iPhone 6 ir iPhone 5 techninis palyginimas

iPhone 6

Prieš dešimtmetį mobiliesiems telefonams jau įsitvirtinus telekomunikacijų rinkoje nebuvo ypač didelio skirtumo kokį mobilųjį telefoną jūs turite. Visų telefonų funkcijos buvo panašios, o įprastai skirdavosi tik dizainas. Tam, kad sulaukti geresnių modelių, kurie turėtų rimtą išskirtinę naujovę, tokią kaip polifoninės melodijos ar spalvotas ekranas, reikėdavo laukti pakankamai ilgai. Tačiau dabar nauji telefonai su naujomis ir kur kas geresnėmis techninėmis charakteristikomis yra išleidžiami į rinką bene kas pusmetį. Dėl šios priežasties mes jums norime pristatyti iPhone 6 ir iPhone 5 techninių specifikacijų palyginimą tam, kad jūs žinotumėte kuo pranašesnis naujasis iPhone.

Ekranas

  • iPhone 6 – 4,7 colio yra šiek tiek didesnis už iPhone 5 – 4,0 colių ekraną.
  • Tuo pačiu iPhone 6 ekrano rezoliucija yra geresnė – 750×1334 lyginant su 640×1136.
  • Taip pat iPhone 6 ekranas yra papildomai apsaugotas nuo įbrėžimų.
  • Tačiau pikselių intensyvumas ir spalvų kiekis abejuose telefonuose išlieka toks pats.

Kamera

Nors foto kamera abejuose telefonuose yra tokia pati – 8 megapikselių, tačiau iPhone 6 kamera yra pranašesnė, nes sugeba iš aplinkos paimti daugiau šviesos, o tuo pačiu kameros sensorius yra jautresnis. Filmuojant fps skaičius yra didesnis (60, o ne 30 fps). Taip pat iPhone 6 turi keletą naujų foto ir video filmavimo nustatymų.

Procesorius

Kalbant apie telefono vidų, čia juntamas didžiausias pasikeitimas. Naujasis Dual core, 1400 MHz, Cyclone ARMv8-A 2 kartos, 64-bit procesorius yra žymiai greitesnis už senąjį Dual core, 1300 MHz, Apple Swift. Taip pat grafikos procesorius yra galingesnis ir iPhone 6 turi net aštuoniais megabaitais daugiau ramų nei senasis iPhone 5.

Baterija

Naujojo telefono baterija taip pat yra pranašesnė už senojo. Ji yra talpesnė – vietoj 1440 mAh yra 1810 mAh. Todėl „miego“ rėžimu telefonas neišsikraus dviem dienomis ilgiau. Kalbėti galėsite šešiomis valandomis ilgiau, muzikos klausytis – dešimt valandų ilgiau, o video žiūrėti viena valanda ilgiau nei tai darėte naudodamiesi iPhone 5.

Dauguma likusių techninių parametrų išliko tokie patys arba kito labai mažai, tačiau kalbant apie įdomias funkcijas, kurių nebuvo prieš tai, iPhone 6 gali nuskaityti jūsų pirštų anspaudus, todėl telefoną galėsite atrakinti tik jūs. Apibendrinant techninį iPhone 6 patobulėjimą verta pabrėžti, kad įsigijus jį pajusite, jog telefonas veikia greičiau, o išsikrauna lėčiau – tai yra pagrindiniai atributai, kurių nori šiuolaikinė visuomenė.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt