Užtikrinkite saugią ir sparčia kompiuterio veiklą

Šiuolaikinėje visuomenėje kompiuteriai ar išmanieji telefonai yra ne tik laisvalaikio ar susisiekimo, bet ir darbo priemonė. Kasmet vis daugiau ir daugiau popierinių procesų yra automatizuojami, kuriamos inovatyvios programos, jog palengvintų ir paverstų darbą efektyvesniu. Tad nenuostabu, jog kompiuteris ir jo veikla turi vyksti sklandžiai ir užtikrintai. Įmonėms be galo svarbu, jog konfidenciali informacija liktų įmonės viduje, todėl dažnai yra investuojama didelė pinigų suma kompiuterio valymo programoms.

 

virusaiApsauga nuo virusų būtina ne tik įmonėms, bet ir kasdieninėje veikloje kompiuterį naudojantiems vartotojams. Nešiojamas ar stacionarus kompiuteris turėtų veikti greitai ir be trikdžių. Kompiuteriniai virusai ne tik negrįžtamai naikina ir trina duomenis, tačiau ir lėtina įrenginio veiklą, neužkrauna reikalingiausių svetainių, užstringa, išjungia ir neišsaugo darbų. Sulėtėjusi ir netinkama kompiuterio veikla gali sukelti įvairių problemų ne tik darbe, bet ir namuose. Kuomet virusas patenka į jūsų kompiuterį jis peržiūri visus išsaugotus ir užfiksuotus duomenis, kaip banko slaptažodžiai bei prijungimai, konfidencialios sutartys, nuotraukos ar vaizdo įrašai. Tokia informacija naudojasi internetiniai vagys, kurie manipuliuoja gauta informacija arba ja pasinaudoja saviems tikslams. Virusų valymas užtikrina saugų naršymą interneto platybėse. Ne paslaptis, kad internetas yra virusų šaltinis, tačiau kenkėjiška programa gali patekti ir per išorinės atminties prietaisus , kaip USB jungtis, CD ar DVD diskai, SD kortelės ir kt. Apsauga nuo virusų tikrina ir valo visus kompiuteryje esančius netinkamus failus, tad kompiuteris tampa ne tik saugus, bet ir  tinkamas sparčiam naudojimui.

 

Dabar galite mėgautis žaidimais, serialai ar filmais, įdomiais straipsniai be baimės, jog į jūsų kompiuterį pateks netinkamo pobūdžio programa. Virusų valymas internetą paverčia saugia informacijos erdve.  Taip pat antivirusinėmis programomis yra pakankamai lengva naudotis. Daugelis mano, kad turi turėti itin geras programavimo žinias, jog suprastų antivirusinės veiklą. Pati programa yra sunkus specialistų darbas, tačiau vartotojams ji yra pateikiamas kaip paprastai naudojama ir valdoma virusų aptikimo ir valymo programa, tad net menkas žinias apie programavimą turintys asmenys gali lengvai ir greitai apsaugoti savo kompiuterį nuo virusų ar internetinių vagių, bei užtikrinti sklandžia kompiuterio veiklą bei kokybišką duomenų saugojimą.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt