Patarimai, kaip pasidaryti manikiūrą su UV lempa

pagal | 2021/08/30

Geliniai nagų lakai tampa vis populiaresni dėl greito džiūvimo laiko ir ilgalaikio efekto. Šio tipo manikiūras reikalauja specialių priemonių ir šiek tiek dabinių įgūdžių. Pagrindinis gero ilgalaikio manikiūro elementas yra kokybiška ir patikima UV spindulių lempa, jos dėka priemonės, padengtos ant nago paviršiaus sukietėja per vos per kelias akimirkas ir išlieka net iki kelių savaičių. Šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius patarimus, kaip pasidaryti gražų manikiūrą, naudojant UV lempą.

Profesionalios ir kokybiškos priemonės

Visų pirma, galvojant apie ilgalaikį manikiūrą, svarbu pasirinkti kokybiškas priemones darbui. Gražų manikiūrą padės sukurti keli skirtingi komponentai:

  • Lempa

UV nagų lempa sukietina priemones ant nagų per maždaug 2 – 3 minutes. Patogu, jog nereikia laukti, kol priemonės pačios išdžius ant nagų, todėl skubančioms moterims, tai yra puikus pasirinkimas. Be to UV lempa yra pakankamai lengva, todėl ją patogu transportuoti ir naudoti tada, kada tik prireikia. Daugiau apie skirtingus modelius ir specifikacijas: https://www.groziui.lt/manikiurui-pedikiurui/aparatai-ir-iranga/uv-led-lempos

  • Lakas, pagrindo ir viršutinis sluoksniai

Specialius gelinius lakus ir kitas priemones reikia rinktis pagal turimos lempos tipą. Šviesos diodų lempa veiks tik naudojant gelio lakus, specialiai skirtus LED šviesai. UV lempos tinka visų tipų gelio lakams. Tad, jei turite įvairių firmų, rūšių bei skirtingų konsistencijų lakų bei nagų dailės priemonių, rekomenduojama yra rinktis universalią UV lempą.

Žinoma, yra ir kitų įvairių papildomų priemonių, kurios yra būtinos geliniam lakavimui, pavyzdžiui, žirklės, dildės, odelių stūmikliai ir t.t., kurias reikia įsigyti norint atlikti manikiūrą patogiai, namuose.

Kaip pasidaryti manikiūrą su UV lempa?

Turint visas reikiamas priemones darbo eiga yra labai paprasta. Atliekant manikiūrą, kiekvieną jo sluoksnį reikia sutvirtinti naudojant UV lempą, kaip jau buvo minėta prieš tai, tai gali užtrukti nuo 2 iki 3 min. vienam nagui arba visos rankos nagams, priklausomai nuo lakavimo įgūdžių. Gelinis manikiūras yra išskirtinis savo net kelias savaites išliekančiu nepaprastu tvirtumu bei spindinčia išvazida.