Daug privalumų, be kurių negalėtume įsivaizduoti internetinės prekybos

Kiekvienais metais matomas didesnis internetinių parduotuvių populiarumas. Žinoma, galbūt manote, kad tai yra dėl mados ir siekio absoliučiai kiekvieną kasdienę užduotį atlikti naudojantis kompiuteriu ir internetu, tačiau toks požiūris būtų neteisingas. Internetinė prekyba populiarėja dėl visiškai kitų priežasčių, kurių yra daugybė. Todėl http://maksi.lt/ įvardina keletą privalumų, kurie neatsiejami nuo elektroninių parduotuvių ir virtualaus apsipirkimo proceso.

 • Išvengiate išlaidų kurui, viešajam transportui, automobilio parkavimui ir kt. Internetu nebelieka jokių papildomų išlaidų, kurios yra neatsiejamos nuo fizinio apsipirkimo proceso.
 • maksi.ltDidelius ar labai daug sveriančius pirkinius elektroninės parduotuvės pristato tiesiai prie pirkėjo durų. Tokiu atveju yra sutaupoma labai daug laiko ir jėgų. Be to, nereikia patiems rūpintis ir prekių transportavimui tinkančiu transportu.
 • Nebereikia sukti nesibaigiančių ratų aplink automobilių stovėjimo aikštelę, stengiantis rasti bent vieną laisvą vietą. Tai ypač aktuali problema kalbant apie didžiuosius prekybos centrus.
 • Nereikia mintinai skaičiuoti, kiekgi pinigų jums teks išleisti atkeliavus prie kasos. Apsipirkdami internetu akimirksniu matome besikeičiančią bendrą virtualaus prekių krepšelio vertę.
 • Nebereikia jaudintis, kad pasiduosite impulsyviam apsipirkimui. O tai reiškia, kad pirkdami internetu galite daugiau sutaupyti (jau nekalbant apie tai, kad įprastai internetinėse parduotuvėse siūlomų prekių kainos yra žemesnės).
 • Nereikia atsakinėti kartais labai įkyriems konsultantams, todėl galima patiems visiškai susikoncentruoti į apsipirkimo procesą, lengviau randant tai, ko iš tikrųjų ieškote.
 • Daug lengviau rasti norimas prekes – tereikia į vidinę internetinės parduotuvės paieškos sistemą įrašyti atitinkamą raktažodį ir akimirksniu pateikiamos atrūšiuotos prekės. Be to, prekes galima filtruoti atsižvelgiant ir į jų kainą bei kitus aspektus.
 • Labai nesudėtinga išsiųsti dovaną artimam ir svarbiam žmogui. Jūsų įsigytos ir iš anksto apmokėtos prekės gali nukeliauti tiesiai jūsų pasirinktam žmogui, tokiu būdu jį nustebinant ir labai maloniai pradžiuginant.
 • Galima atsiskaityti pačiais įvairiausiais būdais. Jums nebūtina turėti grynųjų, kad apsipirktumėte internetu. Lygiai taip pat – galite sumokėti grynaisiais prekių pristatymo metu, jei jūs nesate linkę naudotis elektronine bankininkyste.
 • Internetinėse parduotuvėse kur kas lengviau pačiu laiku pastebėti vykstančias akcijas.

Savarankiškos veiklos įregistravimas dabar yra itin paprastas

eta simbolisNortumėte tučtuojau pradėti užsiimti kažkokia veikla, bet bijote, kad mokesčių inspekciją nubaus už mokesčių vengimą? Turite žinoti, kad Lietuvoje kiekvienas fizinis asmuo gali užsiimti savarankiška ekonomine veikla ją įregistravus itin greitai. Jūs sugaištumėte viso labo kelias minutes, kol veiklą įregistruotumėte mokesčių inspekcijoje. Iš pradžių jums reikėtų tiksliai viskuo pasidomėti. Jums pirmiausia reikia sužinoti apie veiklos kodų registravimą. Trumpai tariant, norint įteisinti veiklą, viską galima padaryti internetu, bet prieš tai būtina žinoti koks veiklos kodas yra priskiriamas prie jūsų norimos užsiimti veiklos. Jis bus reikalingas registracijos metu, jog mokesčių inspekcija žinotų kuo norite užsiimti.

Kiekvienas savarankiškai dirbti norintis asmuo turi įregistruoti individualią veiklą pagal verslo liudijimą arba pažymą. Pažymas renkasi daugelis žmonių. Jeigu kalba eina apie kažkokią veikla elektroninėj erdvėje, tuomet jums bus reikalinga pažyma, nes verslo liudijimas dažniausiai yra skirta kitoms veikloms, kurios susijusios su fizinių paslaugų teikimu, prekyba bei gamyba. Veiklos kodą jums gali nurodyti statistikos departamentas. Jums reikia į jį kreiptis el. paštu: klasifikatoriai(eta simbolis)stat.gov.lt ir nurodyti detalią informaciją kuo norite užsiimti. Tada gausite informaciją kuris kodas būtų priskiriamas prie jūsų veiklos.

Registruojant individualią veiklą pagal pažymą internetu, jums reikės prisijungti prie „mano VMI“ portalo paskyros. Tai padaryti galite naudodamiesi el. bankininkystės sistemomis. Kai prisijungsite prie savo paskyros, rasite nuorodą į individualios veiklos registravimą formą. Ten reikės nurodyti savo asmeniniu bei kontaktinius duomenis ir aišku – veiklos kodą. Tada liks tik patvirtinti formos pateikimą/registraciją ir viskas – jūs savarankiška veikla jau galite užsiimti.

Pabrėžtina, kad individualios veiklos vykdymo metu būtina vesti apskaitą. Ji yra labai paprasta – vedama informacija apie pajamas bei išlaidas. Reikia pildyti sąskaitas faktūras ir pajamų bei išlaidų apskaitos žurnalą. Tokius dokumentus kiekvienas asmuo gali atsispausdinti pats arba įsigyti blankų parduotuvėse. Kaip pildyti tokią apskaitą – informacija pateikia mokesčių inspekcija. Taipogi nereikėtų krimstis, jeigu kažką neteisingai užpildysite – mokesčių inspekcijos konsultantai galės jums padėti tiek el. paštu, tiek ir per registruotus internetinius paklausimus.

Stacionarūs kompiuteriai: kaip išsirinkti tinkamą?

stacionarūs kompiuteriaiNors stacionarūs kompiuteriai šiandien nėra tokie populiarūs kaip nešiojami, tačiau jie taip pat neretai yra pasirenkami tada, kai ieškoma kompiuterio namams arba biurui. Stacionarūs kompiuteriai paprastai yra galingesni nei nešiojamieji, jų kaina yra mažesnė, o pritaikymas gali būti labai platus. Stacionarius kompiuterius gana dažnai nusprendžia pasirinkti įvairių kompiuterinių žaidimų entuziastai, taip pat toks kompiuteris puikiai tinka tada, kai tenka apdoroti gana didelius failus, kuomet naudojamasi tam tikromis programomis, ir t.t. Tuo atveju, jei nusprendžiama pasirinkti stacionarų kompiuterį, gana dažnai kyla klausimas, kaip pasirinkti patį tinkamiausią. Taigi, į kokius kriterijus verta atkreipti dėmesį?

Svarbiausi kriterijai renkantis stacionarų kompiuterį

 • Procesorius neabejotinai yra svarbiausia kompiuterio dalis, todėl renkantis tinkamiausią produkciją vertėtų būti itin atidiems. Procesorius apdoroja sistemos duomenis, todėl svarbu įsitikinti, kad stacionarūs kompiuteriai yra pakankamai galingi. Tinkamiausias kompiuterio galingumas visada priklauso nuo to, kokiems tikslams naudosite įrenginį – darbui biure, žaidimams, darbui su tam tikromis programomis, ir t.t. ;
 • Stacionarūs kompiuteriai taip pat pasirenkami ir pagal tipą – jie gali būti skirti namams, biurui, taip pat ir žaidimams, verslui, ir t.t. Tuo atveju, jei norite greičiau susirasti poreikius atitinkantį kompiuterį, jį rinkitės pagal tipą: pasirinkite kompiuterio paskirties kategoriją, ir tai galės padėti greičiau rasti tinkamiausią produkciją;
 • Stacionarūs kompiuteriai yra siūlomi daugybės įvairių skirtingų gamintojų, todėl pirkėjams ne visada yra paprasta nuspręsti, koks sprendimas galėtų būti geriausiu. Įvairių gamintojų stacionarūs kompiuteriai turi savų privalumų ir trūkumų, tad visada verta pasidomėti, kokiomis savybėmis pasižymi Acer, Asus, Dell ar kitų gamintojų stacionarūs kompiuteriai. Atsiliepimų vartotojai gali rasti internetinėje erdvėje – čia taip pat galima ieškoti ir įvairių konkrečių kompiuterių modelių apžvalgų;
 • Operatyvioji kompiuterio atmintis – vienas svarbiausių kriterijų. Įvertinti, kokia turėtų būti stacionaraus kompiuterio operatyvioji atmintis, tikrai nebus sudėtinga: biudžetinis namų ar biuro kompiuteris turėtų turėti 2-4 gigabaitus operatyviosios atminties, galingas namų arba biuro kompiuteris – bent 4-8 GB, o žaidimų kompiuteris – dar daugiau, 8-16 GB operatyviosios atminties. Kuo didesnė bus operatyvioji atmintis, tuo bus geriau;
 • Kompiuterio vaizdo plokštė – taip pat ne ką mažiau svarbus kriterijus, nes tai yra įrenginys, kuris apdoroja vaizdus ir vėliau juos atspindi kompiuterio monitoriuje. Vaizdo plokštės yra skirstomos į du tipus – integruotas ir neintegruotas (diskrečiąsias). Paprastai šiuolaikiniai stacionarūs kompiuteriai turi integruotas vaizdo plokštes, diskrečiąją vaizdo plokštę turinčių kompiuterių pasirinkimas yra gana siauras;
 • Standusis diskas – operacinės sistemos prieglobstis. Taip pat jame saugomos įvairios įrašytos programos, žaidimai, nuotraukos, ir t.t. Stacionarūs kompiuteriai gali turėti HDD arba SSD diskus. Jei kompiuteris yra naudojamas naršymui internete, darbui su tekstinėmis programomis, ir t.t., tokiu atveju visiškai pakanka maždaug 500 GB standžiojo disko, tačiau tuomet, jei planuojama įsirašyti įvairių žaidimų, tokios talpos gali būti per maža. Tokiais atvejais tiks didesnę talpą turintys stacionarūs kompiuteriai (pvz., turintys vieną terabaitą talpos). SSD diskai nuo HDD skiriasi didesniu duomenų nuskaitymo greičiu. Taigi, jei norite, kad kompiuteris veiktų greičiau, palankiau rinktis tokį, kuris turi būtent SSD diską, kuris užtikrina, kad kompiuterio keliamas triukšmas bus mažesnis. Vis dėlto, tokie stacionarūs kompiuteriai, kurie turi SSD diską, paprastai kainuoja brangiau, tad pagalvokite apie tai, kiek galite sau leisti investuoti į įrenginį;
 • Operacinė sistema, kuri gali būti keletos tipų, yra vienas svarbiausių dalykų, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį renkantis kompiuterį. Populiariausia operacine sistema yra laikoma „Windows“, kuri gali pasiūlyti tikrai labai didelį programų pasirinkimą. „Linux“ operacinė sistema yra laikoma viena patikimiausių, kuri taip pat pasižymi ir dideliu funkcionalumu. Taip pat galima rinktis ir kitas operacines sistemas, apie kurias informacijos visada galima rasti internetinėje erdvėje. Jei pirksite kompiuterį be operacinės sistemos, tokiu atveju turėkite omeny, kad atskirai parduodamos operacinės sistemos pareikalaus papildomų išlaidų: kur kas pigiau pirkti kompiuterį su jau įdiegta operacine sistema;
 • Kompiuterio korpusas gali būti kelių skirtingų tipų. Pavyzdžiui, SFF korpusas yra laikomas pačiu mažiausiu, jis dažnai naudojamas biuro kompiuterių gamybai. Didžiausias tokių korpusų privalumas yra mažas dydis, nes ne visada ant darbo stalo yra pakankamai daug vietos. Mini Tower – tai nedidelis bokšto tipo korpusas, dažnai naudojamas ne tik biuro, bet ir namų kompiuterių gamybai, o Mid Tower korpusas yra kiek didesnis. Palanku yra tai, kad tokį korpusą vėliau bus galima modifikuoti, integruojant papildomus aušintuvus ir pan. Full Tower korpusus dažnai renkasi tie vartotojai, kurie mėgsta modifikuoti kompiuterį, ir toks kompiuterio korpusas tam suteikia palankias galimybes. AIO – tai korpusai, dar vadinami All in One arba monoblokais. Išoriškai toks kompiuterio korpusas yra labai panašūs į monitorius, atrodo labai moderniai;
 • Stacionarūs kompiuteriai taip pat gali būti ir atnaujinti – tokiu atveju jie vadinami „refurbished“. Tokie stacionarūs kompiuteriai yra trumpą laiką naudoti, po kurio buvo išvalyti ir atnaujinti. Nors kartais dvejojama, ar tokie stacionarūs kompiuteriai gali būti geriausiu pasirinkimu, tačiau dažnai jie niekuo nenusileidžia visiškai naujiems kompiuteriams, o jų kaina yra mažesnė;
 • Kompiuterio matmenys taip pat gana dažnai yra svarbūs, todėl pagalvokite apie tai, kokio dydžio stacionarus kompiuteris galėtų geriausiai pasiteisinti. Tuo atveju, jei kompiuteriui yra skirta gana riboto dydžio vieta, rinkdamiesi tinkamiausią kompiuterį atkreipkite į tai dėmesį. Tikėtina, kad internetinėje erdvėje per gana trumpą laiką rasite tinkamiausią pasiūlymą;
 • Stacionarūs kompiuteriai gali kainuoti labai įvairiai, o jų kaina priklauso nuo daugybės kriterijų. Taigi, vertėtų pasvarstyti, kiek pinigų galite skirti naujo kompiuterio įsigijimui. Tinkami stacionarūs kompiuteriai internetinėje erdvėje gali būti pasirenkami iš tiesų labai greitai, nes prekės gali būti rūšiuojamos ir pagal pasirinktą kainų intervalą. Nesvarbu, kiek pinigų galite skirti šios produkcijos įsigijimui, bet kuriuo atveju greitai galėsite pasirinkti geriausius pasiūlymus;
 • Nors kompiuterio dizainas paprastai nėra svarbiausias kriterijus, tačiau kartais stacionarūs kompiuteriai gali būti pasirenkami ir atsižvelgiant į tai. Kadangi tokios produkcijos pasirinkimo galimybės dabar tikrai nėra mažos, galėsite rasti ir tokių kompiuterių, kurie puikiai derėtų prie namų ar biuro interjero;
 • Stacionarūs kompiuteriai gali būti pasirenkami pagal vartotojų įvertinimus. Nors jais aklai pasikliauti gal ir nereikėtų, tačiau tai gali padėti susidaryti tam tikrą nuomonę apie įvairius kompiuterių modelius, padėti įvertinti pagrindinius pliusus bei minusus. Internetinėse parduotuvėse labai greitai galėsite atrasti populiariausias bei geriausiai įvertintas prekes, todėl tai galės turėti įtakos jūsų sprendimui, ir apsispręsti, kokie stacionarūs kompiuteriai gali būti geriausiu pasirinkimu, galėsite dar paprasčiau.

Rinkdamiesi kompiuterį pasitarkite su pardavėjais – jie galės jums patarti, kokios galimybės konkrečiu atveju gali būti pačiomis geriausiomis, ir taip pat galės atsakyti į visus jums kylančius klausimus. Profesionali konsultacija gali padėti paprasčiau nuspręsti, kokie stacionarūs kompiuteriai geriausiai atitiktų jūsų poreikius, taigi, netrukus galėsite įsigyti dominantį įrenginį. Kompiuterių pasirinkimas dabar yra tikrai labai platus, tad jūs visuomet galite pasirinkti tokią produkciją, kuri atitiktų jūsų asmeninius poreikius.

Verslo sėkmės ABC – internetinė svetainė, logotipas ir reklama

Dauguma žmonių pradedami verslą neįsivaizduoja kaip jį darys, kokie žingsniai lems jo sėkmę ir kaip jie pasieks savo norimus tikslus. Šiame straipsnyje pateiksime mūsų akimis matomą verslo pradžiamokslį. Mūsų suvokimu sėkmingam prekybos ar paslaugų verslui reikalinga kokybiška svetainė, su unikaliu turiniu, vaizdine medžiaga, tekstais, kokybiškas, veiklos kryptį atspindintis logotipas, kuris puikiai dera internetinėje svetainėje, spaudoje ir ant vizitinių kortelių ir tikslinė reklama, kuri yra orientuojama į tikslinę auditoriją google paieškos variklyje ar kitose platformose.

LogotipaiPradėkime nuo internetinės svetainės. Verslo internetinė svetainė yra kaip vizitinė kortelė, ji turi būti paprasta, vartotojui aiškiai suprantama ir nekomplikuota. Taip pat ji būtinai turi būti pritaikyta mobiliesiems telefonams, planšetėms ir skirtingo dydžio kompiuterių monitoriams. Nenaudokite judančių flash elementų, iššaukiančių spalvų, nes jos gali patikti ne visiems vartotojams. Svetainėje naudokite unikalų turinį – savo darytas nuotraukas, filmukus, tekstus, taip užsitikrinsite aukštesnes pozicijas google paieškoje ir sutaupysite reklamos kaštų.

Antroje vietoje mūsų nuomone rikiuojasi įmonės logotipas. Tai itin svarbus paveikslėlis, kuris atspindi įmonės veiklos sritį, kryptį, o kartais net ir istoriją. Logotipų kūrimas yra profesionalų teikiama paslauga, jeigu išsirinksite tikrai kokybiškai dirbantį dizainerį su gerais atsiliepimais problemų neturėtumėte turėti ir neužilgo po apmokėjimo turėtumėte turėti kokybišką savo veiklą atspindintį įmonės logotipą. Nepamirškite, jog logotipo kūrimas yra atsakingas darbas ir nesamdykite jam atlikti bet ko, atsakingai atsirinkite žmogų ar įmonę, kuri atliks šį darbą.

Bene svarbiausia sėkmingo verslo puzlės dalis yra reklama, jos yra įvairiausių būdų. Pradėkime nuo tradicinių – mokamos google reklamos, facebook reklama. Šie reklamos būdai yra efektyvūs ir dažnai nekainuoja itin brangiai, o naudodamiesi šių įmonių teikiamais reklamos įrankiais galite pasiekti savo tikslinę auditoriją. Taip pat vertėtų pamąstyti apie seo paslaugas, reklaminių skydelių pirkimą susijusiose svetainėse, reklaminių straipsnių užsakymą naujienų portaluose ir nišiniuose tinklaraščiuose.

Taigi, įsidėmėkite, jog sėkmingam verslui yra būtina kokybiška ir funkcionali internetinė svetainė, veiklos sritį atspindintis logotipas ir tikslinę, į konkretų vartotoją nutaikyta reklama.

Elektroninės parduotuvės suteikia palankias sąlygas verlui

Šiandieninėje prekybos ir pardavimų rinkoje vien tik fizinių, tradicinių parduotuvių neužtenka. Viskas po truputį persikelia į virtualią erdvę, o prekės tampa vis labiau parduodamos  internetinėse parduotuvėse. Viso to  yra bent kelios priežastys.

El. Parduotuvių kūrimasPirmiausiai prekių  pardavimas internetinės parduotuvėse  yra daug pigesnė ir patogesnė tradicinių parduotuvių alternatyva. Tai yra dėl to, kad internetinės parduotuvės nereikalauja pardavėjų, kasininkų , be kurių tradicinės parduotuvės paprastai negali apsieiti ir norint juos išlaikyti, kainuoja didelius pinigus.  Taip pat parduodant prekes internetinėse parduotuvėse, prekių laikymas, bei sandėliavimas reikalauja daug mažiau vietos, lyginant su tradicinių parduotuvių analogais. Taip pat vienas iš elektroninės parduotuvės privalumų yra tas, kad jos yra labai patogios tuo kad galima gretai ir lengvai keisti  prekių sąrašą, jį koreguoti, keisti kainas,  įdėti naujų prekių ar jų kategorijų, pagal kurias pirkėjams bus daug lengviau atsekti prekę, kurią nori užsisakyti,  taip pat užsisakant prekę iš internetinės parduotuvės nereikia net išeiti iš namų, viską galima  padaryti tiesiog internete, taip pat naudojantis prekių paieškos sistema daug greičiau ir patogiau galima rasti norimą prekę, ją  greitai ir patogiai palyginti su kitomis, panašiomis prekėmis, todėl laiko taupymo prasme pirkėjams yra daug naudingiau prekes užsisakyti iš internetinės parduotuvės. Dėl to iš pirkėjų pusės yra matomas vis didesnis susidomėjimas internetinėmis parduotuvėmis. Tačiau,  kad ir kaip norėtųsi, vien tik  internetinių parduotuvių kūrimas verslo sėkmės negarantuoja. Norint džiaugtis nuolatine pardavimų verslo sėkme, reikia pasirūpinti ir internetinės parduotuvės reklama, kuri leistų pritraukti kuo daugiau pirkėjų, o tai dažnu atveju padaryti nėra lengva, tačiau šiuo klausimu gali padėti patyrę marketingo meistrai, kurie pasirūpins, kad  jūsų internetinė parduotuvė virtualioje edrvėje būtų kuo geriau matoma potencialiems klientams.

Atsižvelgus į anksčiau paminėtus faktus ir teiginius, galime sakyti, kad internetinės parduotuvės yra puikus pasirinkimas įgyvendinant prekių pardavimo verslo idėją. Tereikia šiuo įrankiu pasinaudoti, nes kuo greičiau tai padarysite, tuo bus didesni šansai pritraukti kuo daugiau pirkėjų ir džiaugtis nuolatine verslo sėkme.

Internetinių puslapių kūrimas: kiek teks išleisti pinigų?

internetiniu svetainiu kurimasDidėjančia konkurencija tinklapių kūrėjai nėra patenkinti, tačiau dauguma jų vieningai sutaria, jog klientams reikėtų atidžiau rinktis paslaugų teikėjus. Mat, internetinių puslapių kūrimas reikalauja daug patirties ir žinių, todėl klientai, kreipdamiesi į nepatyrusius specialistus, daro nemažą klaidą, kuri ateityje gali pareikalauti daugiau išlaidų. Tuo norima pabrėžti, kad dėl internetinių svetainių kūrimui klientai turėtų negailėti pinigų – rinkdamiesi pačias pigiausias paslaugas, jie patys sau daro meškos paslaugą. Ne vienerius metus tinklapius kuriantys specialistai pastebi, kad patys klientai neretai bando numušti kainas remdamiesi naujokų siūlomais neadekvačiais įkainiais. Pagrindinis skirtumas tarp naujokų ir profesionalų – paslaugų kokybė.

Internetinių puslapių kūrimas pigiausiai atsieina tik tuomet, jeigu specialistui nėra daug darbo.

Tie asmenys ir įmonės, kurie kreipiasi dėl smulkų darbų, dažniausiai ir išleidžia mažiausias sumas. Tai gali būti itin paprastos informacinės svetainės, kurių pajungimui pakanka vos poros valandų. Tiems, kuriems norisi išleisti kuo mažesnę sumą, pirmiausia reikėtų įvertinti darbų apimtis. Jeigu kreipsitės į specialistus su dideliu užsakymu, tai tuomet reikėtų būti pasiruošusiems ir atitinkamą pinigų sumą, nes dykai vargu ar kas norės dirbti. Profesionalios interneto svetainės kainuoja gana nemažai, ypač kai kalba eina ir apie unikalius dizainus.

Mažiausiai kainuotų tokios interneto svetainės, kurios būtų kuriamos naudojant viešas turinio valdymo sistemas. Jų įrašymas trunka neilgai, todėl ir kaina būna gerokai mažesnė. Tačiau, paminėti reikia tai, jog jeigu ant tokios svetainės turės būti užmautas ir unikalus dizainas, tai kaina gali išaugti net kelis kartus.

Sudėtingesnių svetainių kūrimas ne tik kainuoja brangiau – tokie projektai įgyvendinami per ilgesnį terminą. Labai svarbu pabrėžti, kad nėra tokių tinklapių, kurių sukūrimui visada būtų taikomas tas pats terminas. Vienų projektų įgyvendinimas reikalauja vos dienos ar kelių valandų, o kiti projektai netgi negali būti įgyvendinami per kelias savaites – prireikia mėnesių. Tai reiškia, kad kuo sudėtingesnis interneto projektas turės būti sukurtas, tuo daugiau laiko ir pinigų reikės. Tad, jeigu kreipiatės dėl interneto svetainės sukūrimo, tai būtinai įvertinkite visus niuansus.

Internetinio verslo sudedamosios dalys

Hostingas

Ko reikia norint pradėti vienokią ar kitokią internetinę veiklą? Šis klausimas kyla daugeliui jaunų žmonių, kurie internete mato daug įvairių galimybių. Žinoma, patiems visus atsakymus rasti gali būti labai sudėtinga, todėl pateiksime jums keletą svarbių detalių.

 • Pirmiausia jums reikės pagrindo, t.y. kompiuterinės (internetinės) platformos, kurios pagalba galėsite vykdyti savo veiklą. Jei tai bus paslaugų sektorius, greičiausiai pasirinksite internetinį tinklalapį. Tuo tarpu, jei norėsite rinktis prekybą – jums bus reikalinga internetinė parduotuvė. Nepaisant to, kokį variantą bepasirinksite, internetinis projektas turės būti labai profesionalus ir šiuolaikiškas. Tai reiškia, kad negalite tikėtis investuoti vos keletą eurų ir pasiekti kuo puikiausius rezultatus. Už profesionalų ir kokybišką darbą reikia sumokėti, todėl turite būti pasiruošę investuoti į tai, kas turi didelę išliekamąją vertę ir gali atnešti jums apčiuopiamą investicinę grąžą. Be abejo, tai padaryti nėra sudėtinga, kadangi šiandien veikia labai daug internetinių tinklalapių kūrėjų, kurie pasiruošę už prieinamą kainą sukurti paties įvairiausio tipo internetinius projektus.
 • Kai turėsite profesionaliai sukurtą internetinį projektą, jums bus reikalingas ir jo hostingas, t.y. talpinimas pasirinktame serveryje. Dažniausiai galima rasti labai patrauklių ir patikimų variantų, todėl šios užduoties sprendimas jums tikrai neturėtų sukelti jokių papildomų nepatogumų. Tereikia pasinaudoti internetine paieškos sistema ir peržiūrėti hostingo paslaugų teikėjus.
 • Taip pat nereikia pamiršti pasirūpinti ir savo komercinės veiklos reklama. Tai labai svarbus aspektas, be kurio negalime įsivaizduoti nei vieno sėkmingo verslo. Turbūt pastebėjote, kad net ir milžiniškos pasaulinio lygio bendrovės nuolatos investuoja į reklamą. Ir tai vyksta nebe priežasties. Didelis žinomumas dar nereiškia didžiulio perkamumo, todėl būtina nuolatos ieškoti kuo efektyvesnių reklamos priemonių, kurias būtų galima pritaikyti savo verslo praktikoje. Ką jau kalbėti apie naują verslą, kuris tik žengia savo pirmuosius žingsnius.
 • Na ir galiausiai nereikia pamiršti apie savo pasirinktos komercinės veiklos legalizavimą. Kaip žinia, kiekvienas asmuo, kuris vykdo komercinę veiklą, tai privalo daryti oficialiai ir legaliai, todėl pasidomėkite, koks veiklos įteisinimo variantas jums būtų tinkamiausias (t.y. individualios veiklos pažyma, Mažoji bendrija, Uždaroji akcinė bendrovė ar kt.).

5 svarbios priežastys, kurios turėtų lemti internetinės prekybos pasirinkimą

Internetinių parduotuvių kūrimas

Metai bėga, o internetinė prekyba sulaukia vis didesnio populiarumo. Ir ši tendencija neblėsta ne tik todėl, kad technologinė pažanga sparčiai auga. Pagrindinė to priežastimi galima įvardinti besikeičiančius vartotojų lūkesčius. Gyvenimo tempas tampa vis spartesnis, o tai nulemia ir kitokią vartotojų elgseną – jie daugelį užduočių nori atlikti greičiau, lengviau ir efektyviau, todėl jei naudojamasi internetinėmis parduotuvėmis, apsipirkti galima nepalyginti paprasčiau nei fizinio apsipirkimo atveju. Kaip bebūtų, vis dar yra prekybininkų, kurie nemano, kad prekybą verta vykdyti ir internetu, todėl žemiau pateikti veiksniai šios kategorijos prekybininkams turėtų padėti tokią nuomonę pakeisti.

Didžiulis matomumas: skaičiuojama, kad daugiau nei 80 proc. interneto vartotojų bent kartą apsipirko internetu. Tereikia įvertinti interneto vartotojų skaičių, kad būtų galima suprasti, kiek daug vartotojų renkasi internetinę prekybą. Todėl daugelis šiuolaikinių vartotojų pirmenybę skiria būtent internetiniam apsipirkimui.

Pritraukia daugiau klientų: profesionalus internetinių parduotuvių kūrimas yra puiki priemonė sukurti nepriekaištingai ir patraukliai atrodančią internetinę parduotuvę. O tai yra labai svarbūs veiksniai, kurie gali lemti vartotojų apsisprendimą. Jei internetinė parduotuvė traukia vartotojų akį, didėja tikimybė, kad vartotojai skirs daugiau savo laiko, peržiūrės siūlomas prekes ir galbūt nuspręs jas įsigyti. Be to, internetu labai lengva skleisti teigiamą atgarsį apie vieną ar kitą produktą arba konkrečią parduotuvę, todėl jei siūlomos kokybiškos prekės už prieinamą kainą – teigiama sklaida yra tiesiog garantuota.

Sutaupoma daugiau lėšų veiklos vykdymui: internetas taupo prekybininkų pinigus! Tai yra neginčijama tiesa. Internetu prekybą vykdantys verslininkai išvengia didelių išlaidų, kurios yra neišvengiamos fizinės prekybos atveju. Todėl jei norite, kad išlaidos sumažėtų, o pelningumas padidėtų – nepraleiskite progos išbandyti internetinę prekybą.

Lengviau suprasti savo klientų elgseną: yra labai daug įvairių priemonių, kurios padeda fiksuoti internetinės parduotuvės vartotojų elgseną. Tokie duomenys leidžia suprasti, ką būtų galima pakoreguoti, siekiant geresnio rezultato.

Efektyvesni reklamos sprendimai: jei pasidomėtumėte, kokius reklamos sprendimus galite pritaikyti internetinėje erdvėje, akimirksniu suprastumėte, kad jūsų galimybės yra kur kas didesnės nei fizinėje aplinkoje, todėl internetinės prekybos atveju galima lengviau populiarinti savo verslą ir pritraukti daugiau naujų klientų.

Renginių organizatoriams patariama: įsigyti šviesos efektai padidins pajamas

sviesos efektaiEsate renginius organizuojantis profesionalas, kuris suvokia, jog didelių išlaidų veiklos vykdymo metu būtų galima išvengti tik turint savo įrangą? Šviesos efektai, kuriuos naudoja renginių organizatoriai, dažniausiai yra išnuomoti, todėl jeigu ir jums tenka neretai leisti pinigus šiai įrangai, siūloma kruopščiau paskaičiuoti ar nebūtų naudingiau šią įrangą įsigyti patiems. Lietuvoje reginiams skirta įranga prekiaujančių el. parduotuvių yra ne viena, tačiau siūloma rinktis tik tokius pardavėjus, kurie turi pasiūlyt didžiausią asortimentą. Internetinėje parduotuvėje 6stygos.lt siūlomi ne tik įvairiausi šviesos efektai, bet ir muzikos instrumentai bei garso aparatūra. Jeigu nusprendėte įsigyti šį inventorių, tai šioje el. parduotuvėje turėtumėte apsilankyti pirmiausiai.

Visi šviesos efektai gali būti pasirenkami ir pagal planuojamų renginių dydį.

Renginių organizatoriams, rengiantiems įvairiausio dydžio reginius, siūloma iš anksto įsigyti aparatūrą, kuri būtų tinkama ne tik mažiems koncertams ar pobūviams, bet ir grandioziniams šou. Tai reiškia, kad įsigijus visą aparatūrą, kuri būtų tinkama visų tipų renginiams, vėliau jokių išlaidų patirti jau nebeteks. Turint tokią įrangą, ateityje ji padės jums sumažinti visas organizavimo išlaidas. Geriausia tai, kad su tokia investicija galėsite labiau konkuruoti dėl kainų – klientams galėsite pasiūlyti mažesnes, o ar jas galės pasiūlyti įrangos neturintys konkurentai? – vargu.

Perkat šviesos efektus visada reikėtų atsižvelgti į planuojamų renginių pobūdį. Jeigu jūs organizuojate nedidelio mąsto renginius, tokius kaip: vestuvės, gimtadieniai, privatūs pasirodymai, įmonių vakarėliai, koncertai klubuose ar kitose uždarose vietos, tai tuomet išlaidos šviesos efektams bei kitai įrangai bus mažesnės. Jums nereikės pirkti jokių galingų lazerių ar stiprų garsą skleidžiančią garso aparatūros. Tačiau, jeigu jūs organizuojate visų tipų renginius, tai tuomet derėtų pagalvoti ar nebūtų naudingiau viską įsigyti iškart.

Šviestos efektai bei kita renginiams skirta įranga gali būti išnuomojama, o tai paspartins atsipirkimą.

Jeigu jūs įsigysite šviesos efektus bei visą kitą renginiams skirtą įrangą, tai turėkite galvoje, kad jums ne tik jos nebereikės nuomotis – jūs ją patys galėsite išnuomoti. Įsivaizduokite – kuomet neturėsite užsakymų, jūs pajamas galėsite gauti nuomodami savo įsigytus šviestos efektus bei garso aparatūrą. Tai ne tik paspartins jūsų investuotų pinigų grąžą – tai padidins jūsų veiklos pajamas net keletą kartų. Tiesa, perkant įrangą, būtina rinktis ir aukštos kokybės įrenginius, nes vis dėlto – jeigu įsigysite pačią pigiausią, kuri vertinama blogai, tai logiška, jog ja ilgai naudotis jūs negalėsite.

Elektroninėje parduotuvėje 6stygos.lt jūs galite įsigyti aukščiausios kokybės šviesos efektus pagal turimą biudžetą. Geriausia tai, kad joje jūs rasite tokius įrenginius, kurie visame pasaulyje yra pripažinti kaip geriausi ir patvariausi. Būtina žinoti, kad šioje el. parduotuvėje jūs patys galėsite komplektuoti norimą įrangą – galėsite rinktis tiek šviesos efektus, tiek garso aparatūrą pagal poreikį.

Dabar šviesos efektai siūlomi ir pagal jų sunaudojamą elektros kiekį.

Kaip pradžioje minėjome, šviesos efektus galite rinktis ir pagal renginių dydžius, tačiau reikėtų pabrėžti, kad kai kurie įrenginiai sunaudoja labai mažą elektros energijos kiekį, o tai vėlgi – sumažintų jūsų patiriamas išlaidas. Rinkitės tokius gaminius, kurie ne tik skleistų akiai malonius šviesos efektus, bet ir tuo pačiu padėtų sumažinti išlaidas.

Ilgalaikiai kreditai bedarbiams Lietuvoje neišduodami

ilgalaikiai kreditai bedarbiamsIlgalaikiai kreditai bedarbiams Lietuvoje veikiančiose kredito įstaigose nėra taip lengvai suteikiami, o dažniausiai jų praktiškai neišduoda niekas. Tai akcentuojama dėl to, kad bedarbiai asmenys anksčiau buvo vieni dažniausių kredito įstaigų klientų, kurie neapgalvotai imdavo paskolas ir jų vėliau negrąžindavo. Skolos nebuvo grąžinamos dėl paprastos priežasties – bedarbiai nedirba, o tai reiškia, kad jie ir pajamų negauna. Dėl to pernai jau įsigaliojo įstatymų pataisos, kurios nebeleidžia tokiems asmenims gauti paskolų tiek internetu, tiek ir bankuose ar kitose vietose. Kreditoriai dabar turi įvertinti asmens pajamas, o jeigu asmuo jų negauna, tada jo kredito paraiška turi būti atmesta be jokių abejonių.

Dabar kreditai bedarbiams nesiūlomi ir dėl to, kad bedarbiai asmenys nutraukia darbo stažą.

Paprastai kalbant, kuomet įsigaliojo prievolė tikrinti asmenų pajamas pagal paskutinius keturis mėnesius, dauguma bedarbių tiesiog suklydo registruodamiesi darbo biržoje, nes tai tik parodo, kad jie nebedirba ir jokio pajamų šaltinio nebeturi. Paprastai kalbant, bedarbiai asmenys turi statusą, kuris matomas visiems kredito teikėjams, kuriems buvo pateiktas prašymas dėl paskolos išdavimo. Kadangi bedarbis asmuo negauna pajamų, tai jis paskolos irgi negalės gauti, tačiau reikia pabrėžti, kad išsiregistravimas iš darbo biržos irgi neduos naudos, nes po to išsiregistravimo asmuo privalės dirbti keturis mėnesius, jog turėtų ką parodyti kreditoriams.

Ilgalaikiai kreditai bedarbiams anksčiau buvo išduodami lengviau, nes vis dėlto – įmokos buvo mažesnės nei trumpalaikių kreditų, tačiau dabar šie asmenys paskolų gauti negali dėl įstatymų tvarkos. Nesvarbu, kad asmuo gauna kažkokias pajamas – nelegalios pajamos nesuteikia teisės gauti paskolų.

Visi ilgalaikiai kreditai bedarbiams siūlomi nebent tik per privačius pasiūlymus.

Bedarbiai asmenys turėtų tiesiog pasižiūrėti į privačius pasiūlymus, nes pasitaiko atvejų, kuomet nedirbantys asmenys gauna paskolas iš privačių žmonių. Tačiau reikia žinoti ir tai, kad tie privatūs asmenys neretai gudrauja – jie reikalauja vekselio pasirašymo arba turto įkeitimo, o tai gali suketi pavojų jūsų finansams. Jeigu skolinsitės privačiai, tai būtinai įvertinkite visą skolinimosi riziką, nes kitu atveju vis tiek neišvengsite įsipareigojimų vykdymo.