Alkotesteriai ir saugus vairavimas

Bene kasdien girdime apie pačius įvairiausius autoįvykius, kuriuos sukelia nuo alkoholio apsvaigę vairuotojai. Nors prevencinių priemonių pastaruoju metu yra gerokai daugiau nei kada nors iki šiol, o informavimo priemonės nuolatos skelbia apie alkoholio žalą ir skatina vairuotojus elgtis atsakingai, už vairo pagautų neblaivių vairuotojų skaičius yra didžiulis. Tai rodo, kad anaiptol ne kiekvienam yra svarbūs įstatymai ir jie tiesiog vedžioja likimą už ūsų. Kaip bebūtų, tai yra labai didelė ir opi problema, kurią būtina spręsti, stengiantis atrasti būdų, kurie būtų efektyvūs ir padėtų užkirsti kelią didelėms nelaimėms kelyje.

AlkotesteriaiŽinoma, pats geriausias pasirinkimas, kurį galite taikyti savo praktikoje – tai apskritai atsisakyti alkoholio vartojimo. Tuomet jums nekils jokių problemų. Vairuosite atsakingai, būsite susikoncentravę ir kelyje elgsitės adekvačiai. Kita vertus, puikiai suprantama, kad tikrai ne kiekvienas vairuotojas yra pasiruošęs visiškai atsisakyti alkoholio. Taigi, jei ir jūs patenkate į pastarąją kategoriją, nepamirškite, kad egzistuoja ir alkotesteriai, kurie padeda žinoti, koks yra apsvaigimo laipsnis.

Šiandien alkotesteriai yra labai dažnas vairuotojų pasirinkimas. Dažnai šios priemonės pasitelkiamos po įvairių švenčių, renginių ar vakarėlių, kuomet norima būti tikriems, kad promilių nėra daugiau nei leidžiama įstatymo. O kadangi šiomis dienomis alkotesteriai parduodami įvairiose prekybos vietose ir jų kaina tikrai nesikandžioja, juos gali įsigyti kiekvienas.

Kita vertus, jei dar niekuomet parduotuvėse nematėte parduodamų alkotesterių, turbūt svarstote, kaip vieną iš jų galėtumėte įsigyti, kad visuomet su savimi turėtumėte savo automobilyje? Tačiau tai yra labai paprasta. Tereikia pasinaudoti internetu ir pasirinkti internetinę parduotuvę, kurioje būtų siūlomi alkotesteriai. Internetinė paieška tam tinka kuo puikiausiai. Vos vieno ar kelių raktinių žodžių pagalba galite rasti šiomis prekėmis prekiaujančias internetines parduotuves. Tuomet jums beliks pasirinkti tinkamiausią alkotesterio modelį ir pateikti užsakymą.

Tokiu atveju galėsite jaustis kur kas saugiau ir būti tikresni dėl to ar galite sėsti už vairo. Iki šiol tai yra bene efektyviausias būdas tiems, kurie nenori atsisakyti alkoholio, tačiau taip pat nenori pažeisti įstatymų.

Nemokami filmai ne visada yra nelegalūs

nemokami filmaiKai kurie Lietuvos interneto vartotojai yra sunerimę dėl savo saugumo, nes baiminamasi teisėsaugos dėmesio dėl nelegalių filmų žiūrėjimo. Nelegalūs filmai yra skaudi tema filmų kūrėjams, nes jie netenka labai didelių sumų. Jeigu ir jūs visada žiūrite nelegalius filmus internete, tai tikrai turėtumėte susirūpinti savo saugumu. Gali būti, jog ateityje bus pradedami gauti ir nelegali produkciją žiūrintys vartotojai. Turite suprasti, kad tie nemokami filmai, kurie žiūrimi nelegaliuose portaluose, užtraukia atsakomybę ir jums. Norintiems išvengti bėdų, patariama labiau pasidomėti naujovėmis. Lietuvoje jau yra ne viena platforma, suteikianti galimybę žiūrėti kino kūrinius nemokamai.

Nemokami filmai naujausiuose filmų portaluose siūlomi su tam tikrais apribojimais. Pavyzdžiui, kai kurie tinklapiai įveda taisykles, jog per parą vietas vartotojas negalėtų peržiūrėti daugiau filmų nei nustatyta. Jeigu toks limitas peržengiamas, tuomet vartotojas turi mokėti tam tikrus mokesčius. Iš to ir pelnosi naujausi filmų tinklapiai. Žinoma, yra ir kitokių svetainių, kuriose siūloma žiūrėti filmus, tačiau jose ne viskas yra nemokama.

Kai kurie filmų portalai, kuri publikuoja filmus legaliai, nustato mokesčius iš anksto. Tai reiškia, kad kai kuriuose portaluose nemokami filmai neegzistuoja. Iš karto tenka mokėti narystės mokesčius, jog būtų leidžiama žiūrėti kino produkciją. Pabrėžtina, kad tokie mokesčiai nėra maži. Jie siekia nuo kelių iki keliolikos eurų. Už tokią sumą vartotojas nelegaliame portale gali peržiūrėti netgi kelis šimtus filmų. Tai ir yra didžiulė problema, dėl kurios naujausi legalūs filmų portalai negali konkuruoti su tais, kurie kūrinius viešina neturint tam teisės.

Kaip bebūtų, verta pabrėžti, kad nelegalūs filmų tinklapiai gali atnešti bėdų, o štai legalūs portalai ateityje tokių problemų nesukels. Nemokami filmai gali būti žiūrimi ir kitose vietose. Pavyzdžiui, kai kurie televizijos kanalai pateikia asortimentą internete. Tiesiog televizijos kanalų portaluose galima žiūrėti filmus internetu. Tiesa, rodomi tik tie kūriniai, kurie tuo metu yra TV programoje. Aišku, tai vis tiek yra geresnis pasirinkimas nei renkantis nelegalius portalus. Tiesiog, tokių tinklapių pasirinkimas nevers nerimauti dėl galimų didelių baudų.

Savarankiškos veiklos įregistravimas dabar yra itin paprastas

eta simbolisNortumėte tučtuojau pradėti užsiimti kažkokia veikla, bet bijote, kad mokesčių inspekciją nubaus už mokesčių vengimą? Turite žinoti, kad Lietuvoje kiekvienas fizinis asmuo gali užsiimti savarankiška ekonomine veikla ją įregistravus itin greitai. Jūs sugaištumėte viso labo kelias minutes, kol veiklą įregistruotumėte mokesčių inspekcijoje. Iš pradžių jums reikėtų tiksliai viskuo pasidomėti. Jums pirmiausia reikia sužinoti apie veiklos kodų registravimą. Trumpai tariant, norint įteisinti veiklą, viską galima padaryti internetu, bet prieš tai būtina žinoti koks veiklos kodas yra priskiriamas prie jūsų norimos užsiimti veiklos. Jis bus reikalingas registracijos metu, jog mokesčių inspekcija žinotų kuo norite užsiimti.

Kiekvienas savarankiškai dirbti norintis asmuo turi įregistruoti individualią veiklą pagal verslo liudijimą arba pažymą. Pažymas renkasi daugelis žmonių. Jeigu kalba eina apie kažkokią veikla elektroninėj erdvėje, tuomet jums bus reikalinga pažyma, nes verslo liudijimas dažniausiai yra skirta kitoms veikloms, kurios susijusios su fizinių paslaugų teikimu, prekyba bei gamyba. Veiklos kodą jums gali nurodyti statistikos departamentas. Jums reikia į jį kreiptis el. paštu: klasifikatoriai(eta simbolis)stat.gov.lt ir nurodyti detalią informaciją kuo norite užsiimti. Tada gausite informaciją kuris kodas būtų priskiriamas prie jūsų veiklos.

Registruojant individualią veiklą pagal pažymą internetu, jums reikės prisijungti prie „mano VMI“ portalo paskyros. Tai padaryti galite naudodamiesi el. bankininkystės sistemomis. Kai prisijungsite prie savo paskyros, rasite nuorodą į individualios veiklos registravimą formą. Ten reikės nurodyti savo asmeniniu bei kontaktinius duomenis ir aišku – veiklos kodą. Tada liks tik patvirtinti formos pateikimą/registraciją ir viskas – jūs savarankiška veikla jau galite užsiimti.

Pabrėžtina, kad individualios veiklos vykdymo metu būtina vesti apskaitą. Ji yra labai paprasta – vedama informacija apie pajamas bei išlaidas. Reikia pildyti sąskaitas faktūras ir pajamų bei išlaidų apskaitos žurnalą. Tokius dokumentus kiekvienas asmuo gali atsispausdinti pats arba įsigyti blankų parduotuvėse. Kaip pildyti tokią apskaitą – informacija pateikia mokesčių inspekcija. Taipogi nereikėtų krimstis, jeigu kažką neteisingai užpildysite – mokesčių inspekcijos konsultantai galės jums padėti tiek el. paštu, tiek ir per registruotus internetinius paklausimus.

Kalėdinių dovanų idėjos – tikras galvos skausmas

kalediniu dovanu idejosArtėjančios Kalėdos ne visiems žmonėms pakelia ūpą, nes vis dėlto – didžiulė problema yra būtent dovanų parinkimas. Kalėdinių dovanų idėjos, kurias pateikia įprasti portalai, jau galima būti prilyginamos prie banalybių. Jeigu dabar pradėjote ieškoti dovanų artimiems žmonėms, tuomet reikėtų pasidomėti specializuotomis internetinėmis parduotuvėmis, kuriose galima rasti didžiulį dovanų pasirinkimą. Didžiausias tokių el. parduotuvių privalumas – galimybė viską įsigyti per itin trumpą laiką. Tokiose vietose iš karto galite ieškoti dovanų pagal kategorijas – kainas, pomėgius ir t.t. Taipogi tokios el. parduotuvės leidžia supaprastinti dovanų paiešką naudojant filtrus t.y. galėsite lengviau išrinkti dovaną vyrui, moteriai, vaikams ar paaugliams bei tėvams.

Jeigu ieškote dovanos, kurią galėtumėte padovanoti vyrui, tuomet minėtos el. parduotuvės tikrai jums galės pagelbėti. Kalėdinės dovanos vyrams turėtų būti ieškomos per tokias el. parduotuves, kurios randamos pirmose paieškos sistemų vietose. Tiesiog ten bus didesnis pasirinkimas. Tokiose vietose dažniausiai pateikiama ypač daug specialių pasiūlymų, tačiau pabrėžtina, kad snausti tikrai nereikėtų. Kai iki Kalėdų lieka vis mažiau laiko, dauguma pardavėjų kažkiek pakelia kainas. Dėl to dovanomis siūloma domėtis jau dabar ir nesvarbu, kad dar likę keli mėnesiai.

Taip pat svarbu žinoti, kad nežinantiems ką išrinkti artimiesiems, gali patarti ir tam tikros interneto svetainės. Jos dažniausiai publikuoja įvairiausius patarimus, kuriuose pabrėžiama ką būtų galima padovanoti tam tikriems žmonėms. Tokiose interneto svetainėse dažniausiai pateikiamos tik idėjos, tad turėkite galvoje, kad vargu ar iškart viską galėsite įsigyti vietoje. Jums gali tekti tų dovanų ieškoti kažkur kitur. Žinoma, kai kurios interneto svetainės pateikia informaciją ne tik apie dovanų idėjas, bet taip pat nurodo kur būtų galima jas įsigyti internetu.

Jeigu visas dovanas ketinate pirkti internetu, tuomet reikėtų žinoti, kad ne visi pardavėjai yra sąžiningai vykdantys veiklą. Trumpai tariant, kai kurios el. parduotuvės gali turėti prastus atsiliepimus, todėl tokių vietų patartina vengti bet kokiu atveju. Tiesiog galite prarasti pinigus arba įsigyti dovanas, kurios bus nekokybiškos ar su defektais. Jeigu internetu norite įsigyti viską saugiai, tuomet jums reikėtų dairytis į tuos pasiūlymus, kuriuos pateikia patikimos internetinės parduotuvės.

Ieškant saugiausios ir geriausios automobilinės kėdutės internetu

Jei jums prireikė naujos automobilinės kėdutės savo vaikeliui, rinkdamiesi turėtumėte nepamiršti kelių svarbių detalių, apie kurias būtina pakalbėti plačiau. Visų pirma atminkite, kad nepakanka pasirinkti „saugiausią“ ar „geriausią“ kėdutę – taip pat būtina pasirūpinti, kad kėdutė būtų tinkamai įmontuota jūsų automobilyje, o vaikelis kėdutėje jaustųsi labai patogiai. Be to, automobilinės kėdutės pasirinkimas neturėtų būti paremtas kainos kriterijumi. Taigi, nepamiršdami šių kelių detalių, ieškodami automobilinės kėdutės internetu, įvertinkite ir dar keletą aktualių veiksnių.

Automobilinės kėdutės internetuSupraskite, kad kiekviena automobilinė kėdutė yra skirtinga. Jos nėra gaminamos vienodai. Be to, jų patvarumas bei saugumo lygis taip pat labai skiriasi, todėl nemanykite, kad svarbiausia įsigyti kėdutę, o kokiais aspektais ji pasižymėtų, nėra jokios reikšmės. Toks požiūris yra labai klaidingas ir netgi pavojingas. Jei jūs pasirinksite netinkamą kėdutę, kuri nebus saugi, labai rizikuosite. Todėl kiekvieni tėveliai, kurie nori pasirūpinti savo vaikelio saugumu, turėtų labai gerai išanalizuoti dabartinę rinką, kurioje galima rasti šimtus skirtingų kėdučių modelių. Žinoma, tai užtruks nemažai laiko, tačiau šiuo atveju skirkite tiek laiko, kiek tik jo reikės, kad galėtumėte būti visiškai tikri dėl savo galutinio sprendimo.

Taip pat svarbu paminėti, kad nereikėtų pirkti jau panaudotos automobilinės kėdutės. Kai kurie tėveliai siekia daugiau sutaupyti, todėl kėdutę perka naudodamiesi skelbimais. Deja, bet tai nėra saugus ir efektyvus sprendimas. Jei ieškote automobilinės kėdutės internetu, darykite tai naudodamiesi internetinėmis parduotuvėmis, kuriose siūlomos kėdutės atitinka visus šiuolaikinius saugumo standartus ir turi atitinkamus sertifikatus.

Suprantama, kad renkantis kėdutę taip pat reikėtų įvertinti jos siūlomas funkcijas. Kuo pastarųjų daugiau, tuo didesnę pasirinkimo laisvę turėsite. Tai tiesiogiai susiję ir su jūsų vaikelio patogumu. Trumpiau tariant, jei kėdutė turės daug skirtingų padėčių, jums bus paprasčiau ją sureguliuoti taip, kad vaikelis joje jaustųsi kaip įmanoma patogiau – tiek sėdėdamas, tiek ir miegodamas gulimoje padėtyje.

Galiausiai įvertinkite automobilinės kėdutės stabilumą, patvarumą, tvirtumą, papildomas apsaugas, medžiagą, svorį, dizainą ir kitus veiksnius, kurie jums yra aktualūs. Tuomet jūsų sprendimas turėtų būti sėkmingas.

Ką žinote apie meną?

Paveikslai internetu

Šiandien meno kūrinius įsigyti yra gerokai paprasčiau nei kada nors iki šiol. Dabar virtuali erdvė suteikia beveik neribotas galimybes tiek vartotojams, tiek ir menininkams. Šiomis dienomis mums patikę paveikslai internetu gali būti įsigyti vos per keletą akimirkų – tai labai paprasta, patogu ir greita. Visiškai tą patį galima pasakyti ir apie su menu susijusią informaciją. Kiekvienas menui prijaučiantis žmogus be vargo gali rasti visą jį dominančią informaciją vos kelių mygtukų paspaudimu, todėl šiame straipsnyje taip pat pateiksime jums keletą įdomių su menu susijusių detalių.

 • Menų programos yra privalomos tose šalyse, kurios pagal matematiką ir kitus tiksliuosius mokslus yra reitinguojamos aukščiausiai.
 • Atlikti tyrimai parodė, kad žmonės, kurie mokosi kurti meną, pasirodo kur kas geriau įvairiose matematinėse ir rašymo užduotyse.
 • Nustatyta, kad menas skatina kūrybiškumą, socialinius ryšius ir stiprina pasitikėjimą savimi.
 • Net ir tinklalapio ar būsto interjero kūrimas reikalauja žinių, kurias galima įgyti studijuojant menus.
 • Visame pasaulyje gerai žinomas dailininkas Leonardo da Vinči praleido 12 metų tapydamas Mona Lizos lūpas.
 • Senovės Romos statulos buvo sukurtos su nuimamomis galvomis tam, kad prireikus būtų galima jas lengvai pakeisti kitomis.
 • Per visą savo gyvenimą Vincentas Van Gogas pardavė tik vieną paveikslą. Tai buvo „Raudonieji Arlio vynuogynai“.
 • Pikaso galėjo piešti dar prieš pradėdamas vaikščioti, o jo pirmasis žodis buvo „rašiklis“, ištartas ispanų kalba.
 • Pablo Pikaso labai mylėjo gyvūnus. Jis augino beždžionę, pelėdą, ožką, vėžlį ir ne vieną šunį bei katę.
 • Pirmasis rašiklis buvo išrastas Anglijoje 1565
 • Menas moko vaikus labai svarbios pamokos – problemos gali turėti daugiau nei vieną sprendimą.
 • Mokantis piešti skatinamas kūrybiškumas, kuris padeda moksleiviams lengviau pasiruošti savo ateičiai.
 • Leonardo da Vinčis buvo vegetaras ir kovojo už gyvūnų teises. Jis pirkdavo narveliuose parduodamus paukščius ir juos paleisdavo.
 • Tapymas padeda lavinti akies – rankos koordinaciją ir kitas savybes, kurių reikia inžinierių ir architektų veikloje.
 • Menas gali išmokyti įžvelgti daugiau galimybių.

Tokių ir panašių faktų apie meną ir jo didelę naudą žmonijai būtų galima pateikti dar daugybę, todėl jei domitės šia sritimi, kaupkite informaciją ir gilinkitės į tai, kas yra aktualu meno srityje.

Pakavimo medžiagos internetu visada siūlomos pigiau!

pakavimo medziagosPrekybos internetu veiklą nusprendę pradėti asmenys turėtų pasidomėti kokios išlaidos patiriamos vykdant tokią veiklą. Mat, nemažai lėšų pareikalaus ir pakavimo medžiagos. Jeigu jūs ketinate internetu kažkuo prekiauti, tai turėtumėte iš anksto įsigyti kokybiškas medžiagas būtent pagal prekių pobūdį. Jums reikės įsigyti medžiagas atsižvelgiant į prekių dydžius, svorius bei trapumą. Pagal tai turėsite rinktis visas pakavimo medžiagas. Dažniausiai siūloma rinktis kartonines dėžes, siuntų maišus ar kurjerinius vokus. Visos šios medžiagos turi būti naudojamos pagal paskirtį, o tai reiškia, kad nevalia tam tikrų medžiagų naudoti kai kurių daiktų pakavimui. Pavyzdžiui, kiek didesniems daiktams pakuoti tektų naudoti dėžes, o ne siuntų maišus, ypač kai kalba eina apie tų daiktų trapumą.

Internetu pakavimo medžiagos dabar siūlomos tiek pavienių privačių pardavėjų, tiek ir ilgai šių medžiagų prekyba užsiimančių įmonių. Geriausia būtų dairytis į įmonių pasiūlymus, nes tikėtina, jog jos turės didesnį asortimentą ir galės pasiūlyti didesnius medžiagų kiekius. Pabrėžtina, kad perkant pakavimo medžiagas iš privačių asmenų, galima ir apsigauti. Tai liečia ypač tuos atvejus, kuomet šių medžiagų ieškoma per skelbimų tinklapius. Juose neretai lankosi sukčiai, taip ir besitaikantys į naivius žmones. Jeigu norite visas pakavimo medžiagas įsigyti saugiai ir geromis kainomis, tai tuomet rinkitės tik patikimas internetines parduotuves.

Būtina žinoti, kad renkantis pakavimo medžiagų pardavėją reikėtų žiūrėti ir kokius atsiliepimus turi kiekvienas iš jų. Tai reiškia, kad jeigu aptikote kažkokią internetinę parduotuvę, kurioje iš pažiūros yra nemažai naudingų pasiūlymų, tai pirmiau pasižiūrėkite į nurodytus rekvizitus – pagal juos ieškokite atsiliepimų viešoje erdvėje. Tie atsiliepimai jums padės lengviau suprasti ar verta rizikuoti pirkti iš tam tikrų el. parduotuvių ar ne. Kai kurie pardavėjai turi tik teigiamus atsiliepimus, todėl juos ir būtina rinktis net jeigu medžiagų kainos yra keliais centais didesnės nei kitur.

Verta akcentuoti, kad perkantys pakavimo medžiagas didesniais kiekiais dažniausiai išlošia – dideliems kiekiams taikomos ir mažesnės nei įprastai kainos, tuo labiau – dėl didesnių kiekių dažniausiai deramasi atskirai – privačiai.

1a.lv – parduotuvė kiekvienam

aKai nepavyksta pakankamai greitai rasti ieškomų prekių, neretai pradingsta nuotaika, o vėliau apsipirkimas atrodo  kaip didžiausias siaubas. Taip nenutiks, jei įprasite prekes pirkti internetu – http://www.1a.lv/ parduotuvė tikrai pasirūpins, kad šis procesas nebūtų toks varginantis ar net bauginantis. Prekių paieška elektroninėse parduotuvėse visuomet taupo pirkėjų laiką, tad galite būti garantuoti, jog tam neprireiks daug laiko.

Apsipirkite be jokio streso

 • Elektroninė parduotuvė http://www.1a.lv/  savo pirkėjams leidžia pirkti tikrai patogiai, nes internetinėje parduotuvėje prekės rūšiuojamos pagal tam tikras kategorijas. Nesvarbu, kas jus domina – grožio prekės ar buitinė technika, be jokio vargo rasite ieškomą produkciją;
 • Jei pasirinktos kategorijos prekių sąrašas pasirodys pernelyg ilgas, jį sutrumpinsite pasirinkdami tam tikras jums svarbias prekės savybes – gamintoją, kainą, ir t.t. Paieška taps kur kas greitesnė, todėl nereikės baimintis, kad užtruksite pernelyg ilgai;
 • Parduotuvėje  http://www.1a.lv/  prekių kainos visuomet pateisina pirkėjų lūkesčius – tikrai galite būti garantuoti, kad produkcija nebus brangi, todėl čia apsipirksite dar pigiau nei kitose pardavimo vietose;
 • Jei ieškote dovanos, ir negalite apsispręsti, kokios prekės tikrai nudžiugintų solenizantą, gali pasiteisinti ir dovanų kortelės, kurias taip pat rasite šioje parduotuvėje. Galėsite nuspręsti, kokios vertės dovanų kortelę vertėtų įteikti, nes rinktis tikrai bus iš ko;
 • Taip pat http://www.1a.lv/   parduotuvė  pirkėjus traukia ir tuo, kad čia siūlomos prekės yra aukščiausios kokybės. Atrenkamos tik tokios prekės, kurios yra tikrai kokybiškos, taigi, galite būti tikri, kad kokybe nusivilti neteks;
 • Siūloma rinktis, kokiu būdu bus pristatomos prekės. Tai gali būti pristatymas per kurjerį ar paštu, ir taip pat galima pasirinkti prekių atsiėmimą parduotuvės biure. Bet kuriuo atveju prekių pristatymo terminas jums bus tikrai labai palankus, ir ilgai laukti nereikės;
 • Parduotuvė  http://www.1a.lv/  leis atsiskaityti grynaisiais ar bankiniu pavedimu, o tuo atveju, jei pirksite stambesnes prekes, galėsite pasirinkti prekių įsigijimą lizingu.

Taigi, http://www.1a.lv/ parduotuvė tikrai padės apsipirkti be jokio streso ir didelių pastangų. Pamirškite vargus, kurie dažnai lydi apsiperkančius fizinėse parduotuvėje – juk prekių įsigijimo procesas visada gali būti žymiai paprastesnis ir greitesnis.

Autodalys pigiausiai siūlomos toli gražu ne įprastose vietose

autodalysGalvojate ar autodalys gali būti įsigyjamos pigiau nei siūloma paprastose parduotuvėse? Atsakymas yra paprastas – jeigu pirksite ne iš įprastų parduotuvių, tai tuomet sutaupyti galite netgi kelis kartus. Pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad autodalys jau senokai geriausiomis kainomis parduodamos elektroninėje erdvėje. Netgi transporto srityje dirbantys specialistai dažniausiai visas dalis užsakinėja internetu. Jeigu ir jus domina pigiausios automobilių dalys, tai tiesiog turėtumėte atsižvelgti į el. parduotuvių pasiūlymus. Jie šiuo metu yra be galo naudingi ir tiems, kurie dalis perka tik po kelis vienetus. Tad, jeigu galvojate kaip sutaupyti automobilių dalių įsigijimo metu, tai tiesiog pamirškite tradicines parduotuves, kur kainos yra nepagrįstai aukštos.

Mažiausias kainas už automobilių dalis nustato elektroninių parduotuvių savininkai.

Dairydamiesi internete, pirmiausia dalių turėtumėte ieškoti specialiose internetinėse parduotuvėse. Jose prekiaujama įvairių kategorijų dalimis, kurios skirtos tiek lengviesiems automobiliams, tiek ir sunkiasvorei technikai. Pabrėžtina, kad jeigu autodalys perkamos didesniais kiekiais, tai tuomet sumos sutaupomos dar labiau, nes pardavėjai didesniems kiekiams nevengia ir ypatingų nuolaidų taikymo. Ypač tuo pasidomėti turėtų verslininkai, kurie reguliariai iš anksto įsigyja dalis transportui.

Jeigu pirksite automobilių dalis, tai taipogi turėtumėte skirti laiko ir geriausių el. parduotuvių paieškai. Matote, toli gražu ne kiekviena el. parduotuvė siūlo kokybiškas dalis, tuo labiau – mažomis kainomis. Tik pagrindinės internetinės parduotuvės gali pasiūlyti klientui prieinamą kainos ir kokybės santykį.

Visos autodalys gali būti užsakomos ir iš užsienio pardavėjų, tačiau ar apsimoka kreiptis į juos?

Labai svarbu paminėti, kad tos autodalys, kurios užsakomos iš užsienio pardavėjų, nes visada atsieina pigiai. Matote, galbūt jus ir išleistumėte mažesnę sumą įsigijimo metu, tačiau jums prisidėtų pristatymo mokestis. Ne paslaptis, kad iš užsienio siunčiantis didelių svorių siuntinius tenka mokėti gana nemažas sumas už pristatymą. Tad, jums naudingiau ko gero būtų kreiptis į Lietuvoje prekiaujančias el. parduotuves, nes jos nenustato didelių mokesčių už pristatymą. Tokios el. parduotuvės dažniausiai netgi viską pristato nemokamai, jeigu pirkinių vertė yra labai didelė. Tad, jeigu perkate kažkokias dalis, tai iškart rinkitės ir kitas, kurios bus reikalingos ateityje.

Kaip išsirinkti geriausią sodo traktoriuką?

sodo traktoriukasBe abejo, norisi, kad jūsų sode būtų gražu, todėl sodo traktoriuko pirkimas – būtinas dalykas. Tačiau, neskubėkite to daryti – susirinkite visą informaciją, apgalvokite, kokie yra jūsų lūkesčiai ir norai, o tada pasidomėkite, kokie sodo traktoriukai šiuo metu yra parduodami rinkoje. Kad jums būtų lengviau apsispręsti, mes pateiksime jums svarbiausius skirtingų traktoriukų aspektus – jūs sužinosite, kokios yra dvi skirtingos sodo traktoriukų kategorijos ir kuri yra tinkamesnė būtent jums.

Kokioje situacijoje esate jūs?

Kalbant apie sodo traktoriukus, galimos dvi skirtingos situacijos. Visų pirma, reikėtų paskaičiuoti savo vejos plotą. Jeigu turite visai nedaug žemės, tuomet sudėtingesnio ir galingesnio traktoriuko pirkti nebus reikalo. Taip pat reikėtų apgalvoti, ar bus reikalingas žolės surinkimas – tai funkcija, kurią daugiausiai atlieka jau geresni traktoriukai, pritaikyti įvairiems darbams – tiek mažoms, tiek didelėms vejoms.

Taigi, jeigu jūsų sklypas yra nedidelis, jame nėra labai daug augalų ir pati žemė yra gana lygi, nėra nuolydžių, jums užteks gana paprasto ir pigaus traktoriuko. Jeigu žolės surinkimo funkcija jums nėra reikalinga, tačiau taip pat nereikalingas ir galingas traktoriukas, galite pasidomėti, kurie iš paprastesnių sodo traktoriukų komplekte turi ir integruotą žolės surinkimo krepšelį – tuomet jūs galėsite nesunkiai nupjauti veją ir nereikės atskirai surinkinėti užsilikusios žolės.

O jeigu turite gana nemažą veją, kurioje yra ir daugybė augalų bei šlaitų, nelygumų, tuomet jums tikrai prireiks galingesnio sodo traktoriuko. Tokiu atveju, iš karto dairykite į traktoriukus, kurie turi šiek tiek galingesnius variklius, taip pat ir platesnį pjovimo agregatą. Kalbant apie galingesnės kategorijos traktoriukus, jie išsiskiria ne tik savo galia, tačiau ir mobilumu – jie yra kur kas greitesni už mažesnės kategorijos traktoriukus, todėl jums tikrai nereikės savo didelio ploto pjauti valandų valandas – galingas traktoriukas atlieka savo darbą tikrai greitai, tad nei nepastebėsite, kaip greitai visa veja bus nupjauta ir galėsite eiti pailsėti.

Jeigu jūsų sodo sklype yra ypač daug įvairių augalų, nuolydžių ir kitų įmantrybių, galite pasidomėti specialios kategorijos traktoriukais, kurių pagrindinis privalumas – universalumas. Šie mobilūs ir universalūs traktoriukai yra truputį brangesni už vidutiniškus, tačiau išsiskiria tuo, jog jais galėsite patogiai pasiekti net ir sunkiai nupjaunamas vietas, todėl daugeliu atvejų jums nereikės vėliau užbaiginėti darbų su trimeriu. Ar norite tokio patogumo? Be abejo, iš pradžių teks investuoti pinigų, kadangi šios kategorijos traktoriukai kainuoja gerokai brangiau už žemesnės klasės.

Ar jau nusprendėte, kokį traktoriuką pirksite?

Manome, kad sodo traktoriuko pirkimas jums kainuos mažiausiai, jeigu pirksite internete – čia daugelis prekių dabar yra parduodamos pigiau, ir sodo traktoriukai nėra išimtis. Jūs galėsite užsisakyti norimą sodo traktoriuką ir gauti nemokamą pristatymą į jums reikalingą vietą. Kartais pasitaiko akcijų ir specializuotose parduotuvėse bei prekybos centruose, tačiau kaip mūsų patirtis rodo, retai kada pamatysite mažesnes kainas nei internetinėse parduotuvėse.

Tikimės, kad mūsų supažindinimas su sodo traktoriukais ir jų kategorijomis padės jums išsirinkti geriausią variantą ir jums pavyks išlaikyti itin gražią veją!