Patikimos Hikvision kameros itin profesionaliai apsaugai

pagal | 2022/01/10

Namų, sodo ar verslo objektų apsauga yra didelis galvos skausmas kiekvienam norinčiam tinkamai apsaugoti savo turtą, todėl daugelis dažnai išgirdęs apie vagystes kaimynystėje susimasto apie stebėjimo kameras. Vienas populiariausių sprendimu vaizdinei apsaugai dažnai tampa Hikvision kameros. Kodėl Hikvision kameros tokios populiarios ir kuo jos pasižymi?

Didelis skirtingų Hikvision kamerų pasirinkimas

Hikvision gamintojas pasižymi dideliu ir labai skirtingu stebėjimo kamerų asortimentu, todėl tinkamą Hikvision stebėjimo kamerų sistemą gali išsirinkti kiekvienas pagal savo individualius poreikius. Hikvision kamerų asortimente galima rasti ir labai paprastų ,,kambarinių“ stebėjimo kamerų už nedidelę kainą bei profesionalių kamerų, tinkančių stambių verslų apsaugai ir priežiūrai. Paprasti, pigesni Hikvision kamerų modeliai dažniausiai yra naudojami gyvenamųjų namų, sodų, daugiabučių ar kitų smulkių objektų apsaugai. Jos yra nesunkiai konfigūruojamos ir pajungiamos bei nereikalauja didelių investicijų, lyginant jas su profesionaliomis sistemomis. Profesionalios, aukštesnės klasės Hikvision kameros pasižymi didesniu funkcionalumu. Priklausomai nuo kameros ir įrašymo įrenginio modelio sistema gali atpažinti žmogų, automobilį, automobilio numerius ir apie kiekvieną iš jų atsiradimą stebimame lauke pranešti sistemos savininkui pranešimu į programėlę išmaniajame telefone ir pradėti vaizdo įrašymą. Ieškant tokį funkcionalumą siūlančių Hikvision kamerų reikėtų rinktis iš Acusense serijos stebėjimo kamerų.

Patogus Hikvision kamerų valdymas telefono programėlėje

Labai svarbu, kad kameros savo darbą atliktų tinkamai ir įrašytų visą reikalingą informaciją, tačiau ne ką mažiau svarbus ir įrašytos informacijos pasiekiamumas. Hikvision kameroms stebėti skirta programėlė telefone puikiai susitvarko su šia užduotimi, o ja naudotis ir ją perprasti nesunkiai gali net ir nepatyrę vartotojai. Programėlėje vos keliais pirštų paspaudimas galima stebėti tiesioginį ar jau įrašytą kamerų vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos. Žinoma, nuolatos žiūrėti į telefono ekraną nereikės. Tinkamai įsirengus ir sukonfigūravus Hikvision kamerų vaizdo stebėjimo sistemą ji gali atsiųsti pranešimus į programėlę fiksavus judesį.

Trumpai tariant, Hikvision kameros yra universalus sprendimas visiems atvejams. Iš Hikvision kamerų asortimento išsirinks kiekvienas: ar tai būtų asmuo ieškantis apsaugos būstui ar stambi įmonė norinti užtikrinti viso verslo apsaugą.

Tema: IT