Hialurono rūgštis, kurios reikia mūsų odai

Hialurono rūgštisPer pastaruosius metus grožio rinka patyrė ne vieną perversmą, todėl dabar kiekvienas iš mūsų gali naudotis labai pranašiomis ir puikius rezultatus suteikiančiomis grožio puoselėjimui skirtomis priemonėmis. Hialurono rūgštis yra viena iš jų. Jau seniai žinoma, kad tai yra natūralus sveikatos ir grožio šaltinis, todėl neabejojama jo efektyvumu, nauda ir greitai sukuriamais teigiamais rezultatais.

Egzistuoja trys pagrindinės grožio sritys, kuriose naudojama hialurono rūgštis: su odos senėjimu kovoti skirtos medicininės procedūros, maisto papildai ir kosmetinės grožio puoselėjimo priemonės.

Hialurono rūgšties injekcijos

Tai viena iš populiariausių priemonių, kurią šiandien pasirenka savo grožiu besirūpinantys vartotojai. Hialurono rūgšties injekcijų pagalba norimus rezultatus galima pasiekti kur kas greičiau. Šių procedūrų metu sertifikuoti ir patyrę grožio srities specialistai į paciento odos paviršinį sluoksnį plonytės adatėlės pagalba suleidžia hialurono rūgštį, kuri padeda išlyginti odos raukšleles, įlinkimus, įvairius nelygumus ir pašalinti kitus odos senėjimo požymius.

Maisto papildai

Japonijos mokslininkai išrado technologiją, kurios pagalba nepažeidžiant cheminės sudėties sumažinamas hialurono rūgšties molekulių svoris. Tai leidžia hialurono rūgštį vartoti oraliniu būdu kaip maisto papildą. Šiandien rinkoje galime rasti ne viena hialurono rūgšties turintį maisto papildą, vartojamą norint pagerinti savo odos būklę.

Kosmetinės priemonės

Bėgant metams natūralus hialurono rūgšties kiekis, esantis vidiniuose mūsų odos sluoksniuose, mažėja. Dėl šios priežasties ima formuotis veido odos raukšlės, įlinkimai ir atsiranda kitų nemalonių senėjimo požymių. Todėl jau seniai imtos gaminti kosmetinės grožio puoselėjimo priemonės, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties, galinčios sustangrinti odą, sumažinti senėjimo žymes, atstatyti tinkamą odos drėgmės lygį ir suteikti jai lygumo.

Žinoma, tai tik keli pavyzdžiai iš daugelio. Bet kuriuo atveju, nėra ko abejoti, kad hialurono rūgštis yra mūsų odai reikalinga medžiaga, kuri jai leidžia neišsausėti ir išlikti lygiai bei elastingai. Todėl būtinai reguliariai rūpinkitės savo oda bei pasirinkite pačias tinkamiausias ir jūsų odos tipą atitinkančias kosmetikos priemones. Žinoma, nepraleiskite progos kartas nuo karto apsilankyti ir pas profesionalius grožio specialistus, kurie padės išsaugoti puikią odos būklę.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt