos internetu visada siūlomos pigiau!

pakavimo medziagosPrekybos internetu veiklą nusprendę pradėti asmenys turėtų pasidomėti kokios išlaidos patiriamos vykdant tokią veiklą. Mat, nemažai lėšų pareikalaus ir pakavimo medžiagos. Jeigu jūs ketinate internetu kažkuo prekiauti, tai turėtumėte iš anksto įsigyti kokybiškas medžiagas būtent pagal prekių pobūdį. Jums reikės įsigyti medžiagas atsižvelgiant į prekių dydžius, svorius bei trapumą. Pagal tai turėsite rinktis visas pakavimo medžiagas. Dažniausiai siūloma rinktis kartonines dėžes, siuntų maišus ar kurjerinius vokus. Visos šios medžiagos turi būti naudojamos pagal paskirtį, o tai reiškia, kad nevalia tam tikrų medžiagų naudoti kai kurių daiktų pakavimui. Pavyzdžiui, kiek didesniems daiktams pakuoti tektų naudoti dėžes, o ne siuntų maišus, ypač kai kalba eina apie tų daiktų trapumą.

Internetu pakavimo medžiagos dabar siūlomos tiek pavienių privačių pardavėjų, tiek ir ilgai šių medžiagų prekyba užsiimančių įmonių. Geriausia būtų dairytis į įmonių pasiūlymus, nes tikėtina, jog jos turės didesnį asortimentą ir galės pasiūlyti didesnius medžiagų kiekius. Pabrėžtina, kad perkant pakavimo medžiagas iš privačių asmenų, galima ir apsigauti. Tai liečia ypač tuos atvejus, kuomet šių medžiagų ieškoma per skelbimų tinklapius. Juose neretai lankosi sukčiai, taip ir besitaikantys į naivius žmones. Jeigu norite visas pakavimo medžiagas įsigyti saugiai ir geromis kainomis, tai tuomet rinkitės tik patikimas internetines parduotuves.

Būtina žinoti, kad renkantis pakavimo medžiagų pardavėją reikėtų žiūrėti ir kokius atsiliepimus turi kiekvienas iš jų. Tai reiškia, kad jeigu aptikote kažkokią internetinę parduotuvę, kurioje iš pažiūros yra nemažai naudingų pasiūlymų, tai pirmiau pasižiūrėkite į nurodytus rekvizitus – pagal juos ieškokite atsiliepimų viešoje erdvėje. Tie atsiliepimai jums padės lengviau suprasti ar verta rizikuoti pirkti iš tam tikrų el. parduotuvių ar ne. Kai kurie pardavėjai turi tik teigiamus atsiliepimus, todėl juos ir būtina rinktis net jeigu medžiagų kainos yra keliais centais didesnės nei kitur.

Verta akcentuoti, kad perkantys pakavimo medžiagas didesniais kiekiais dažniausiai išlošia – dideliems kiekiams taikomos ir mažesnės nei įprastai kainos, tuo labiau – dėl didesnių kiekių dažniausiai deramasi atskirai – privačiai.

1a.lv – parduotuvė kiekvienam

aKai nepavyksta pakankamai greitai rasti ieškomų prekių, neretai pradingsta nuotaika, o vėliau apsipirkimas atrodo  kaip didžiausias siaubas. Taip nenutiks, jei įprasite prekes pirkti internetu – http://www.1a.lv/ parduotuvė tikrai pasirūpins, kad šis procesas nebūtų toks varginantis ar net bauginantis. Prekių paieška elektroninėse parduotuvėse visuomet taupo pirkėjų laiką, tad galite būti garantuoti, jog tam neprireiks daug laiko.

Apsipirkite be jokio streso

 • Elektroninė parduotuvė http://www.1a.lv/  savo pirkėjams leidžia pirkti tikrai patogiai, nes internetinėje parduotuvėje prekės rūšiuojamos pagal tam tikras kategorijas. Nesvarbu, kas jus domina – grožio prekės ar buitinė technika, be jokio vargo rasite ieškomą produkciją;
 • Jei pasirinktos kategorijos prekių sąrašas pasirodys pernelyg ilgas, jį sutrumpinsite pasirinkdami tam tikras jums svarbias prekės savybes – gamintoją, kainą, ir t.t. Paieška taps kur kas greitesnė, todėl nereikės baimintis, kad užtruksite pernelyg ilgai;
 • Parduotuvėje  http://www.1a.lv/  prekių kainos visuomet pateisina pirkėjų lūkesčius – tikrai galite būti garantuoti, kad produkcija nebus brangi, todėl čia apsipirksite dar pigiau nei kitose pardavimo vietose;
 • Jei ieškote dovanos, ir negalite apsispręsti, kokios prekės tikrai nudžiugintų solenizantą, gali pasiteisinti ir dovanų kortelės, kurias taip pat rasite šioje parduotuvėje. Galėsite nuspręsti, kokios vertės dovanų kortelę vertėtų įteikti, nes rinktis tikrai bus iš ko;
 • Taip pat http://www.1a.lv/   parduotuvė  pirkėjus traukia ir tuo, kad čia siūlomos prekės yra aukščiausios kokybės. Atrenkamos tik tokios prekės, kurios yra tikrai kokybiškos, taigi, galite būti tikri, kad kokybe nusivilti neteks;
 • Siūloma rinktis, kokiu būdu bus pristatomos prekės. Tai gali būti pristatymas per kurjerį ar paštu, ir taip pat galima pasirinkti prekių atsiėmimą parduotuvės biure. Bet kuriuo atveju prekių pristatymo terminas jums bus tikrai labai palankus, ir ilgai laukti nereikės;
 • Parduotuvė  http://www.1a.lv/  leis atsiskaityti grynaisiais ar bankiniu pavedimu, o tuo atveju, jei pirksite stambesnes prekes, galėsite pasirinkti prekių įsigijimą lizingu.

Taigi, http://www.1a.lv/ parduotuvė tikrai padės apsipirkti be jokio streso ir didelių pastangų. Pamirškite vargus, kurie dažnai lydi apsiperkančius fizinėse parduotuvėje – juk prekių įsigijimo procesas visada gali būti žymiai paprastesnis ir greitesnis.

Autodalys pigiausiai siūlomos toli gražu ne įprastose vietose

autodalysGalvojate ar autodalys gali būti įsigyjamos pigiau nei siūloma paprastose parduotuvėse? Atsakymas yra paprastas – jeigu pirksite ne iš įprastų parduotuvių, tai tuomet sutaupyti galite netgi kelis kartus. Pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad autodalys jau senokai geriausiomis kainomis parduodamos elektroninėje erdvėje. Netgi transporto srityje dirbantys specialistai dažniausiai visas dalis užsakinėja internetu. Jeigu ir jus domina pigiausios automobilių dalys, tai tiesiog turėtumėte atsižvelgti į el. parduotuvių pasiūlymus. Jie šiuo metu yra be galo naudingi ir tiems, kurie dalis perka tik po kelis vienetus. Tad, jeigu galvojate kaip sutaupyti automobilių dalių įsigijimo metu, tai tiesiog pamirškite tradicines parduotuves, kur kainos yra nepagrįstai aukštos.

Mažiausias kainas už automobilių dalis nustato elektroninių parduotuvių savininkai.

Dairydamiesi internete, pirmiausia dalių turėtumėte ieškoti specialiose internetinėse parduotuvėse. Jose prekiaujama įvairių kategorijų dalimis, kurios skirtos tiek lengviesiems automobiliams, tiek ir sunkiasvorei technikai. Pabrėžtina, kad jeigu autodalys perkamos didesniais kiekiais, tai tuomet sumos sutaupomos dar labiau, nes pardavėjai didesniems kiekiams nevengia ir ypatingų nuolaidų taikymo. Ypač tuo pasidomėti turėtų verslininkai, kurie reguliariai iš anksto įsigyja dalis transportui.

Jeigu pirksite automobilių dalis, tai taipogi turėtumėte skirti laiko ir geriausių el. parduotuvių paieškai. Matote, toli gražu ne kiekviena el. parduotuvė siūlo kokybiškas dalis, tuo labiau – mažomis kainomis. Tik pagrindinės internetinės parduotuvės gali pasiūlyti klientui prieinamą kainos ir kokybės santykį.

Visos autodalys gali būti užsakomos ir iš užsienio pardavėjų, tačiau ar apsimoka kreiptis į juos?

Labai svarbu paminėti, kad tos autodalys, kurios užsakomos iš užsienio pardavėjų, nes visada atsieina pigiai. Matote, galbūt jus ir išleistumėte mažesnę sumą įsigijimo metu, tačiau jums prisidėtų pristatymo mokestis. Ne paslaptis, kad iš užsienio siunčiantis didelių svorių siuntinius tenka mokėti gana nemažas sumas už pristatymą. Tad, jums naudingiau ko gero būtų kreiptis į Lietuvoje prekiaujančias el. parduotuves, nes jos nenustato didelių mokesčių už pristatymą. Tokios el. parduotuvės dažniausiai netgi viską pristato nemokamai, jeigu pirkinių vertė yra labai didelė. Tad, jeigu perkate kažkokias dalis, tai iškart rinkitės ir kitas, kurios bus reikalingos ateityje.

Kaip išsirinkti geriausią sodo traktoriuką?

sodo traktoriukasBe abejo, norisi, kad jūsų sode būtų gražu, todėl sodo traktoriuko pirkimas – būtinas dalykas. Tačiau, neskubėkite to daryti – susirinkite visą informaciją, apgalvokite, kokie yra jūsų lūkesčiai ir norai, o tada pasidomėkite, kokie sodo traktoriukai šiuo metu yra parduodami rinkoje. Kad jums būtų lengviau apsispręsti, mes pateiksime jums svarbiausius skirtingų traktoriukų aspektus – jūs sužinosite, kokios yra dvi skirtingos sodo traktoriukų kategorijos ir kuri yra tinkamesnė būtent jums.

Kokioje situacijoje esate jūs?

Kalbant apie sodo traktoriukus, galimos dvi skirtingos situacijos. Visų pirma, reikėtų paskaičiuoti savo vejos plotą. Jeigu turite visai nedaug žemės, tuomet sudėtingesnio ir galingesnio traktoriuko pirkti nebus reikalo. Taip pat reikėtų apgalvoti, ar bus reikalingas žolės surinkimas – tai funkcija, kurią daugiausiai atlieka jau geresni traktoriukai, pritaikyti įvairiems darbams – tiek mažoms, tiek didelėms vejoms.

Taigi, jeigu jūsų sklypas yra nedidelis, jame nėra labai daug augalų ir pati žemė yra gana lygi, nėra nuolydžių, jums užteks gana paprasto ir pigaus traktoriuko. Jeigu žolės surinkimo funkcija jums nėra reikalinga, tačiau taip pat nereikalingas ir galingas traktoriukas, galite pasidomėti, kurie iš paprastesnių sodo traktoriukų komplekte turi ir integruotą žolės surinkimo krepšelį – tuomet jūs galėsite nesunkiai nupjauti veją ir nereikės atskirai surinkinėti užsilikusios žolės.

O jeigu turite gana nemažą veją, kurioje yra ir daugybė augalų bei šlaitų, nelygumų, tuomet jums tikrai prireiks galingesnio sodo traktoriuko. Tokiu atveju, iš karto dairykite į traktoriukus, kurie turi šiek tiek galingesnius variklius, taip pat ir platesnį pjovimo agregatą. Kalbant apie galingesnės kategorijos traktoriukus, jie išsiskiria ne tik savo galia, tačiau ir mobilumu – jie yra kur kas greitesni už mažesnės kategorijos traktoriukus, todėl jums tikrai nereikės savo didelio ploto pjauti valandų valandas – galingas traktoriukas atlieka savo darbą tikrai greitai, tad nei nepastebėsite, kaip greitai visa veja bus nupjauta ir galėsite eiti pailsėti.

Jeigu jūsų sodo sklype yra ypač daug įvairių augalų, nuolydžių ir kitų įmantrybių, galite pasidomėti specialios kategorijos traktoriukais, kurių pagrindinis privalumas – universalumas. Šie mobilūs ir universalūs traktoriukai yra truputį brangesni už vidutiniškus, tačiau išsiskiria tuo, jog jais galėsite patogiai pasiekti net ir sunkiai nupjaunamas vietas, todėl daugeliu atvejų jums nereikės vėliau užbaiginėti darbų su trimeriu. Ar norite tokio patogumo? Be abejo, iš pradžių teks investuoti pinigų, kadangi šios kategorijos traktoriukai kainuoja gerokai brangiau už žemesnės klasės.

Ar jau nusprendėte, kokį traktoriuką pirksite?

Manome, kad sodo traktoriuko pirkimas jums kainuos mažiausiai, jeigu pirksite internete – čia daugelis prekių dabar yra parduodamos pigiau, ir sodo traktoriukai nėra išimtis. Jūs galėsite užsisakyti norimą sodo traktoriuką ir gauti nemokamą pristatymą į jums reikalingą vietą. Kartais pasitaiko akcijų ir specializuotose parduotuvėse bei prekybos centruose, tačiau kaip mūsų patirtis rodo, retai kada pamatysite mažesnes kainas nei internetinėse parduotuvėse.

Tikimės, kad mūsų supažindinimas su sodo traktoriukais ir jų kategorijomis padės jums išsirinkti geriausią variantą ir jums pavyks išlaikyti itin gražią veją!

Kodėl greitieji kreditai tokie populiarūs Lietuvoje?

Greitieji vartojimo kreditai Lietuvoje egzistuoja jau beveik dešimt metų bei tapo įprastu dalykų daugumai žmonių prireikus greitos finansinės pagalbos. Šiame trumpame straipsnyje pabandysime glaustai apžvelgti kas įtakoja tokį didelį greitųjų vartojimo kreditų populiarumą ir kodėl žmonės jais naudojasi nepaisant to, kad kai kurios greitųjų kreditų įmonės skolina su milžiniškomis palūkanomis kas įtakoją neadekvačiai dideles gražinamų paskolų kainas.

Paskolos išdavimo greitis

Greitasis kreditas vartojimuiGreitieji vartojimo kreditai – vien jau pats pavadinimas sufleruoja, kad kreditas yra suteikiamas ypač greitai. Dažniausiai pinigai jūsų sąskaitoje atsiduria greičiau nei per penkioliką minučių nuo paraiškos užpildymo jeigu jūsų kredito istorijoje nėra jokių neigiamų dalykų kaip negrąžintų paskolų, įsiskolinimų ir pan. Taigi greitųjų kreditų privalumas yra tas, kad jūs galite gauti pinigų bet kada, bet kur ir ypač greitai.  Kadangi kol kas bankai greitu reagavimu nepasižymi, tai yra puiki galimybė kredito bendrovėms, ir jos puikiai išnaudoja tai.

Lankstumas

Kiekvienas atsakingas asmuo prieš skolinantis žino kam jis skolinasi ir kokios sumos jam reikia bei žinoma planuoja per kiek laiko jis galės grąžinti pasiimtą kreditą. Greitieji kreditai yra kone viena iš lanksčiausių paskolos formų. Imant greitąjį kreditą jūs patys galite visapusiškai planuotis kokios sumos jums reikia, kokiam laikotarpiui, ją norėsite grąžinti tam tikromis dalimis kas mėnesį ar visą iš karto. Taip pat nutikus nenumatytoms problemoms dauguma bendrovių siūlo įmokų atidėjimą tam tikram laikotarpiui.

Taikomos akcijos ir lojalumas

Tikriausiai visi pastebėjote, kad greitųjų kreditų bendrovių Lietuvoje atsirado begalo daug ir tai tampa pakankamai konkurencinga niša, todėl norint pritraukti naujų klientų reikia pasiūlyti tikrai patrauklias sąlygas. Žinoma mums greitųjų kreditų klientams kuo daugiau tarpusavyje konkuruojančių įmonių tuo mums geriau. Prieš skolinantis reikia netingėti ir peržvelgti kuo daugiau bendrovių ir rasti naudingiausius pasiūlymus. Būtina peržiūrėti kreditų palyginimo portalus, kuriuose lyginamos pagrindinės sąlygos, palūkanos, gražinimo terminai bei kitos detalės. Dauguma greitųjų kredito bendrovių siekia, kad klientai būtų lojalūs ir kitą kartą sugrįžtų skolintis pas juos, todėl skolinantis antrą kartą dažnai galima gauti tam tikrų nuolaidų ir pan. Tačiau kiek mums teko skolinantis visada verta paieškoti bendrovių, kurios pirmą kreditą suteikia nemokamai, o tokių bendrovių yra tikrai nemažai. Taigi jeigu greitųjų kreditų paslaugomis naudojatės retai, tai praktiškai jūs visada galite skolintis nemokamai, nes pirmus kreditus nemokamai išduodančių bendrovių yra tikrai nemažai. Žinoma nemokamas kreditas nereiškia, kad jūs neturėsite jo grąžinti, tai tiesiog reiškia, kad jums bus taikomos nulinės palūkanos, trumpiau tariant kiek pasiskolinsite tiek ir grąžinsite.

Taigi šios priežastys lemia, tai kad greitieji vartojimo kreditai yra tokie populiarūs Lietuvoje. Žinoma, kad ir kokie naudingi būtų greitieji kreditai – visada skolinkitės atsakingai ir tik visapusiškai įvertinę savo galimybes grąžinti paskolas laiku.

Kaip susidraugauti su savo darbuotojais?

darbuotojaiŠiais laikais apie lyderio svarbą kompanijoje kalbama labai dažnai. Ne tik Vakaruose, tačiau ir Lietuvoje. Mūsų darbdaviai skundžiasi, kad šalyje atrasti gerų darbuotojų yra labai sunku. Tuo tarpu asmenys, kurie ieško darbo skundžiasi, kad daugelis darbdavių yra labai nemalonūs žmonės, o tokiems dirbti paprasčiausiai nesinori. Natūralu, kad tik tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas gali garantuoti puikias darbo sąlygas. Vadovų mokymų programa – seminaras, kurio metu gilinamasi į vadovavimo principus, stengiamasi atrasti individualias žmogaus stipriąsias savybes, ieškoma strategijos, kuri padės vieningai dirbti komandoje.

Vadovas – komandos dalis

Vadovų mokymų programa skirta tam, kad būtų stengiamasi atrasti individualiai kiekvienam direktoriui tinkančius metodus, kurie gali padėti „susidraugauti“ su savo darbuotojais. Jokio skirtumo, kokio pobūdžio veikla yra vykdoma ir į ką verslas orientuojasi. Jeigu norima padidinti našumą – bendradarbiavimas tarp vadovo ir jo darbuotojų yra būtinas.

 • Darbuotojai turi nebijoti keliauti pas savo direktorių ir pareikšti jam nuomonę tam tikrais klausimais. Lygiai taip pat vadovas turi atsižvelgti į jų pageidavimus. Kai kurie jų gali būti tikrai labai naudingi.

 • Vadovas turi kuo daugiau žinoti apie savo darbuotojus. Paprasčiausiai kiekvienas jų yra individualybė ir kiekvienas dirba remdamasis į individualius poreikius. Darbdavys turėtų juos patenkinti.

 • Labai gerai, kad visai komandai vadovaujantis asmuo dirba kartu su darbuotojais: dalinasi idėjomis, ieško sprendimų iškilus konkrečioms situacijoms…

Visi šie aspektai gali užtikrinti, kad komandos nariai su jiems vadovaujančiu asmeniu kur kas geriau sutars ir vieningai dirbs vardan geresnių rezultatų. Juolab, labai svarbu tiksliai įvardinti tuos rezultatus. Dažnai darbuotojai nežino ko tiksliai siekia.

Kuo naudingi vadovų mokymai?

Vadovų mokymų programa, kuri vykdoma skirtinguose Lietuvos miestuose, galimybė tapti kur kas geresniu vadovu. Net ne vadovu, tačiau lyderiu. Tiek Klaipėda, tiek Vilnius, tiek Kaunas ir kiti mažesni Lietuvos miesteliai nori, kad jų darbdaviai ir vadovaujančias pareigas užimantys žmonės būtų patrauklūs darbuotojams, skatintų juos dirbti ir gerinti miesto reputaciją.

Vadovų mokymai – tai neįkainojama patirtis, kurios metu analizuojami skirtingi vadovai ir kiekvienam stengiamasi padėti tapti geru vadovu, kurį gerbia pavaldiniai. Tuomet tarp darbuotojų ir vadovo nebeliks sienos – aplinka darbe bus kur kas malonesnė ir tuo pačiu darbuotojai vieningiau dirbs siekdami pakelti įmonės lygį.

 • Vadovų mokymai padeda labiau savimi pasitikėti.

 • Mokymu metu bus analizuojama, kaip sutarti su darbuotojais.

 • Taip pat kalbama apie greitų sprendimų priėmimo taktiką.

 • Kalbama apie darbuotojų suvienijimo galimybes.

 • Analizuojama, kokiomis charakterio savybėmis pasižymi lyderis.

 • Įvertinamas kiekvieno dalyvio charakteris ir atrandamos jo stipriosios pusės.

Ar visi gali tapti lyderiais?

Vadovų mokymų metu bus kalbama ir apie tai, ar visi gali būti geri vadovai. Sutinkame su tuo, kad išmokti to gali visi, tačiau ne visi to nori. Paprasčiausiai intravertams kur kas sunku vadovauti. Mes pateiksime programą, kurios metu galima išmokti perlipti save. Tačiau mokymai skirti tiems, kurie nori tokie būti. Paprasčiausiai, galima drąsiai sakyti, kad ne visiems žmonėms gerai sekasi vadovauti. Nors mokymai yra skirti skirtingo charakterio asmenims, visgi, svarbiausia, kad vadovas norėtų būti geras.

Dar vienas apie sapnus

Sapnai ir sapnininkaiApie sapnus yra tekę skaityti kiekvienam. Ir tiesiog apie tai, ką sapnavo kiti žmonės, nuo įprastų iki keisčiausių dalykų, iki gilių minties išvedžiojimų apie tai, kad sapnuose gali įžvelgti ateitį ar net kitą visatą. Apie tai rašoma kone kasdien, ypač pirmuoju atveju. Daugelis žmonių, tikėdamiesi aplink save rasti būrius pranašų, visiems tiek gyvai, tiek internetu pasakoja savo sapnuotus reginius ir vaizdinius ir tikisi jų išaiškinimo. Nors internete ir knibžda įvairių sapnininkų, sapnų reikšmių aiškintojų, jiems to negana, jie kreipiasi į forumus, būrėjas, patarėjus ir ieško, ką gi veikti su savo sapnais toliau.

Labai retas toks sapnuotojas kreipiasi į tikrus šio reikalo specialistus – psichologus ir psichoanalitikus. Būtent pastarieji arčiausiai sapnų ir yra prisilietę savo profesinėje veikloje. Ir jie nėra linkę spėlioti ar kurti istorijas – jie analizuoja, stebi ir bando daryti išvadas. Jie turi didelę tiek savo, tiek kitų sapnų mokslo atstovų žinias ir patirtį, kurių pagalba gali kur kas tiksliau numanyti, ką konkretus sapnas konkrečiam žmogui galėjo reikšti. Bet dažniausiai tokių specialistų atsakymai ir išaiškinimai būna labai neįdomūs, nė iš tolo neprilygsta eilinio sapnininko mintims, ką jau bekalbėti apie seansų ciklą siūlančią būrėją. Kodėl? Pabandykime atsakyti.

Visų pirma, bent kiek rimčiau tuo pasidomėjęs ir šiaip logikos nestokojantis žmogus žino, jog sapnuose su kitomis visatomis mes nebendraujame. Liūdna, bet tai tiesa. Sapnuose mes matome, kaip savo atminties klodus perkrauna mūsų smegenys, kartais tam tikrus dalykus tikrai įdomiai ir netikėtai sugretindamos. Ir kai sapnuojame savo vakarykštę patirtį biure kartu su giliu vaikystės prisiminimu, matome keisčiausius dalykus. Pavyzdžiui, kad jūsų bosas pavirto jūsų vaikystės pliušinių meškinu ar klounu. Kaip jau galėjote suprasti, visa tai buvo jūsų smegenyse. Ir bosas, ir meškinas. Ir joks sapnininkas neturėtų drįsti teigi, jog tai paralelinės visatos įspėjimas apie tai, jog mūsų planetą ruošiasi užkariauti meškinai su kostiumais ir jūs esate vienintelis, dar galintys išgelbėti pasaulį. Tiesa, prieš tai susimokėjęs tam tikrai būrėjai už dešimties seansų ciklą, kuriuose sužinosite kur kas daugiau.

Tad į sapnus, kad ir kiek apie juos bekalbėtume, reikėtų žiūrėti kur kas paprasčiau. Sapnuojame savo patirtis, pervartytas ir keistai sugretintas. Matome tik praeitį. Sapnų reikšmės tai ir turėtų analizuoti, nenukrypdamos į ateities spėjimus. Deja, taip yra toli gražu ne visada.

Kodėl patogu naudotis įmonių katalogais?

imoniu katalogasTurėti gerą įmonių katalogą, kuriame galite greitai rasti norimas paslaugas teikiančias įmonės yra iš tiesų patogu ir šiais laikais be to sunku apsieiti. Įmonių katalogas veikia labai paprastai – jūs tiesiog užeinate į tinklapį ir į paieškos laukelį galite įvedinėti užklausas – pagal norimus raktažodžius, pagal įmonės adresą, kodą arba pavadinimą.

Patogiausia ieškoti – pagal veiklos sritį

Jeigu ieškote naujų partnerių arba jums tiesiog reikia konkrečios paslaugos ar prekės, galite ieškoti įmonių pagal veiklos sritį. Tai yra labai patogu padaryti, kadangi puslapio direktorija yra suskirstyta būtent tokiu principu – paspaudę ant konkrečios srities (pavyzdžiui, technologinių įrenginių), jūs matysite visas įmones, registruotas Lietuvoje – pagal abėcėlės tvarką, tačiau taip pat galite matyti rezultatus pagal jus dominantį miestą. Taip pat įmanoma filtruoti rezultatus ir pagal tai, kokio dydžio yra ta įmonė – kiek ten dirba darbuotojų.

Gerame įmonių portale galima rasti ne tik didelį sąrašą Lietuvoje veikiančių įmonių, tačiau ir taip pat naudingų straipsnių bei teisinių aktų, kurie yra susiję su verslu. Tai yra informacija, kuri reikalinga ne tik tinklapio lankytojams, kurie ieško paslaugų ar prekių, tačiau taip pat ir pačių įmonių savininkams. Todėl, jeigu įmonių katalogas yra labai dažnai lankomas žmonių, kiekvienam verslininkui yra itin naudinga turėti ten savo vietą.

Kaip užsiregistruoti į įmonių katalogą?

Norite, kad jūsų įmonės vardas ir svarbiausia informacija apie ją būtų įmonių kataloge? Tai padaryti labai paprasta – jums tereikia paieškoje susirasti savo įmonę – įvedę įmonės pavadinimą, turėtumėte ją rasti, o tuomet tiesiog paspauskite mygtuką „atnaujinti informaciją“ – būsite nukreipti į puslapį, kur galėsite užpildyti svarbiausią informaciją apie savo įmonę ir jau greitai ta informacija bus patvirtinta ir matoma visiems svetainės lankytojams.

Kokius dalykus rekomenduojama pateikti atnaujinant informaciją? Visų pirma, peržvelkite, ar yra nurodyti teisingi jūsų įmonės kontaktiniai duomenys. Ne tik adresas ar telefono numeriai, tačiau taip pat elektroninis paštas, jūsų įmonės oficialus tinklapis. Taip pat galite pridėti ir Facebook paskyrą ar kitų socialinių tinklapių paskyras, jeigu dažnai bendraujate su klientais tokiu būdu.

Labai svarbu tinkamai prisistatyti – aprašyti, kuo jūsų įmonė užsiima, taip pat pristatyti jos gaminamus produktus ar veiklos sritį. Turėkite omenyje, kad šie dalykai turi būti unikalaus turinio – jūs negalite tiesiog nukopijuoti „apie mus“ puslapio iš savo oficialaus tinklapio – turite pateikti unikalų aprašymą. Taip jūs galėsite greičiau surasti potencialių klientų internetiniame įmonių kataloge ir atrodysite tikrai pasiruošę viešajai erdvei.

Negana to, jūs galėsite dažnai atnaujinti informaciją, jeigu tik to panorėsite. Pavyzdžiui, jeigu kuriam nors produktui paskelbsite akciją, galėsite apie tai pranešti ir įmonių kataloge, kad potencialūs pirkėjai iš karto matytų, kokius pasiūlymus jūs teikiate. Prie įmonės ir jos veiklos aprašymo taip pat galima pridėti klipus iš Youtube, taip pat galite įkelti nuotraukas ir išvardinti visą jūsų įmonės asortimentą kartu su detaliais aprašymais.

Kaip matote, įmonių katalogas yra iš tiesų naudinga vieta verslininkams, kurie nori, kad jų įmonė būtų geriau matoma.

Kokybiški termo rūbai ir lietuviška žiema nebus baisi!

rubai termoLietuviškas klimatas labai permainingas. Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad gyvename saloje, o ne šalyje, kur didžioji dalis sienų yra sausumoje. Paprasčiausiai žiemos metu susiduriame tiek su labai dideliu šalčiu, tiek drėgme, o mūsų organizmui tai yra gana žalinga. Kokybiški termo rūbai gali padėti išvengti labai didelių temperatūrų skirtumų ir nesusirgti net ir tuomet, kai lauke oras yra labai prastas.

Apie termo rūbus turbūt teko girdėti ne kartą. Mes, kaip ir kitos Skandinavų šalys, stengiamės, kad blogas oras nesutrukdytų mums ramiai gyventi ir keisti savo planų vien todėl, kad prastas oras. Neveltui dažnai sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga.

Originalūs ir klastoti termo rūbai

Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kuris skaičiuoja kiekvieną centą ir bando sutaupyti – turbūt susiviliosite įsigyti termo rūbus mažesnėmis kainomis. Rekomenduojame nepamiršti, kad kokybiški termo rūbai turi savo kainą. Ir šiuo atveju tai yra susiję su tuo, kad šie drabužiai yra gaminami iš specialios medžiagos, kuri padeda pasiekti kokybišką rezultatą. Juolab, siuvama naudojant technologijas, kurios yra išskirtinės ir specifinės. Natūralu, kad tai reikalauja laiko ir susikaupimo. Norint klientui pasiūlyti aukštą kokybę – reikia į ją investuoti. Taip pat norint gauti geros kokybės gaminius – reikia už juos mokėti.

Kur pirkti termo rūbus?

Kokybiški termo rūbai parduodami sertifikatus turinčiose prekybos vietose. Nebūtina keliauti į prekybos centrus, kadangi internetinės parduotuvės taip pat siūlo įsigyti gaminius pas juos. Juolab, pirkimas internetu turi gana daug papildomų pliusų, kurie ir paskatina įvertinti elektronines prekybos vietas. Jeigu Jums reikalingi termo rūbai – rekomenduojame pirkti internetu. Kokybė bus ta pati, tačiau pavyks atrasti daugiau papildomų pliusų.

 1. Internetinėse prekybos vietose, kaip ir realiose, produkcija yra sertifikuota. Tiesa, lygiai taip pat kaip realiame pasaulyje, taip ir internete galima atrasti platintojų, kurie siūlo padirbinius mažesnėmis kainomis. Jau anksčiau minėjome, kad visada verta investuoti daugiau ir gauti tikrai aukštos klasės produkciją. Patikrinkite prekybos vietos reputaciją.

 2. Taip pat labai svarbu nepamiršti, kad internete pamatyti akcijas bei nuolaidas yra kur kas paprasčiau. Daugelis elektroninių prekybos vietų teikia naujinlaiškio galimybę. Taip pat pirmas sužinosite apie tai, kad siūlomos kokios nors akcijos arba nuolaidos.

 3. Taip pat kaip ir realios prekybos vietos, taip pat ir elektroninės suteikia galimybę prekę grąžinti tokiu atveju, jeigu ji Jums netiko. Tiesa, elektroninės dažniausiai yra kur kas lankstesnės, kadangi jos žino, kad pirkimas internetu yra kur kas labiau komplikuotas. Taiga, būtinai reikia išsiaiškinti, ar galima būtų prekę gražinti ar ne?

 4. Internete labai naudinga pasiskaityti atsiliepimus apie konkrečias prekybos vietas. Žiūrėkite ne tik forumus, tačiau ir “skundus” bei “rekvizitų” puslapius. Tokio tipo komentarai gali padėti susidaryti nuomonę apie suteikiamas paslaugas, parduodamą produkciją ir paprasčiau nuspręsti, ar tai Jus tenkina, ar ne.

Su kokybiškais termo rūbais jokia žiema nebus baisi. Svarbiausia, kad šie rūbai yra ilgaamžiai, tad viena investicija Jums tarnaus labai ilgai.