Antivirusinė programa telefonui tikrai yra būtina

pagal | 2018/03/29

antivirusine programa telefonuiNe daugelis žmonių supranta, bet antivirusinė programa telefonui yra žūtbūt reikalinga, nes tik tokiu atveju galima apsaugoti įrenginį nuo bandymų į jį įsilaužti. Telefonams irgi yra kuriami įvairiausi virusai, kurie ištraukia asmeninius duomenis. Duomenų nutekinimas gali kainuoti skaudžiai – galite prarasti savo socialinių tinklų, el. pašto, mokėjimo sistemų bei kitas paskyras. Taipogi galimi įsilaužimai į bankininkystės sistemas ir pinigų praradimas. Tam, kad to išvengtumėte, turite apsaugoti tiek telefoną, tiek kompiuterį, tiek ir visus kitus įrenginius, kuriuos naudojate jungimuisi prie interneto.

Lietuvoje veikia ne vien programinės įrangos el. parduotuvė, kuri gali pasiūlyti įvairiausias programas tiek įrenginio apsaugojimui, tiek jo išvalymui. Žinoma, kai kurios programos yra nemokamos, o už kitas, aišku, teks susimokėti atitinkamas sumas. Kaip bebūtų, mokamos antivirusinės programos yra žymiai geresnės nei tos, kurias siūlo parsisiųsti piratiniai portalai. Kaip tik turėtumėte vengti tokių portalų, nes juose knibžda begalė nesaugių failų bei virusų. Jeigu turėsite legalią antivirusinę programą, tuomet tikėtina, kad jūsų įrenginys bus apsaugotas maksimaliai.

Klabant apie apsaugas, verta žinoti, kad kai kurie programinės įrangos kūrėjai siūlo galimybę už vieną mokestį įsigyti antivirusines tiek telefonui, tiek kompiuteriui. Tai reiškia, kad sumokėjus vieną mokestį, gausite antivirusines abiem įrenginiams. Žinoma, tuo pasidomėti turėtumėte plačiau, nes toli gražu ne visi programinės įrangos kūrėjai tai siūlo.

Kas liečia antivirusines programas, būtina žinoti, kiekvienas kompiuteris turi naudoti tik jam skirtą antivirusinę. Tie, kurie neturi pakankamai žinių apie kompiuterinės įrangos naudojimą, turi suprasti, kad Mac antivirusinė tikrai nebus tinkama Windows operacinę sistemą naudojančiam įrenginiui. Visos el. parduotuvės nurodo kokiam įrenginiui ir kokiai operacinei sistemai yra skirtos jų siūlomos antivirusinės programos, tad jums liks tik tinkamai pasirinkti.

Perkant antivirusines programas, dažniausiai taikomos kelios atsiskaitymo galimybės. Viena iš jų – mokėti mėnesio mokestį. Tačiau mokant kas mėnesį, per metus susidaro gana nemaža suma. Štai, jeigu sumokate iš karto už 12 mėnesių, tuomet kaina jau yra kita – suma didelė, bet vis tiek gautųsi pigiau nei mokant kas mėnesį. Trečias variantas – mokėti visą sumą iš karto.

Tema: IT