Big data paslaugos jūsų verslui

Big data paslaugos

Bėgant laikui Big data paslaugos šiuolaikiniam verslui tampa vis svarbesnės. Big data – tai angliškas terminas, kuris reiškia „didžiuosius duomenis“. Big data sprendimų pagalba verslas suteikia sau gerokai didesnį konkurencinį pranašumą ir geba daugelį klausimų išspręsti kur kas veiksmingiau. Jei konkuruoja du verslai, kurių tik vienas taiko Big data sprendimus, jų konkurencinės kovos baigtis yra nulemta iš anksto. Todėl jei jūs pradedate vystyti savo naująjį verslą labai konkurencingoje rinkoje, jokiu būtu neturėtumėte pamiršti apie šiandien egzistuojančius Big data sprendimus, kurių pagalba jūs galėsite pranokti savo tiesioginius konkurentus ir norimus rezultatus pasiekti kur kas lengviau.

Big data paslaugos šiomis dienomis verslo pasaulyje yra pasitelkiamos labai dažnai. Jų populiarumas auga su kiekvienais metais. Tai rodo, kad netolimoje ateityje be Big data sprendimų, kurie yra paremti dirbtiniu intelektu, nei viena įmonė negalės išsiversti. „Didžiųjų duomenų“ pagalba galima ne tik lengviau nustatyti, ko nori tikslinė auditorija, tačiau taip pat lengviau prognozuoti būsimus sprendimus, sumažinti verslo patiriamas išlaidas, optimizuoti daugelį vidinių procesų, numatyti tinkamiausias strategijas ir suprasti, kurie sprendimai galėtų padėti įveikti savo konkurentus. Ir tiesą sakant, tai tikrai nėra vieninteliai privalumai, kuriais šiandien pasižymi Big data sprendimai ir tokio pobūdžio paslaugos.

Todėl jei jūs dar nespėjote pasitelkti Big data sprendimų savo verslui, dabar būtų pats tinkamiausias metas šį klausimą išspręsti. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau galėsite pajudėti iš pirminio taško, kaskart priimant teisingus ir sėkmingus sprendimus, padedančius jūsų verslui augti ir plėstis. Taigi, kaip jau supratote, į šiuolaikines technologijas, tokias kaip Big data ir dirbtinis intelektas, nei vienam verslo savininkui nevertėtų žvelgti pro pirštus. Jei jūs nepraleisite progos pasinaudoti Big data paslaugomis, galite net neabejoti, kad jūsų verslo tikslai bus įgyvendinami labai sistemingai, apgalvotai ir visų svarbiausia – remiantis faktais ir tiksliais duomenimis. Big data sprendimų pasitelkimo ir pritaikymo atvejų nebelieka vietos spėlionėms ir nepasvertiems pasirinkimams – visi procesai tampa gerokai racionalesni ir sėkmingesni.

Kokybiškos interneto paslaugos už gerą kainą

Read More

Kiekvienas klientas turi norą sutaupyti. Tai yra taip suprantama, kaip ir tai, kad norime už mažą kainą gauti kuo daugiau pliusų. Ką tai reiškia? Perkant interneto paslaugas klientai nori greito interneto ir neribojamo duomenų srauto. Tačiau klausimas ar visuomet tai įmanoma? Techniškai jūs bet kurioje Lietuvos vietoje galite turėti greitą internetą, tačiau ne visuomet jo kaina bus gera. Dažniausiai geras sąlygas gauna tie, kas gyvena didmiesčiuose. Čia natūraliai yra didesnis klientų kiekis, todėl paslaugų tiekėjai gali pasiūlyti ženkliai geresnes kainas. Dar vienas svarbus aspektas perkant tokias paslaugas, tai yra pirkti jas per draugus ar pažįstamus. Daugelis kompanijų siūlo naudotis partnerystės programomis, kada atvedus naują klientą gaunama nemaža nuolaida tiek senam, tiek naujam klientui. Interneto paslaugos ko gero yra vienos labiausiai paplitusių. Jos taip reikalingos, kaip maistas, kuras ar apsikirpimas. Daugelis jaunų žmonių tiesiog neįsivaizduoja dienos, jeigu negalėtų naudotis internetu. Juk dabar kiekvienas turi išmanųjį telefoną ir reguliariai naudojasi socialiniais tinklais, žaidžia online žaidimus ar ieško informacijos.

Dar vienas patarimas

O juk klientai mėgsta naudingus patarimus. Taigi, norime patarti, kad neskubėtumėte pirkti interneto paslaugas. Visuomet galite gauti gerą kainą ir tinkamą planą. Reikia tik mokėti reikalauti. Pasikalbėkite su visomis kompanijomis, kurios teikia tokias paslaugas. Juk jūsų mieste tikrai yra ne viena tokia įmonė. Šiuo atveju, tai bus puiki galimybė tiesiog nemažai sutaupyti. Visi klientai turi puikias galimybės gauti nemažas nuolaidas. Juk interneto paslaugas parduodančios kompanijos dirba labai konkurencingoje rinkoje. Aišku, klientų yra labai daug, tačiau nemažai ir didelių kompanijų, kurios tiesiog turi geresnę finansinę padėtį. Taigi, kada nuspręsite įsigyti naują interneto planą pasiteiraukite ar galima pasirašyti neterminuotą sutartį. Gali būti, kad jau po pusės metų galima bus pigiau įsigyti ženkliai greitesnį internetą, todėl kam tiek įsipareigojimai.

Kaip išsirinkti kompiuterį?

Visi žinome, kad jeigu norite žiūrėti aukštos kokybės filmus ar žaisti naujausius online žaidimus neužtenka vien tik turėti greitą internetą, reikia ir gero kompiuterio. Šiuo atveju turite keletą galimybių. Pirmiausia galite pirkti naudotą arba naują kompiuterį. Natūralu, kad naudotas kainuos pigiau, tik reikia pačiam mokėti išsirinkti. Kalbant apie naują, tai jis kainuoja nemažai, tačiau pardavimo specialistai pagal jūsų poreikius greitai parinks tinkamą kompiuterį.

Mobilusis internetas dabar yra kaip niekad pigus

internetasIšsirinkti interneto planą ne visiems yra lengva. Ypač tie, kurie nelabai turi žinių apie spartą ir 4G ryšio padengimą Lietuvoje, tai gali būti it galvos skausmas. 4G internetas per myPlan gali būti užsakomas žymiai paprasčiau, nes tokiu atveju jums nereikės dėl nieko sukti galvos. Specialistai jus pakonsultuos ir pasiūlys interneto ryšio paslaugų teikėją, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius. Kaip bebūtų, kainos yra nustatomos individualiai, tačiau jeigu ieškote įprastų variantų, tuomet reikėtų dairytis į viešus pasiūlymus. Aišku, jie nėra geriausi, tačiau tai apdėtų sutaupyti šiek tiek laiko. Žemiau nurodome pagrindinę informaciją, kurią turi žinoti visi, norintys užsisakyti 4G internetą.

Jums būtina žinoti, kad 4G internetu naudotis įmanoma tik tokiose vietose, kuriose yra tinkamas ryšys. Daugelis interneto ryšio tiekėjų nurodo specialius žemėlapius, kuriose galima pasižiūrėti kokio stiprumo ryšys yra tam tikrose vietovėse. Tad, prieš užsakant paslaugas, pasižiūrėkite į tą žemėlapį, nes jis parodys ar pas jus tikrai trauks 4G ryšį. Tačiau, jeigu interneto paslaugas užsakote per tarpininkus, tuomet jis patys viską patikrins.

Taip pat verta žinoti, kad esant silpnam 4G ryšiui, galima jį sustiprinti naudoja specialią įrangą. Tai yra stiprintuvai/antenos, kurie nekainuoja labai jau daug. Aišku, už jas teks mokėti papildomai, nes visais atvejais tokia įranga yra įskaičiuojama į bendrą mėnesio mokestį. Tokia įrangą galima įsigyti tiek iš pačių interneto ryšio tiekėjų, tiek ir iš specializuotų parduotuvių.

Interneto ryšio greitis priklausys nuo minėto signalo stiprumo, tačiau verta žinoti, kad 4G internetas yra vienas sparčiausių. Kas liečia interneto užsakymą mobiliems įrenginiams, būtina suprasti, kad ir nuo apties įrenginio daug kas priklausys. Pavyzdžiui, jeigu turite labai seną telefoną, kuriame nėra jokio 4G interneto ryšio, vadinsi taip yra dėl to, kad tai senas modelis.

Užsakyti 4G internetą namams, verslui ar pavieniams asmenims yra labai paprasta. Tiesiog dauguma interneto ryšio tiekėjų aptarnauja visų kategorijų klientus. Neretai kiekvienam netgi pateikiami individualūs pasiūlymai pagal kainas ir turimus duomenų kiekių poreikius.

Filmai online ne visada rodomi nemokamai

filmai onlineGalvojate, kad visu filmus internete visi platina legaliai? Klystate. Kaip tik viskas yra atvirkščiai – dauguma jų užsiima visiškai nelegalia veikla, kuri daro didžiulę žalą filmų kūrėjams ir autoriams. Yra pažeidžiamos autorių teisės, o jas pažeidžia ne tik nelegalūs platintojai, bet ir patys žiūrovai. Paprastai kalbant, jeigu jūs esate iš tų, kuriems filmai online yra kasdienybė, vadinasi ir jūs galimai užsiimate neteisėta veikla. Tai gali atnešti problemų ir jums. Tie, kurie nuolatos žiūri ar siunčiasi filmus internetu, dažniausiai išvengia atsakomybės, nes kaip bebūtų gaila – didžioji dalis lietuvių naudojasi tokiomis platformomis, o teisėsauga neturi reikiamų pajėgumų visus sugaudyti.

Galvojantys – kas čia blogo žiūrėti filmus internete, turi suprasti, kad kiekvienas kūrinys yra autorinis. Tai reiškia, kad juos platinti galima tik tuomet kai yra raštiškas kūrėjų sutikimas. Dažniausiai filmų svetainės tokių sutikimų neturi ir tuos filmus platina tiesiog bandydami laimę. Aišku, labai maža dalis filmų svetainių sulaukė atsakomybės. Jos sulaukė tik didieji filmų portalai ir tie, kurie aiškiai pateikė per daug duomenų apie savo vykdomą veiklą viešoje erdvėje.

Norint žiūrėti filmus legaliai, reikėtų dairytis į specialias platformas, kurios filmų žiūrėjimas galimas sumokant tam tikrą mokestį. Tokios interneto svetainės pateikia informaciją apie savo vykdomą veiklą ir ten aiškiai nurodoma ar veikla licenzijuojama ar ne. Tokie portalai dažniausiai turi nemažai minusų, kurie ir atmuša vartotojų dėmesį. Pavyzdžiui, mėnesio mokesčiai neretai yra labai dideli. Taip pat vartotojams būtinas didelis filmų pasirinkimas, o minėtos platformos turi labai ribotą filmų pasirinkimą.

Kalbant apie filmų žiūrėjimą internete, būtina suprasti, kad nėra skirtumo ar jūs juos žiūrėsite tose svetainėse ar siunčiatės į kažkokius įrenginius – jūs užsiimate nelegalia veikla, jeigu siuntimasis ir žiūrėjimas vyksta nelegaliame portale. Atsakomybė kristų ir ant jūsų pečių, jeigu vis dėlto taptumėte įdomūs teisėsaugai.

Kaip bebūtų, filmai online gali būti žiūrimi legaliai, tačiau aišku – tuose legaliuose portaluose vargu ar iš karto rasite pačius naujausius filmus ir dar aukštos kokybės.

Tinklalapis jūsų verslui

Be internetinio tinklalapio šiomis dienomis negali išsiversti nei vienas verslas. Net jei jūs manote, kad jūsų pagrindinė auditorija nesinaudoja internetu, labai klystate. Trumpiau tariant, jokiu būdu nevertėtų vadovautis atgyvenusiu požiūriu, kad jums pakaks iš lūpų į lūpas sklindančios reklamos ir jūs galėsite lengvai išsiversti be internetinio tinklalapio. Jei jūs pradėjote savo pirmąjį nuosavą verslą, jums tiesiog būtina pasirūpinti savo parduodamas prekes arba teikiamas paslaugas pristatančiu tinklalapiu, kuris būtų labai profesionalus ir paveikus, atitinkantis visus šiuolaikinius standartus. Be abejo, tokio tinklalapio kūrimo darbus vertėtų patikėti tikriems šios srities specialistams, todėl jei jūs nebuvo tekę pasinaudoti tokiomis paslaugomis, visų pirma pasitelkite internetinę paieškos sistemą ir peržiūrėkite internetinius tinklalapius, kuriuose yra pristatomos tinklalapių kūrimo paslaugos, pvz., Subconit.lt. Kai tai padarysite, jums taps kur kas lengviau pasirinkti specialistus, kurie atitinka visus jūsų lūkesčius.

Kaip bebūtų, bandant pasirinkti tinklalapių kūrėjus tiesiog būtina atsižvelgti į jų turimą patirtį, siūlomus sprendimus, teikiamų paslaugų spektrą, kainas ir kt. Visa tai yra labai svarbu, jei jūs norite priimti teisingą sprendimą, kuris padėtų jums lengviau pasiekti norimą tikslą. Jei jūs pasirinksite tuos tinklalapių kūrėjus, kurie išmano savo darbą ir geba pasiūlyti visus aukščiausius standartus atitinkančius sprendimus, jūs galėsite būti visiškai tikri, kad jūsų būsimas naujasis tinklalapis bus paveikus ir patrauklus potencialiems klientams. Jei jūsų būsimi klientai matys, kad tinklalapis, kuriame jie lankosi, yra sukurtas profesionaliai, jie taip pat susidarys kur kas labiau teigiamą pirmąjį įspūdį apie jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes. Tokiu atveju jūsų verslo tinklalapis pasitarnaus kaip vizitinė kortelė, pagal kurią jūsų potencialūs klientai jus atpažins ir dėl kurios apie jus susidarys teigiamą įspūdį.

Žinoma, jei jūs turėsite tinklalapį, jums taip pat bus būtina pasirūpinti ir efektyviomis marketingo priemonėmis, kurių pagal galėtumėte lengviau pasiekti savo tikslinę auditoriją, kuri būtų sudominta jūsų parduodamos prekėmis arba siūlomomis paslaugomis. Todėl jei visu tuo tinkamai pasirūpinsite, jums bus kur kas lengviau pasiekti norimą tikslą.

Antivirusinė programa telefonui tikrai yra būtina

antivirusine programa telefonuiNe daugelis žmonių supranta, bet antivirusinė programa telefonui yra žūtbūt reikalinga, nes tik tokiu atveju galima apsaugoti įrenginį nuo bandymų į jį įsilaužti. Telefonams irgi yra kuriami įvairiausi virusai, kurie ištraukia asmeninius duomenis. Duomenų nutekinimas gali kainuoti skaudžiai – galite prarasti savo socialinių tinklų, el. pašto, mokėjimo sistemų bei kitas paskyras. Taipogi galimi įsilaužimai į bankininkystės sistemas ir pinigų praradimas. Tam, kad to išvengtumėte, turite apsaugoti tiek telefoną, tiek kompiuterį, tiek ir visus kitus įrenginius, kuriuos naudojate jungimuisi prie interneto.

Lietuvoje veikia ne vien programinės įrangos el. parduotuvė, kuri gali pasiūlyti įvairiausias programas tiek įrenginio apsaugojimui, tiek jo išvalymui. Žinoma, kai kurios programos yra nemokamos, o už kitas, aišku, teks susimokėti atitinkamas sumas. Kaip bebūtų, mokamos antivirusinės programos yra žymiai geresnės nei tos, kurias siūlo parsisiųsti piratiniai portalai. Kaip tik turėtumėte vengti tokių portalų, nes juose knibžda begalė nesaugių failų bei virusų. Jeigu turėsite legalią antivirusinę programą, tuomet tikėtina, kad jūsų įrenginys bus apsaugotas maksimaliai.

Klabant apie apsaugas, verta žinoti, kad kai kurie programinės įrangos kūrėjai siūlo galimybę už vieną mokestį įsigyti antivirusines tiek telefonui, tiek kompiuteriui. Tai reiškia, kad sumokėjus vieną mokestį, gausite antivirusines abiem įrenginiams. Žinoma, tuo pasidomėti turėtumėte plačiau, nes toli gražu ne visi programinės įrangos kūrėjai tai siūlo.

Kas liečia antivirusines programas, būtina žinoti, kiekvienas kompiuteris turi naudoti tik jam skirtą antivirusinę. Tie, kurie neturi pakankamai žinių apie kompiuterinės įrangos naudojimą, turi suprasti, kad Mac antivirusinė tikrai nebus tinkama Windows operacinę sistemą naudojančiam įrenginiui. Visos el. parduotuvės nurodo kokiam įrenginiui ir kokiai operacinei sistemai yra skirtos jų siūlomos antivirusinės programos, tad jums liks tik tinkamai pasirinkti.

Perkant antivirusines programas, dažniausiai taikomos kelios atsiskaitymo galimybės. Viena iš jų – mokėti mėnesio mokestį. Tačiau mokant kas mėnesį, per metus susidaro gana nemaža suma. Štai, jeigu sumokate iš karto už 12 mėnesių, tuomet kaina jau yra kita – suma didelė, bet vis tiek gautųsi pigiau nei mokant kas mėnesį. Trečias variantas – mokėti visą sumą iš karto.

Kompiuteriniai virusai. Kaip jų išvengti?

kompiuteriniai virusaiVisi įrenginiai, kuriuose naudojamas internetas, turi būti tinkamai apsaugojami. Tam yra antivirusinės programos, kurios padeda išvengti duomenų nutekinimo ar vagysčių. Antivirusinės programos Android telefonams taip pat turi būti diegiamos be jokių išlygų, nes vis dėlto – telefonais naudojamasi atliekant net ir itin svarbius veiksmus – jungiantis prie bankų ir t.t. Norint maksimaliai apsaugoti įrenginį, būtina ne tik įdiegti antivirusinę programą, bet ir ją reguliariai atnaujinti, vos pasirodžius papildiniams. Tai užtikrina, jog ateityje naujos kartos virusai nebus nepastebimi.

Taipogi būtina akcentuoti, kad kompiuteriniai virusai į įrenginius gali įsibrauti įvairiais būdais – nebūtinai naudojantis internetu. Štai, jeigu naudosite išorinės atminties laikmenas, kurios yra užkrėstos virusais, tuomet aišku ir taip, kad jūsų kompiuteris bus užkrėstas. Tokiais atvejais, virusai gali pasisavinti itin jautrius duomenis, kuriuos vėliau įsilaužėliai panaudoja negeriems tikslams. Norint to išvengti, kompiuterinė įranga turi būti apsaugota antivirusinėmis programomis, o jas būtina nuolatos atnaujinti.

Kalbant apie antivirusinių programų įsigijimą, pravartu žinoti, kad yra įmonių, kurios platina jas dar pigiau nei siūlo patys antivirusinių programų leidėjai. Tokių pasiūlymų galima rasti kone kiekvienoje kompiuterinės technikos parduotuvėje.

Jeigu norite išvengti laiko gaišimo ir sutaupyti pinigų, patariama dairytis į el. parduotuves, kurios prekiauja kompiuteriais bei jų komponentais. Dar geriau būtų rinktis tokias el. parduotuves, kuriose prekiauja būtent kompiuterinėmis programomis. Jas jūs galėsite įsigyti tiesiogiai – sumokėsite pinigus ir gausite atsisiuntimo nuorodą.

Blogiausias sprendimas yra naudoti nelegalią programinę įrangą, įskaitant ir antivirusines programas. Jos nėra funkcionuojančios tinkamai. Dažnai jos net nepajėgia pagauti virusų, kurie nėra labai nauji. Štai, atnaujintos antivirusinės programos, kurios yra legalios, pagauna didžiąją dalį virusų ir šitaip užtikrina įrangos saugumą.

Norintiems jaustis saugiais, tiesiog rekomenduojama vengti nelegalios programinės įrangos naudojimo. Ji gali atnešti labai daug žalos. Antivirusinę programą taipogi patartina pirkti, o ne siųstis iš piratinę produkciją platinančių tinklapių. Juos irgi yra daug virusų, todėl tikėtina, kad parsisiuntę tokias programas, pasidarysite daugiau žalos nei naudos. Tad, norintiems apsaugoti savo įrangą, geriausia būtų pirkti antivirusines programas.

Specialistai, kurie išmokys naudotis programine įranga. Kas tai?

programine iranga

Darbas be kompiuterizuotų sistemų šiais laikais gali atrodyti  net neįmanomas. Žinoma, visada galima tuos pačius darbus atlikti rankomis, tačiau dažniausiai tai užtrunka kur kas ilgiau. Tad ir kaip sakytume, kad internetas ir visa kompiuterinė sistema labai keičia žmogaus gyvenimą ir galbūt atitolina žmones vienus nuo kitų, tačiau tiesa ta, kad programinė įranga yra daugelio mūsų gyvenimo dalis. Ir ne tik verslo, tačiau ir kiekvieno iš mūsų kasdienybės dalis.

Tiesa, kuo daugiau įvairių įrangos atsiranda – tuo daugiau žmonių nežino, kaip ja naudotis. Kiekviena programinė įranga yra sudėtinga ir reikalauja nemažai žinių norint ją kokybiškai naudotis. Juolab, juk kiekvienoje įrangoje yra ir kelios detalės, kurios gali padaryti sistemą kur kas funkcionalesne ir greitesne. Žindomi smulkmenas labai supaprastinsite savo darbą. O iš kur sužinoti tas smulkmenas? Geriausia iš profesionalų.

Kokias paslaugas gausiu?

Kadangi specialistai, kurie moko naudotis programine įranga, pasirūpina jos įdiegimu ir tuo pačiu sprendžia iškilusias problemas, Lietuvoje dar nėra labai puikiai žinomi, natūralu, kad verslininkai klausia, kokias tiksliai paslaugas gausiu ir ar man jos yra reikalingos.

Programinė įranga yra labai dinamiškas procesas, kuris kinta, kadangi atrandama vis daugiau inovatyvių technologijų. Jeigu ji bus priežiūra specialistų – viskas paprasčiausiai bus daug lengviau. Žinoma, asmeninėms reikmėms samdyti specialistų neverta, tačiau verslui – būtina.

  • Visa Jums reikalinga įranga bus įrašyta greitai ir paprastai pagal jūsų poreikius. Natūralu, kad reikia naudoti licenzijuotas programas, o pačiam jas įsirašyti ir atsiųsti yra daug sunkiau nei galėjote pagalvoti.
  • Kadangi programinė yra labai dinamiška, natūralu,kad tuo pačiu ji ir genda. Sutvarkyti iškilusias problemas pačiam dažnai neįmanoma, kadangi čia reikalinga specialisto konsultacija. O prisikviesti profesionalus, kurie konkrečiai su jumis nebendradarbiauja, gali būti gana sunku. Taigi kur kas paprasčiau nuolatos kontaktuoti su tais, kurie pasiruošę padėti Jums.
  • Programinė įranga užsisakant iš šios srities profesionalų Jums kainuoja kur kas pigiau. Natūralu, kad verslininkai visada ieško būdo, kuris gali padėti sutaupyti. Šiuo atveju tai geras ir pigus būdas naudotis kompiuteriu be jokių gedimų.
  • Jeigu naudojantis įranga jums iškils kokie nors neaiškumai, labai patogu, kai nuotoliniu būdu: telefonu arba internetu, visada galite labai greitai gauti atsakymą, kuris Jums yra reikalingas.

Jeigu norite visada gauti reikalingą konsultaciją – rekomenduojame pasirinkti  tokius specialistus, kurie yra lankstūs ir kurie pasiruošę kiekviename žingsnyje apsaugoti ir apsisaugoti jus nuo pavojų. Juk dažnas gali netyčia atsiųsti ir virusus, kurie sugadins visus jūsų duomenis. Paprasčiausias būdas juos apsisaugoti – dirbti su specialistais, kurie puikiai išmano programinės įrangos niuansus.

Ar galiu visko išmokto pats?

Šiais laikais labai vertina tie asmenys, kurie yra gana universalūs ir sėkmingai gali išmokti net kelis skirtingus dalykus. Tačiau dažniausiai tokie universalūs žmonės, kurie teigia, kad jie viską labai puikiai išmano, neturi laiko gilintis į smulkmena. O programinė įranga nuolatos atsinaujina, tad tos smulkmenos yra labai reikšmingos ir naudingos. Nuolatinis tobulinimasis yra būtinas, tad ieškokite tokios įmonės, kuri teigia, kad inovacijos yra jų gyvenimas ir jie seka kiekvieną žingsnį, kuris yra susijęs su šia sritimi.

Galiausiai, programinė įranga labai palengvina mūsų gyvenimą, tačiau jeigu nesimokysite kaip tinkamai ja naudotis ir paprasčiausiai neatnaujinsite naujinimų – tokiu atveju naudojimasis ja bus kur kas sudėtingesnis ir ne toks tikslus, kaip galima būtų tikėtis. Paprasčiausios smulkmenos gali labai apsunkinti darbus. Tad nuostabu, kai greta yra žmogus, kuris pasiruošęs padėti išspręsti visus nesklandumus.

Užtikrinkite saugią ir sparčia kompiuterio veiklą

Šiuolaikinėje visuomenėje kompiuteriai ar išmanieji telefonai yra ne tik laisvalaikio ar susisiekimo, bet ir darbo priemonė. Kasmet vis daugiau ir daugiau popierinių procesų yra automatizuojami, kuriamos inovatyvios programos, jog palengvintų ir paverstų darbą efektyvesniu. Tad nenuostabu, jog kompiuteris ir jo veikla turi vyksti sklandžiai ir užtikrintai. Įmonėms be galo svarbu, jog konfidenciali informacija liktų įmonės viduje, todėl dažnai yra investuojama didelė pinigų suma kompiuterio valymo programoms.

 

virusaiApsauga nuo virusų būtina ne tik įmonėms, bet ir kasdieninėje veikloje kompiuterį naudojantiems vartotojams. Nešiojamas ar stacionarus kompiuteris turėtų veikti greitai ir be trikdžių. Kompiuteriniai virusai ne tik negrįžtamai naikina ir trina duomenis, tačiau ir lėtina įrenginio veiklą, neužkrauna reikalingiausių svetainių, užstringa, išjungia ir neišsaugo darbų. Sulėtėjusi ir netinkama kompiuterio veikla gali sukelti įvairių problemų ne tik darbe, bet ir namuose. Kuomet virusas patenka į jūsų kompiuterį jis peržiūri visus išsaugotus ir užfiksuotus duomenis, kaip banko slaptažodžiai bei prijungimai, konfidencialios sutartys, nuotraukos ar vaizdo įrašai. Tokia informacija naudojasi internetiniai vagys, kurie manipuliuoja gauta informacija arba ja pasinaudoja saviems tikslams. Virusų valymas užtikrina saugų naršymą interneto platybėse. Ne paslaptis, kad internetas yra virusų šaltinis, tačiau kenkėjiška programa gali patekti ir per išorinės atminties prietaisus , kaip USB jungtis, CD ar DVD diskai, SD kortelės ir kt. Apsauga nuo virusų tikrina ir valo visus kompiuteryje esančius netinkamus failus, tad kompiuteris tampa ne tik saugus, bet ir  tinkamas sparčiam naudojimui.

 

Dabar galite mėgautis žaidimais, serialai ar filmais, įdomiais straipsniai be baimės, jog į jūsų kompiuterį pateks netinkamo pobūdžio programa. Virusų valymas internetą paverčia saugia informacijos erdve.  Taip pat antivirusinėmis programomis yra pakankamai lengva naudotis. Daugelis mano, kad turi turėti itin geras programavimo žinias, jog suprastų antivirusinės veiklą. Pati programa yra sunkus specialistų darbas, tačiau vartotojams ji yra pateikiamas kaip paprastai naudojama ir valdoma virusų aptikimo ir valymo programa, tad net menkas žinias apie programavimą turintys asmenys gali lengvai ir greitai apsaugoti savo kompiuterį nuo virusų ar internetinių vagių, bei užtikrinti sklandžia kompiuterio veiklą bei kokybišką duomenų saugojimą.

Internetas namams: kaip išsirinkti?

Read More
Internetas

Internetas daugeliui žmonių reikalingas tarsi oras. Jis ne tik padeda gauti reikalingą informaciją ir naujienas, bet ir apsipirkti, greitai apmokėti sąskaitas ir bendrauti su bičiuliais gyvenančiais kitame mieste ar šalyje. Tad interneto tiekėjo pasirinkimas gana atsakinga užduotis. Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės lengviau apsispręsti, kokio interneto reikia jūsų namams.

4G ar „laidas“?

Prieš nusprendžiant ar jums reikia laidinio interneto ar 4G interneto, reiktų išsiaiškinti, koks yra galimybės jūsų būste įvesti vieną ar kitą internetą. Gyvenantys didmiesčiuose paprastai turi didesnę pasirinkimo galimybę, tuo tarpu, mažesniame miestelyje, kaime ar užmiestyje 4G internetas gali strigti arba nepagauti ryšio. O kad būtų lengviau šią informaciją sužinoti, galima pasinaudoti internetinės svetainės Degudegu.lt paslaugomis. Tai internetinė platforma, kurioje įvedę savo būsto adresą, ne tik sužinosite, interneto įvedimo galimybes, bet ir galėsite sužinoti, kokias paslaugas teikia vienas ar kitas interneto tiekėjas, kokios šių paslaugų kainos ir pan.  Paprasčiau tariant, Degudegu.lt – tai visa būtina informacija žmonėms, kuriems reikalingas internetas namams arba tiems, kurie norisi pakeisti jau turimą interneto tiekėją kitu. Be galo patogu ir naudinga, nes pateikiama aiški, glausta ir naudinga informacija.

Interneto greitis

Greitesnis internetas namams paprastai būna ir brangesnis, todėl verta pagalvoti apie savo, kaip interneto vartotojo, įpročius. Tarkim, jei internatas jums reikalingas tik pasitikrinti elektroninį paštą, perskaityti naujienų portalus ir pasilabinti su draugais per socialinius tinklus, vargu ar jus reikia pačio greičiausio interneto, o tuo pačiu ir brangiausio interneto plano. Tuo tarpu, jei iš interneto pumpuojate daug duomenų, jūsų šeimą sudaro keli asmenys, kuriems internetas būtinas vos ne kiekviename žingsnyje, įsitikinkite, kad pasirinkto interneto plano greičio pakaks jūsų šeimai.

Visgi, niekaip negalite apsispręsti, kokio interneto jums reikia? Kreipkitės į Degudegu.lt specialistus, jie išklausę jūsų poreikius ir lūkesčius, ne tik atsakys į visus jums svarbius klausimus, bet ir padės išsirinkti optimaliausią interneto planą bei tiekėją. Be to, iš karto galėsite užsisakyti ir pageidaujamą paslaugą, taigi, neteks dar papildomai keliauti pas interneto tiekėją.