Verslo sėkmės ABC – internetinė svetainė, logotipas ir reklama

Dauguma žmonių pradedami verslą neįsivaizduoja kaip jį darys, kokie žingsniai lems jo sėkmę ir kaip jie pasieks savo norimus tikslus. Šiame straipsnyje pateiksime mūsų akimis matomą verslo pradžiamokslį. Mūsų suvokimu sėkmingam prekybos ar paslaugų verslui reikalinga kokybiška svetainė, su unikaliu turiniu, vaizdine medžiaga, tekstais, kokybiškas, veiklos kryptį atspindintis logotipas, kuris puikiai dera internetinėje svetainėje, spaudoje ir ant vizitinių kortelių ir tikslinė reklama, kuri yra orientuojama į tikslinę auditoriją google paieškos variklyje ar kitose platformose.

LogotipaiPradėkime nuo internetinės svetainės. Verslo internetinė svetainė yra kaip vizitinė kortelė, ji turi būti paprasta, vartotojui aiškiai suprantama ir nekomplikuota. Taip pat ji būtinai turi būti pritaikyta mobiliesiems telefonams, planšetėms ir skirtingo dydžio kompiuterių monitoriams. Nenaudokite judančių flash elementų, iššaukiančių spalvų, nes jos gali patikti ne visiems vartotojams. Svetainėje naudokite unikalų turinį – savo darytas nuotraukas, filmukus, tekstus, taip užsitikrinsite aukštesnes pozicijas google paieškoje ir sutaupysite reklamos kaštų.

Antroje vietoje mūsų nuomone rikiuojasi įmonės logotipas. Tai itin svarbus paveikslėlis, kuris atspindi įmonės veiklos sritį, kryptį, o kartais net ir istoriją. Logotipų kūrimas yra profesionalų teikiama paslauga, jeigu išsirinksite tikrai kokybiškai dirbantį dizainerį su gerais atsiliepimais problemų neturėtumėte turėti ir neužilgo po apmokėjimo turėtumėte turėti kokybišką savo veiklą atspindintį įmonės logotipą. Nepamirškite, jog logotipo kūrimas yra atsakingas darbas ir nesamdykite jam atlikti bet ko, atsakingai atsirinkite žmogų ar įmonę, kuri atliks šį darbą.

Bene svarbiausia sėkmingo verslo puzlės dalis yra reklama, jos yra įvairiausių būdų. Pradėkime nuo tradicinių – mokamos google reklamos, facebook reklama. Šie reklamos būdai yra efektyvūs ir dažnai nekainuoja itin brangiai, o naudodamiesi šių įmonių teikiamais reklamos įrankiais galite pasiekti savo tikslinę auditoriją. Taip pat vertėtų pamąstyti apie seo paslaugas, reklaminių skydelių pirkimą susijusiose svetainėse, reklaminių straipsnių užsakymą naujienų portaluose ir nišiniuose tinklaraščiuose.

Taigi, įsidėmėkite, jog sėkmingam verslui yra būtina kokybiška ir funkcionali internetinė svetainė, veiklos sritį atspindintis logotipas ir tikslinę, į konkretų vartotoją nutaikyta reklama.

Elektroninės parduotuvės suteikia palankias sąlygas verlui

Šiandieninėje prekybos ir pardavimų rinkoje vien tik fizinių, tradicinių parduotuvių neužtenka. Viskas po truputį persikelia į virtualią erdvę, o prekės tampa vis labiau parduodamos  internetinėse parduotuvėse. Viso to  yra bent kelios priežastys.

El. Parduotuvių kūrimasPirmiausiai prekių  pardavimas internetinės parduotuvėse  yra daug pigesnė ir patogesnė tradicinių parduotuvių alternatyva. Tai yra dėl to, kad internetinės parduotuvės nereikalauja pardavėjų, kasininkų , be kurių tradicinės parduotuvės paprastai negali apsieiti ir norint juos išlaikyti, kainuoja didelius pinigus.  Taip pat parduodant prekes internetinėse parduotuvėse, prekių laikymas, bei sandėliavimas reikalauja daug mažiau vietos, lyginant su tradicinių parduotuvių analogais. Taip pat vienas iš elektroninės parduotuvės privalumų yra tas, kad jos yra labai patogios tuo kad galima gretai ir lengvai keisti  prekių sąrašą, jį koreguoti, keisti kainas,  įdėti naujų prekių ar jų kategorijų, pagal kurias pirkėjams bus daug lengviau atsekti prekę, kurią nori užsisakyti,  taip pat užsisakant prekę iš internetinės parduotuvės nereikia net išeiti iš namų, viską galima  padaryti tiesiog internete, taip pat naudojantis prekių paieškos sistema daug greičiau ir patogiau galima rasti norimą prekę, ją  greitai ir patogiai palyginti su kitomis, panašiomis prekėmis, todėl laiko taupymo prasme pirkėjams yra daug naudingiau prekes užsisakyti iš internetinės parduotuvės. Dėl to iš pirkėjų pusės yra matomas vis didesnis susidomėjimas internetinėmis parduotuvėmis. Tačiau,  kad ir kaip norėtųsi, vien tik  internetinių parduotuvių kūrimas verslo sėkmės negarantuoja. Norint džiaugtis nuolatine pardavimų verslo sėkme, reikia pasirūpinti ir internetinės parduotuvės reklama, kuri leistų pritraukti kuo daugiau pirkėjų, o tai dažnu atveju padaryti nėra lengva, tačiau šiuo klausimu gali padėti patyrę marketingo meistrai, kurie pasirūpins, kad  jūsų internetinė parduotuvė virtualioje edrvėje būtų kuo geriau matoma potencialiems klientams.

Atsižvelgus į anksčiau paminėtus faktus ir teiginius, galime sakyti, kad internetinės parduotuvės yra puikus pasirinkimas įgyvendinant prekių pardavimo verslo idėją. Tereikia šiuo įrankiu pasinaudoti, nes kuo greičiau tai padarysite, tuo bus didesni šansai pritraukti kuo daugiau pirkėjų ir džiaugtis nuolatine verslo sėkme.

Internetinių puslapių kūrimas: kiek teks išleisti pinigų?

internetiniu svetainiu kurimasDidėjančia konkurencija tinklapių kūrėjai nėra patenkinti, tačiau dauguma jų vieningai sutaria, jog klientams reikėtų atidžiau rinktis paslaugų teikėjus. Mat, internetinių puslapių kūrimas reikalauja daug patirties ir žinių, todėl klientai, kreipdamiesi į nepatyrusius specialistus, daro nemažą klaidą, kuri ateityje gali pareikalauti daugiau išlaidų. Tuo norima pabrėžti, kad dėl internetinių svetainių kūrimui klientai turėtų negailėti pinigų – rinkdamiesi pačias pigiausias paslaugas, jie patys sau daro meškos paslaugą. Ne vienerius metus tinklapius kuriantys specialistai pastebi, kad patys klientai neretai bando numušti kainas remdamiesi naujokų siūlomais neadekvačiais įkainiais. Pagrindinis skirtumas tarp naujokų ir profesionalų – paslaugų kokybė.

Internetinių puslapių kūrimas pigiausiai atsieina tik tuomet, jeigu specialistui nėra daug darbo.

Tie asmenys ir įmonės, kurie kreipiasi dėl smulkų darbų, dažniausiai ir išleidžia mažiausias sumas. Tai gali būti itin paprastos informacinės svetainės, kurių pajungimui pakanka vos poros valandų. Tiems, kuriems norisi išleisti kuo mažesnę sumą, pirmiausia reikėtų įvertinti darbų apimtis. Jeigu kreipsitės į specialistus su dideliu užsakymu, tai tuomet reikėtų būti pasiruošusiems ir atitinkamą pinigų sumą, nes dykai vargu ar kas norės dirbti. Profesionalios interneto svetainės kainuoja gana nemažai, ypač kai kalba eina ir apie unikalius dizainus.

Mažiausiai kainuotų tokios interneto svetainės, kurios būtų kuriamos naudojant viešas turinio valdymo sistemas. Jų įrašymas trunka neilgai, todėl ir kaina būna gerokai mažesnė. Tačiau, paminėti reikia tai, jog jeigu ant tokios svetainės turės būti užmautas ir unikalus dizainas, tai kaina gali išaugti net kelis kartus.

Sudėtingesnių svetainių kūrimas ne tik kainuoja brangiau – tokie projektai įgyvendinami per ilgesnį terminą. Labai svarbu pabrėžti, kad nėra tokių tinklapių, kurių sukūrimui visada būtų taikomas tas pats terminas. Vienų projektų įgyvendinimas reikalauja vos dienos ar kelių valandų, o kiti projektai netgi negali būti įgyvendinami per kelias savaites – prireikia mėnesių. Tai reiškia, kad kuo sudėtingesnis interneto projektas turės būti sukurtas, tuo daugiau laiko ir pinigų reikės. Tad, jeigu kreipiatės dėl interneto svetainės sukūrimo, tai būtinai įvertinkite visus niuansus.

Internetinio verslo sudedamosios dalys

Hostingas

Ko reikia norint pradėti vienokią ar kitokią internetinę veiklą? Šis klausimas kyla daugeliui jaunų žmonių, kurie internete mato daug įvairių galimybių. Žinoma, patiems visus atsakymus rasti gali būti labai sudėtinga, todėl pateiksime jums keletą svarbių detalių.

  • Pirmiausia jums reikės pagrindo, t.y. kompiuterinės (internetinės) platformos, kurios pagalba galėsite vykdyti savo veiklą. Jei tai bus paslaugų sektorius, greičiausiai pasirinksite internetinį tinklalapį. Tuo tarpu, jei norėsite rinktis prekybą – jums bus reikalinga internetinė parduotuvė. Nepaisant to, kokį variantą bepasirinksite, internetinis projektas turės būti labai profesionalus ir šiuolaikiškas. Tai reiškia, kad negalite tikėtis investuoti vos keletą eurų ir pasiekti kuo puikiausius rezultatus. Už profesionalų ir kokybišką darbą reikia sumokėti, todėl turite būti pasiruošę investuoti į tai, kas turi didelę išliekamąją vertę ir gali atnešti jums apčiuopiamą investicinę grąžą. Be abejo, tai padaryti nėra sudėtinga, kadangi šiandien veikia labai daug internetinių tinklalapių kūrėjų, kurie pasiruošę už prieinamą kainą sukurti paties įvairiausio tipo internetinius projektus.
  • Kai turėsite profesionaliai sukurtą internetinį projektą, jums bus reikalingas ir jo hostingas, t.y. talpinimas pasirinktame serveryje. Dažniausiai galima rasti labai patrauklių ir patikimų variantų, todėl šios užduoties sprendimas jums tikrai neturėtų sukelti jokių papildomų nepatogumų. Tereikia pasinaudoti internetine paieškos sistema ir peržiūrėti hostingo paslaugų teikėjus.
  • Taip pat nereikia pamiršti pasirūpinti ir savo komercinės veiklos reklama. Tai labai svarbus aspektas, be kurio negalime įsivaizduoti nei vieno sėkmingo verslo. Turbūt pastebėjote, kad net ir milžiniškos pasaulinio lygio bendrovės nuolatos investuoja į reklamą. Ir tai vyksta nebe priežasties. Didelis žinomumas dar nereiškia didžiulio perkamumo, todėl būtina nuolatos ieškoti kuo efektyvesnių reklamos priemonių, kurias būtų galima pritaikyti savo verslo praktikoje. Ką jau kalbėti apie naują verslą, kuris tik žengia savo pirmuosius žingsnius.
  • Na ir galiausiai nereikia pamiršti apie savo pasirinktos komercinės veiklos legalizavimą. Kaip žinia, kiekvienas asmuo, kuris vykdo komercinę veiklą, tai privalo daryti oficialiai ir legaliai, todėl pasidomėkite, koks veiklos įteisinimo variantas jums būtų tinkamiausias (t.y. individualios veiklos pažyma, Mažoji bendrija, Uždaroji akcinė bendrovė ar kt.).

5 svarbios priežastys, kurios turėtų lemti internetinės prekybos pasirinkimą

Internetinių parduotuvių kūrimas

Metai bėga, o internetinė prekyba sulaukia vis didesnio populiarumo. Ir ši tendencija neblėsta ne tik todėl, kad technologinė pažanga sparčiai auga. Pagrindinė to priežastimi galima įvardinti besikeičiančius vartotojų lūkesčius. Gyvenimo tempas tampa vis spartesnis, o tai nulemia ir kitokią vartotojų elgseną – jie daugelį užduočių nori atlikti greičiau, lengviau ir efektyviau, todėl jei naudojamasi internetinėmis parduotuvėmis, apsipirkti galima nepalyginti paprasčiau nei fizinio apsipirkimo atveju. Kaip bebūtų, vis dar yra prekybininkų, kurie nemano, kad prekybą verta vykdyti ir internetu, todėl žemiau pateikti veiksniai šios kategorijos prekybininkams turėtų padėti tokią nuomonę pakeisti.

Didžiulis matomumas: skaičiuojama, kad daugiau nei 80 proc. interneto vartotojų bent kartą apsipirko internetu. Tereikia įvertinti interneto vartotojų skaičių, kad būtų galima suprasti, kiek daug vartotojų renkasi internetinę prekybą. Todėl daugelis šiuolaikinių vartotojų pirmenybę skiria būtent internetiniam apsipirkimui.

Pritraukia daugiau klientų: profesionalus internetinių parduotuvių kūrimas yra puiki priemonė sukurti nepriekaištingai ir patraukliai atrodančią internetinę parduotuvę. O tai yra labai svarbūs veiksniai, kurie gali lemti vartotojų apsisprendimą. Jei internetinė parduotuvė traukia vartotojų akį, didėja tikimybė, kad vartotojai skirs daugiau savo laiko, peržiūrės siūlomas prekes ir galbūt nuspręs jas įsigyti. Be to, internetu labai lengva skleisti teigiamą atgarsį apie vieną ar kitą produktą arba konkrečią parduotuvę, todėl jei siūlomos kokybiškos prekės už prieinamą kainą – teigiama sklaida yra tiesiog garantuota.

Sutaupoma daugiau lėšų veiklos vykdymui: internetas taupo prekybininkų pinigus! Tai yra neginčijama tiesa. Internetu prekybą vykdantys verslininkai išvengia didelių išlaidų, kurios yra neišvengiamos fizinės prekybos atveju. Todėl jei norite, kad išlaidos sumažėtų, o pelningumas padidėtų – nepraleiskite progos išbandyti internetinę prekybą.

Lengviau suprasti savo klientų elgseną: yra labai daug įvairių priemonių, kurios padeda fiksuoti internetinės parduotuvės vartotojų elgseną. Tokie duomenys leidžia suprasti, ką būtų galima pakoreguoti, siekiant geresnio rezultato.

Efektyvesni reklamos sprendimai: jei pasidomėtumėte, kokius reklamos sprendimus galite pritaikyti internetinėje erdvėje, akimirksniu suprastumėte, kad jūsų galimybės yra kur kas didesnės nei fizinėje aplinkoje, todėl internetinės prekybos atveju galima lengviau populiarinti savo verslą ir pritraukti daugiau naujų klientų.

Renginių organizatoriams patariama: įsigyti šviesos efektai padidins pajamas

sviesos efektaiEsate renginius organizuojantis profesionalas, kuris suvokia, jog didelių išlaidų veiklos vykdymo metu būtų galima išvengti tik turint savo įrangą? Šviesos efektai, kuriuos naudoja renginių organizatoriai, dažniausiai yra išnuomoti, todėl jeigu ir jums tenka neretai leisti pinigus šiai įrangai, siūloma kruopščiau paskaičiuoti ar nebūtų naudingiau šią įrangą įsigyti patiems. Lietuvoje reginiams skirta įranga prekiaujančių el. parduotuvių yra ne viena, tačiau siūloma rinktis tik tokius pardavėjus, kurie turi pasiūlyt didžiausią asortimentą. Internetinėje parduotuvėje 6stygos.lt siūlomi ne tik įvairiausi šviesos efektai, bet ir muzikos instrumentai bei garso aparatūra. Jeigu nusprendėte įsigyti šį inventorių, tai šioje el. parduotuvėje turėtumėte apsilankyti pirmiausiai.

Visi šviesos efektai gali būti pasirenkami ir pagal planuojamų renginių dydį.

Renginių organizatoriams, rengiantiems įvairiausio dydžio reginius, siūloma iš anksto įsigyti aparatūrą, kuri būtų tinkama ne tik mažiems koncertams ar pobūviams, bet ir grandioziniams šou. Tai reiškia, kad įsigijus visą aparatūrą, kuri būtų tinkama visų tipų renginiams, vėliau jokių išlaidų patirti jau nebeteks. Turint tokią įrangą, ateityje ji padės jums sumažinti visas organizavimo išlaidas. Geriausia tai, kad su tokia investicija galėsite labiau konkuruoti dėl kainų – klientams galėsite pasiūlyti mažesnes, o ar jas galės pasiūlyti įrangos neturintys konkurentai? – vargu.

Perkat šviesos efektus visada reikėtų atsižvelgti į planuojamų renginių pobūdį. Jeigu jūs organizuojate nedidelio mąsto renginius, tokius kaip: vestuvės, gimtadieniai, privatūs pasirodymai, įmonių vakarėliai, koncertai klubuose ar kitose uždarose vietos, tai tuomet išlaidos šviesos efektams bei kitai įrangai bus mažesnės. Jums nereikės pirkti jokių galingų lazerių ar stiprų garsą skleidžiančią garso aparatūros. Tačiau, jeigu jūs organizuojate visų tipų renginius, tai tuomet derėtų pagalvoti ar nebūtų naudingiau viską įsigyti iškart.

Šviestos efektai bei kita renginiams skirta įranga gali būti išnuomojama, o tai paspartins atsipirkimą.

Jeigu jūs įsigysite šviesos efektus bei visą kitą renginiams skirtą įrangą, tai turėkite galvoje, kad jums ne tik jos nebereikės nuomotis – jūs ją patys galėsite išnuomoti. Įsivaizduokite – kuomet neturėsite užsakymų, jūs pajamas galėsite gauti nuomodami savo įsigytus šviestos efektus bei garso aparatūrą. Tai ne tik paspartins jūsų investuotų pinigų grąžą – tai padidins jūsų veiklos pajamas net keletą kartų. Tiesa, perkant įrangą, būtina rinktis ir aukštos kokybės įrenginius, nes vis dėlto – jeigu įsigysite pačią pigiausią, kuri vertinama blogai, tai logiška, jog ja ilgai naudotis jūs negalėsite.

Elektroninėje parduotuvėje 6stygos.lt jūs galite įsigyti aukščiausios kokybės šviesos efektus pagal turimą biudžetą. Geriausia tai, kad joje jūs rasite tokius įrenginius, kurie visame pasaulyje yra pripažinti kaip geriausi ir patvariausi. Būtina žinoti, kad šioje el. parduotuvėje jūs patys galėsite komplektuoti norimą įrangą – galėsite rinktis tiek šviesos efektus, tiek garso aparatūrą pagal poreikį.

Dabar šviesos efektai siūlomi ir pagal jų sunaudojamą elektros kiekį.

Kaip pradžioje minėjome, šviesos efektus galite rinktis ir pagal renginių dydžius, tačiau reikėtų pabrėžti, kad kai kurie įrenginiai sunaudoja labai mažą elektros energijos kiekį, o tai vėlgi – sumažintų jūsų patiriamas išlaidas. Rinkitės tokius gaminius, kurie ne tik skleistų akiai malonius šviesos efektus, bet ir tuo pačiu padėtų sumažinti išlaidas.

Ilgalaikiai kreditai bedarbiams Lietuvoje neišduodami

ilgalaikiai kreditai bedarbiamsIlgalaikiai kreditai bedarbiams Lietuvoje veikiančiose kredito įstaigose nėra taip lengvai suteikiami, o dažniausiai jų praktiškai neišduoda niekas. Tai akcentuojama dėl to, kad bedarbiai asmenys anksčiau buvo vieni dažniausių kredito įstaigų klientų, kurie neapgalvotai imdavo paskolas ir jų vėliau negrąžindavo. Skolos nebuvo grąžinamos dėl paprastos priežasties – bedarbiai nedirba, o tai reiškia, kad jie ir pajamų negauna. Dėl to pernai jau įsigaliojo įstatymų pataisos, kurios nebeleidžia tokiems asmenims gauti paskolų tiek internetu, tiek ir bankuose ar kitose vietose. Kreditoriai dabar turi įvertinti asmens pajamas, o jeigu asmuo jų negauna, tada jo kredito paraiška turi būti atmesta be jokių abejonių.

Dabar kreditai bedarbiams nesiūlomi ir dėl to, kad bedarbiai asmenys nutraukia darbo stažą.

Paprastai kalbant, kuomet įsigaliojo prievolė tikrinti asmenų pajamas pagal paskutinius keturis mėnesius, dauguma bedarbių tiesiog suklydo registruodamiesi darbo biržoje, nes tai tik parodo, kad jie nebedirba ir jokio pajamų šaltinio nebeturi. Paprastai kalbant, bedarbiai asmenys turi statusą, kuris matomas visiems kredito teikėjams, kuriems buvo pateiktas prašymas dėl paskolos išdavimo. Kadangi bedarbis asmuo negauna pajamų, tai jis paskolos irgi negalės gauti, tačiau reikia pabrėžti, kad išsiregistravimas iš darbo biržos irgi neduos naudos, nes po to išsiregistravimo asmuo privalės dirbti keturis mėnesius, jog turėtų ką parodyti kreditoriams.

Ilgalaikiai kreditai bedarbiams anksčiau buvo išduodami lengviau, nes vis dėlto – įmokos buvo mažesnės nei trumpalaikių kreditų, tačiau dabar šie asmenys paskolų gauti negali dėl įstatymų tvarkos. Nesvarbu, kad asmuo gauna kažkokias pajamas – nelegalios pajamos nesuteikia teisės gauti paskolų.

Visi ilgalaikiai kreditai bedarbiams siūlomi nebent tik per privačius pasiūlymus.

Bedarbiai asmenys turėtų tiesiog pasižiūrėti į privačius pasiūlymus, nes pasitaiko atvejų, kuomet nedirbantys asmenys gauna paskolas iš privačių žmonių. Tačiau reikia žinoti ir tai, kad tie privatūs asmenys neretai gudrauja – jie reikalauja vekselio pasirašymo arba turto įkeitimo, o tai gali suketi pavojų jūsų finansams. Jeigu skolinsitės privačiai, tai būtinai įvertinkite visą skolinimosi riziką, nes kitu atveju vis tiek neišvengsite įsipareigojimų vykdymo.

Kreditų bendrovės nurodo: paskolas gauti gali ne visi

kreditu bendrovesInternete ieškantiems geriausias paskolų palūkanas siūlančių bendrovių rekomenduojama atsižvelgti ir į kitas skolinimosi sąlygas, nes nuo jų priklauso ir būsimų mėnesio įmokų dydžiai. Kiekviena paskola reikalauja gauti ir tam tikras pajamas, o kokio dydžio jos reikalingos – priklauso nuo palūkanų, kredito grąžinimo termino bei įmokų dydžio. Tinklapis paskolas.eu pataria labiau dairytis į ilgalaikes paskolas, o ne į tuos pasiūlymus, kuriems taikomos abejotinos akcijos. Štai, nemokamus kreditus norintys gauti asmenys dažnai pasirenka tokius pasiūlymus, kai už pirmuosius mėnesius nereikia mokėti palūkanų. Blogiausia tai, kad asmenys nepasižiūri kokias palūkanas teks mokėti kai praeis tas nemokamas periodas.

Visos paskolos turi būti pasirenkamos tik po nuodugnių skaičiavimų.

Jeigu ketinate imti kažkokio dydžio paskolą, tai jums būtina prieš tai paskaičiuoti ar tikrai sugebėsite tą paskolą grąžinti laiku, nes kitaip gali kilti problemų arba tiesiog būsite be reikalo sugaišę savo laiką. Matote, kreditų bendrovės dabar turi pačios apskaičiuoti asmens skolinimosi galimybes. Jos turi remtis gauta informacija iš įvairių institucijų bei paties kliento. Kuomet asmuo nori pasiskolinti pinigų, jis internetu pateikia savo asmeninius duomenis bei nurodo turimus įsipareigojimus ir gaunamas pajamas. Tokių duomenų pakanka kreditingumo įvertinimui. Pabrėžtina, kad kreditingumo vertinimas yra tokia procedūra, kurios nepavyks išvengti nei vienam besiskolinančiam fiziniam asmeniui.

Dabar kiekviena kreditų bendrovė yra įsipareigojusi prieš kredito išdavimą nuodugniai išanalizuoti asmens skolinimosi galimybes. Tai reiškia, kad be minėto kreditingumo įvertinimo joks asmuo negali gauti paskolos. Kredito bendrovės tiesiog kruopščiai paskaičiuos ar jūs tikrai galėsite grąžinti pasirinkto dydžio paskolą.

Paskolos turi būti pasirenkamos atsižvelgiant ir į jų grąžinimo laikotarpį.

Aukščiau minėtas paskolos grąžinimo laikotarpis yra be galo svarbus, nes jis daro nemažą įtaką mėnesio įmokų dydžiui. Tarkime, jeigu jūs skolinatės nemažą sumą vos dviem mėnesiams, tai logiška, kad jums kas mėnesį teks sumokėti labai dideles įmokas, todėl vargu ar gausite tokią paskolą, jeigu gaunamos pajamos bus per mažos. Bet, jeigu analogiško dydžio paskolos sumą grąžintumėte per kelis metus, tai tokia paskola būtų išduodama lengviau. Ilgalaikių kreditų bendrovės tiesiog nurodo mažesnes palūkanas, jeigu skolos grąžinimo terminas ilgėja. Tad, jeigu norite gauti didelę paskolą, tai jokiu būdu nesirinkite poros ar kelių mėnesių grąžinimo laikotarpį, nes už tokius laikotarpius dažniausiai tenka mokėti nemažas įmokas ir svarbiausia – tenka atseikėti nemažas sumas palūkanų sumokėjimui. Trumpalaikių paskolų palūkanos visuomet buvo didžiausios – jos tokios yra ir dabar.

Kreditų bendrovės nurodo, kad besiskolinantys asmenys turi atitikti ir kitus reikalavimus.

Lietuvoje skolinimo tvarka yra paprasta – kreditų bendrovės paskolas išduoti gali tais atvejais, jeigu besiskolinantis asmuo yra pilnametis. Taip pat klientams taikomas reikalavimas turėti švarią kredito istoriją. Klientai turi būti nuolatiniai LR gyventojai. Tad, kruopščiau pasidomėkite skolinimo tvarka.

Paskolų refinansavimas internetu ne visiems atliekamas greitai

paskolu refinansavimas internetuGyventojams paskolų refinansavimas internetu dabar yra žymiai aktualesnis nei įprastos vartojimo paskolos. Nors tai praktiškai yra viena ir ta pati paslauga, tačiau reikėtų pabrėžti, kad refinansavimas skirtas visai kitiems tikslams. Vartojimo paskolos dažniausiai imamos siekiant kažką įsigyti, o refinansavimui skirti kreditai imami senų skolų sumokėjimui. Tai tiesiog yra turimų skolų sumažinimas, kuomet tos skolos perkeliamos į kitą kredito įstaigą. Jeigu ir jus domina paskolų refinansavimas internetu, tai pirmiausia reikėtų dairytis į populiariausias kreditų bendroves, nes būtent jos šiuo metu perima įsipareigojimus geriausiomis sąlygomis. Verta pabrėžti, kad refinansavimui irgi bus taikomas kreditingumo patikrinimo reikalavimas, tad jau vėluojantys mokėti skolas neturėtų kreiptis dėl šios paslaugos.

Paskolų refinansavimas internetu gali būti atliekamas labai greitai arba labai lėtai.

Kiekvienas vartotojas, kuris siekia sumažinti skolų naštą, pirmiausia turi tinkamai apžvelgti kokioje ekonominėje padėtyje jis yra pats. Tai reiškia, kad jeigu jūs neturite darbo, neturite jokių tvarių pajamų, tačiau turite gana daug skolų, kurias norėtumėte sumažinti, tai didelė tikimybė, kad jūs refinansavimui skirtos paskolos negausite. Taip yra dėl to, kad kredito bendrovė turės įvertinti jūsų kreditingumą. Kadangi jis bus labai blogas, tai kredito įstaiga negalės jums išduoti jokios paskolos.

Svarbu pabrėžti, kad tie asmenys, kurie patys klaidingai nurodo savo duomenis, dažniausiai patys ir yra kalti, kad refinansavimo paskola suteikiama lėtai. Paprastai kalbant, jeigu jūs duomenis pateikiate su klaidomis, tai kredito įstaiga nematys visos informacijos specialiose duomenų bazėse, o tada jūs turėsite patikslinti tuos duomenis. Tai pareikalaus nemažai laiko. Paskolų refinansavimas internetu greitai atliekamas tik tokių atveju, jeigu asmens kreditingumas yra geras ir kai jis tiksliai pateikia savo duomenis be jokių klaidų.

Kai kuriems asmenims paskolų refinansavimas internetu negali būti atliekamas.

Tie asmenys, kurie kreipiasi į privačius kredito teikėjus dėl paskolų refinansavimo internetu, neretai sulaukia prašymo atvykti į kredito įstaigos skyrių arba tiesiog turi susitikti su kažkokiu kitu privačiu kreditoriumi. Matote, kai kurie paskolų teikėjai nori sudaryti sutartis esant notaro patvirtinimui.

iPhone 6 ir iPhone 5 techninis palyginimas

iPhone 6

Prieš dešimtmetį mobiliesiems telefonams jau įsitvirtinus telekomunikacijų rinkoje nebuvo ypač didelio skirtumo kokį mobilųjį telefoną jūs turite. Visų telefonų funkcijos buvo panašios, o įprastai skirdavosi tik dizainas. Tam, kad sulaukti geresnių modelių, kurie turėtų rimtą išskirtinę naujovę, tokią kaip polifoninės melodijos ar spalvotas ekranas, reikėdavo laukti pakankamai ilgai. Tačiau dabar nauji telefonai su naujomis ir kur kas geresnėmis techninėmis charakteristikomis yra išleidžiami į rinką bene kas pusmetį. Dėl šios priežasties mes jums norime pristatyti iPhone 6 ir iPhone 5 techninių specifikacijų palyginimą tam, kad jūs žinotumėte kuo pranašesnis naujasis iPhone.

Ekranas

  • iPhone 6 – 4,7 colio yra šiek tiek didesnis už iPhone 5 – 4,0 colių ekraną.
  • Tuo pačiu iPhone 6 ekrano rezoliucija yra geresnė – 750×1334 lyginant su 640×1136.
  • Taip pat iPhone 6 ekranas yra papildomai apsaugotas nuo įbrėžimų.
  • Tačiau pikselių intensyvumas ir spalvų kiekis abejuose telefonuose išlieka toks pats.

Kamera

Nors foto kamera abejuose telefonuose yra tokia pati – 8 megapikselių, tačiau iPhone 6 kamera yra pranašesnė, nes sugeba iš aplinkos paimti daugiau šviesos, o tuo pačiu kameros sensorius yra jautresnis. Filmuojant fps skaičius yra didesnis (60, o ne 30 fps). Taip pat iPhone 6 turi keletą naujų foto ir video filmavimo nustatymų.

Procesorius

Kalbant apie telefono vidų, čia juntamas didžiausias pasikeitimas. Naujasis Dual core, 1400 MHz, Cyclone ARMv8-A 2 kartos, 64-bit procesorius yra žymiai greitesnis už senąjį Dual core, 1300 MHz, Apple Swift. Taip pat grafikos procesorius yra galingesnis ir iPhone 6 turi net aštuoniais megabaitais daugiau ramų nei senasis iPhone 5.

Baterija

Naujojo telefono baterija taip pat yra pranašesnė už senojo. Ji yra talpesnė – vietoj 1440 mAh yra 1810 mAh. Todėl „miego“ rėžimu telefonas neišsikraus dviem dienomis ilgiau. Kalbėti galėsite šešiomis valandomis ilgiau, muzikos klausytis – dešimt valandų ilgiau, o video žiūrėti viena valanda ilgiau nei tai darėte naudodamiesi iPhone 5.

Dauguma likusių techninių parametrų išliko tokie patys arba kito labai mažai, tačiau kalbant apie įdomias funkcijas, kurių nebuvo prieš tai, iPhone 6 gali nuskaityti jūsų pirštų anspaudus, todėl telefoną galėsite atrakinti tik jūs. Apibendrinant techninį iPhone 6 patobulėjimą verta pabrėžti, kad įsigijus jį pajusite, jog telefonas veikia greičiau, o išsikrauna lėčiau – tai yra pagrindiniai atributai, kurių nori šiuolaikinė visuomenė.