Google reklama padeda rasti tinkamiausią klientą

Google reklamaKiekvienas verslas siekia rasti kuo pigesnį ir efektyvesnį būdą atvesti kuo daugiau naujų klientų į savo internetinį tinklalapį. Google reklama veikia tokiu būdu, kuriuo gali tinkamu metu rasti pačius tinkamiausius žmones. Tai reiškia, kad būtent tuo metu, kai vartotoją domins tam tikra informacija, kurios jis bus ieškojęs Google paieškos sistemoje, šis išmanus variklis ims rodyti tikslingus rezultatus ir tokiu būdu tikėtina, kad sudomins vartotoją.

Pateiksime šiek tiek konkretesnį pavyzdį, kuris leis lengviau visa tai įsivaizduoti. Jei kas nors panoro įsigyti skaitmeninę kamerą ir su šia preke susijusių raktažodžių ieškojo Google paieškoje, jie matys tik reklamas, kurios yra susijusios su skaitmeninėmis kameromis. Šis pavyzdys puikiai parodo, kad pastaroji reklamos rūšis leidžia nusitaikyti į tikslinę auditoriją.

Google reklama, kurią pasitelkiama reklamuojant savo produktą, yra vadinama AdWords. Tinkamai pasiruošus ir įvykdžius bent vieną reklamos kampaniją, galima sulaukti neįtikėtinai gerų rezultatų. Klausite, kaip tai įmanoma? Ogi labai paprastai. Pastaroji internetinės reklamos sistema sukuria galimybę mokėti ne tik už tam tikrą rodomos reklamos laikotarpį, bet ir už jos rodymo dėka atvestus vartotojus.

Pasirinkus minėtą būdą, nereikia mokėti vien už tai, kad kažkas pamatė jūsų reklamą, tačiau ja nesusidomėjo ir nespustelėjo reklaminės frazės ar skydelio. Mokama tik už tikrą klientą, apsilankiusį jūsų tinklalapyje. Tai labai veiksmingas ir produktyvus būdas. Jei vis dar kyla klausimų, kur ir kaip veikia ši reklamos rūšis, vertėtų paminėti, kad vis dėlto ją yra matęs bene kiekvienas internetu besinaudojantis žmogus.

Įrašę į Google paieškos laukelį tam tikrus žodžius, pavyzdžiui „Google reklama“, pamatote daug skirtingų rezultatų. Dažniausiai ties pirmaisiais rezultatais būna prierašas, kuris rodo, kad tai yra skelbimai. Tokie rezultatai nėra organinės paieškos vaisius. Už jų pateikimą minėtoje vietoje, yra mokama Google kompanijai. Tokias reklamas taip pat galite pamatyti ir paieškos dešinėje pusėje, vertikaliame stulpelyje arba pačioje rezultatų apačioje. Taigi, kaip jau supratote, jei pasirenkate tekstinės reklamos rodymą, vartotojai ją matys konkrečiose paieškos vietose.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt