7 patarimai jūsų tobulam grožiui išsaugoti

Veido ir kūno oda

Kasdien mūsų odą veikia begalė skirtingų veiksnių. Deja, bet dauguma jų yra labai kenksmingi, todėl juos ignoruojant galima sulaukti labai nemalonių pasekmių. Žinoma, jei jūsų oda yra labai jauna ir spindinti, neskiriant papildomų pastangų jos priežiūrai, kurį laiką džiaugsitės gražia išvaizda. Tačiau laikui bėgant gali pasirodyti neigiami išorinių veiksnių padariniai. Todėl labai svarbu niekuomet neapleisti savo veido ir kūno odos puoselėjimo procedūrų ir žinoti svarbiausius odos priežiūros aspektus.

Pirmasis patarimas

Neretai moterys ir merginos, bandydamos pašalinti negyvą odą, ją labai smarkiai trina su šiurkščiomis priemonėmis. Tačiau tai tikrai nėra geriausias pasirinkimas, kadangi dažnai tokia praktika sukelia kur kas daugiau bėdų. Vietoje to, rekomenduojama pasitelkti labai švelnų aliejų ar kvapiųjų medžiagų neturintį odos valiklį (tokį, kuriame yra tinkamas pH lygis). Jei jūsų oda yra labai riebi, galite naudoti valiklį, kurio sudėtyje yra benzoilo peroksido arba salicilo rūgšties.

Antrasis patarimas

Patariama įsigyti vaizdą didinantį veidrodį, kurio pagalba galėsite kur kas atidžiau įvertinti savo veido odą. Toks veidrodis gerokai padidins jūsų poras, todėl nesunkiai pastebėsite ant savo veido besiformuojančius spuogelius ar susiformavusius inkštirus.

Trečiasis patarimas

Jei jus dažnai kamuoja maišeliai po akimis ir juos pašalinti norite kaip įmanoma greičiau, tuomet vienas iš būdų tai labai greitai padaryti yra arbatinių šauklių atšaldymas šaldiklyje, kuriuos kelioms minutėms išorine puse priglaustumėte prie užmerktų akių. Taip pat galite išbandyti ir šiek tiek kitokį metodą – paimkite du ramunėlių arbatos pakelius, kurie po įmerkimo į verdantį vandenį buvo atšaldyti, ir tuomet keletui minučių uždėkite ant užmerktų akių.

Ketvirtasis patarimas

Kaklo sritis: labai dažnai žmonės didžiausią dėmesį skiria tik savo veidui, tačiau būtina atminti, kad kaklo sritis reikalauja ne ką mažiau dėmesio ir priežiūros. Taigi, prižiūrėdamos savo odą, nepamirškite ir kaklo srities.

Penktasis patarimas

Be jokios abejonės, tobula išvaizda ir sveikai atrodanti veido bei kūno oda yra neatsiejama nuo sveikos gyvensenos ar aktyvaus gyvenimo būdo. Todėl stenkitės vartoti kuo daugiau daržovių, vaisių, ribokite mėsos ir pieno produktų suvartojimą, nepiktnaudžiaukite kava, alkoholiu ir žinoma atsisakykite rūkymo. Suprantama, kad tai tik keli bendriniai sveikos gyvensenos patarimai. Neabejojame, kad puikiai žinote, kas yra sveika, o ko reikėtų privengti.

Šeštasis patarimas

Rankų darbo jūros druskos šveitiklis padės atnaujinti savo kūno odą. Tam prireiks jūros druskos ir švelnaus skysto muilo. Pasinaudojus kempinėle, ant jos paviršiaus paskirstykite turimą mišinį. Tuomet ištrinkite ja visą savo kūną ir gerai nusiprauskite po dušu. Pasinaudojus dušu, ant šiek tiek drėgno kūno užtepkite kūno kremą arba tam skirto aliejaus. Tokia procedūra pavers jūsų kūno odą minkšta ir lygia. Atminkite – nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra alfa hidroksi rūgščių, kadangi jos gali sudirginti jūsų odą.

Septintasis patarimas

Įpraskite taip pat atidžiai ir kruopščiai prižiūrėti ir savo pėdas. Duše visuomet turėkite šveičiamąjį akmenį ir jo pagalba reguliariai nušveiskite savo pėdas (ypač kulno sritį). Reguliari pėdų priežiūra užkirs kelią įvairių problemų kilimui ateityje.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt