Vestuviniai žiedai – kaip išsirinkti?

Vestuviniai ziedai

Žiedas – ko gero antras pagal svarbumą vestuvių komponentas, tad jį reiktų rinktis labai atidžiai. kaip rasti tinkamą žiedą, kuriuo galėtume ilgai džiaugtis ir nesigailėti savo pasirinkimu. Pirmą kartą besituokiantiems iškyla daug klausimų renkantis žiedus, tad gali būti ne taip lengva kaip atrodo. Štai patarimai, kurie padės geriau orientuotis vestuvinių žiedų gausybėje bei atkreips Jūsų dėmesį į tai, ką reiktų apgalvoti:

  • Žiedo dydis – dydis matuojamas ant piršto užmaunant perkamą žiedą arba specialų matavimo žiedą, jei papuošalą gaminsite pas juvelyrą. Nustatant dydį atsižvelkite į tai ar pirštai nėra per daug patinę. Jei matuojate esant šaltam orui, pagalvokite, ar vasarą žiedas nebus per mažas, kai pirštas patins. Platesni vestuviniai žiedai gali būti mažesnių dydžių nei siauri žiedai. Jei žiedą gaminsite, matuojant pirštą pasakykite kokio pločio jį planuojate daryti, kad piršto dydis būtų pritaikytas būtent Jūsų pasirinkto žiedo pločiui.
  • Kokio modelio norite? Net ir šiuo klausimu vyrauja keli pasirinkimai, tad rinktis turėsite iš ko. Galite rinktis tarp klasikinių paprastų žiedelių ir puošnių.
  • Medžiaga – kuo aukštesnė aukso praba, tuo metalas tauresnis, tačiau ir minkštesnis. Aukso spalva priklauso nuo priemaišų. Spalva, paprastai rodžiu, dengti žiedai atsparesni braižymui, bet juos reikės kas kelerius metus atnaujinti, nes rodis nusitrina. Kita alternatyva auksui – volframas arba titanas. Tokie vestuviniai žiedai nesibraižo, nekeičia formos ir yra dešimt kartų tvirtesni už auksą. Nelaimės atveju, pavyzdžiui, ištinus pirštui, volframo žiedus įmanoma nuimti tik spaudžiant didele jėga specialiomis replėmis, kol jie suskyla į mažesnes dalis.
  • Vis labiau populiarėja vengti brangiojo metalo. Kai kurie asmenys pasirenka akmeninius, žalvarinius ir net medinius žiedus. Gražus pasirinkimas menininko mąstymo asmenims, kurie nori išsiskirti.
  • Atsižvelkite į kainą. Norėdami sutaupyti, pirkite internetu.
  • Nederėtų žiedų rinkti vienam iš jaunųjų. Šį simbolinį akcentą reikėtų rinktis abiem jauniesiems.
  • Atsižvelkite ir į tai kokia yra žiedo praba, ji gali daag ką pasakyti apie žiedo atsparumą. Arba pasidomėkite žiedo karatais.

Ieškodami internetu tikrai dažnai rasite pasiūlymų pirkti tiesiog iš paprasto žmogaus. Tačiau to daryti nerekomenduojame. Tai dažniausiai siūlo aferistai, tad nusipirkdami tokiu būdu žiedus galite apsirikti, nes jie bus netikri. Tuomet jūs sugaišite nemažai laiko kol atrasite žmogų, kuris jus apgavo. Geriau paskirkite šį laiką ieškodami specialiose parduotuvėse. Patareme negailėti finansų, juk tai simbolis, kuris įrodo jūsų meilę. Tad ieškodami nuoširdžiai tik sutvirtinsite savo santykius.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt