Kodėl verta rinktis fotoepiliatorių?

Nuo senovės laikų moterys nori būti gražios, mes tai žinome iš pasakų, legendų, mitų ir padavimų. Jau mokykloje klausydamiesi antikinės istorijos paskaitų, žinojome, kad Kleopatros grožis buvo garsus visoje Romos imperijoje ir ji save ir savo kūną lepindavo pieno vonių ir kitomis panašiomis procedūromis. Graikų dievų panteonas taip pat neapsiėjo be grožio deivių, kurių žymiausia yra Afroditė. Todėl nieko nuostabaus, kad moterys iki šių dienų rūpinasi savo grožiu, nors grožio standartai ir nuolatos kinta.

EpiliatoriusVienas iš gražios moters atributų yra gražios ir akį traukiančios kojos. Jau kelis dešimtmečius moterų kojų grožis asocijuojasi su glotniomis ir skustomis kojomis, kurios yra itin švelnios. Nuo tada, kada mada skuti kojas prasidėjo, yra išrasta begalė būdų, kaip pašalinti plaukus nuo kojų, tačiau ne visi jie yra vienodai efektyvūs ir malonūs.

Šiuo metu vienas iš patogiausių būdų pašalinti plaukus nuo kojų yra fotoepiliavimas. Taip yra todėl, kad foto epiliatoriai pašalina plaukus nedirgindami odos ir nekeldami skausmo, o tai yra pakankamai retas derinys lyginant su kitais plaukų šalinimo būdais. Pavyzdžiui šalindamos plaukus vašku ar depiliuodamos kojas, moterys negali išvengti didesnio ar mažesnio skausmo. Tuo tarpu naudojant kojų skutimo peiliukus ar įprastus epiliatorius, dažnai yra dirginama kojų oda, o taip pat kojos nebūna tokios glotnios, kokių norėtųsi.

Būtent dėl šių priežasčių, fotoepiliavimas yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Žinoma kaip alternatyva yra plaukų šalinimas lazeriu, tačiau net ir ši procedūra turi savų minusų. Visų pirma, ji taip pat yra šiek tiek skausminga, o antra – nusipirkti fotoepiliatorių yra žymiai pigiau nei kartas nuo karto darytis plaukų šalinimo lazeriu procedūrą.

Turbūt perskaičius apie galimas alternatyvas pasidaro aišku, kad norint išlaikyti kojas gražiomis reikia naudotis būtent fotoepiliatoriumi, o ne kitu plaukų šalinimo būdu. Šis būdas ir greitesnis ir nevers jūsų kęsti bereikalingų skausmų ir turėti paraudusios, sudirgintos ar išbertos odos. Jei norite, kad jūsų kojos vasarą trauktų visų praeivių akis, tuomet įsigyti šį įrenginį galite jau dabar.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt