Keli būdai, kaip galima panaudoti argano aliejų

Argano aliejus

Grynas ir natūralus argano aliejus yra plaukų ir odos puoselėjimo priemonė, kurią galimą drąsiai vadinti „viskas viename“. Kilęs iš Maroko, kur vietinių gyventojų buvo naudojamas ištisus amžius, šis aliejus yra labai branginamas ir vertinamas visame pasaulyje. Jo išgavimo procesas yra kur kas sudėtingesnis ir ilgesnis. Nors argano aliejus yra ganėtinai brangus, tačiau naudodami jį neabejotinai sutaupysite, kadangi papildomai nebereikės naudoti kitų plaukams ir odai skirtų kosmetikos produktų.

Kelios argano aliejaus panaudojimo galimybės:

Veido odos drėkiklis – Po to, kai nuvalysite savo veidą ryte ir vakare, į pagalbą pasitelkite argano aliejų, kuriuo pateptumėte tiek savo veido, tiek ir kaklo odą. Argano aliejus yra sausas, todėl jis kur kas greičiau įsigeria į odą.

Lūpų šveitiklis – sumaišykite kelis argano aliejaus lašus su ruduoju cukrumi, o gautą mišinį sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite į lūpas. Tuomet nuplaukite su šiltu vandeniu. Tai yra labai geras šveitimo būdas, ypač tinkantis sausoms ir jautrioms lūpoms.

Makiažo pagrindas – kelioms minutėms iki panaudojant makiažo priemones, kelis lašus argano aliejaus užlašinkite ant veido odos ir švelniai juos įmasažuokite. Tai sukurs labai gražų blizgesį.

Plaukų kondicionierius – kai ištrenksite galvą įprastiniu šampūnu ir kondicionieriumi, nusausinkite savo plaukus su rankšluosčiu. Užlašinkite kelis aliejaus lašus ties plaukų viduriu ir galiukais. Tuomet galite nesibaimindamos juos džiovinti ir formuoti įprastines šukuosenas.

Plaukų serumas – kai išdžiovinsite plaukus ir suformuosite savo šukuoseną, labai nedidelį kiekio argano aliejaus užlašinkite ant jau minėtų plaukų vietų. Tai jūsų plaukams suteiks labai gražaus spindesio. Žinoma, būkite atsargios ir aliejaus netepkite tiesiai ant plaukų šaknų – tokiu atveju plaukai gali atrodyti susiriebalavę.

Odelių minkštiklis – kelis aliejaus lašus užlašinkite ant savo rankų. Pasistenkite juo gerai įtrinti savo nagus. Tai padės suminkštinti odeles ir sustiprinti jūsų nagus.

Suskeldėjusių kulnų gydymui – suskeldėję kulnai yra labai dažnai pasitaikanti problema, ypač tuomet, jei ant kojų praleidžiama labai daug laiko. Kasdien argano aliejumi tepkite savo kulnus. Tokiu būdu jie greičiau sugis ir bus apsaugoti nuo tolimesnių neigiamų padarinių.

Kad ir kurį iš šių patarimų pritaikysite savo kasdienėje grožio priežiūroje, neilgai trukus išvysite akivaizdžius teigiamus rezultatus.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt