Ricinos aliejus ir begalėjo jo privalumų mūsų sveikatai

pagal | 2015/12/21

Ricinos aliejusNemaža dalis žmonių reguliariai ieško pačių natūraliausių ir efektyviausių priemonių, kurios galėtų padėti sustiprinti jų sveikatą ir prisidėtų prie grožio puoselėjimo. Tuo tarpu ricinos aliejus jau tūkstančius metų yra naudojamas sprendžiant įvairias sveikatos problemas. Atlikti tyrimai parodė, kad jis gali sustiprinti mūsų imuninę sistemą, tapti puikia priemone gydant cerebralinį paralyžių, reumatą, artritą, menstruacijų problemas, odos pažeidimus, Parkinsono ligą, virškinimo sutrikimus, migreną ir kt. Todėl žemiau pateikiame jums šiek tiek išsamesnius ricinos aliejaus privalumus.

Priešuždegiminės savybės

Jei mėgstate masažą, ricinos aliejus gali tapti puikiausiu masažiniu aliejumi, padedančiu atpalaiduoti raumenis ir mažinančiu sąnarių skausmus. Reguliariai naudojant, šie natūralūs aliejai gali akivaizdžiai pagerinti jūsų bendrą sveikatos būklę.

Vidurių užkietėjimas

Tai labai dažna problema, su kuria susiduria begalė žmonių. Tai gali įtakoti įvairios sveikatos problemos, netinkama mityba, nepakankamas vandens vartojimas ir kt. Bet kuriuo atveju ricinos aliejus visais laikais buvo naudojamas kaip vidurius laisvinanti natūrali priemonė, efektyviai sprendžianti virškinamojo trakto problemas. Naudoti jį galite su apelsinų ar bet kurių kitų vaisių sultimis.

Stiprus imunitetas

Šiandien mus kasdien veikia begalė kenksmingų aplinkos veiksnių, kurie gerokai susilpnina mūsų imuninę sistemą. Ką jau kalbėti apie tai, kad tais atvejais, kai mūsų darbas yra susijęs su tiesioginiu ir nuolatiniu bendravimu akis į akį, didėja tikimybė užsikrėsti įvairiais oru plintančiais virusais. Todėl labai svarbu tinkamai apsisaugoti ir užkirsti kelią įvairių virusų sukeliamoms ligoms. Jei reguliariai naudosite ricinos aliejų, jis pagerins limfinės sistemos darbą, todėl pagerės organizmo atsistatomosios funkcijos. Tai tiesiogiai įtakos ir stipresnį imunitetą.

Dermatologinės savybės

Norint pagerinti savo odos būklę, ricinos aliejus gali tapti vienu iš geriausių pasirinkimų. Jis gydo įvairius odos uždegimus, mažina raukšles, odos įlinkimus, dėmeles ir strijas. Ricinos aliejuje yra daug vitamino E, kuris yra būtinas mūsų odos sveikatai. Jei kasdien imsite naudoti ricinos aliejų, vos po savaitės galėsite išvysti teigiamus rezultatus.

Sveika galvos oda

Kadangi tai yra natūralus aliejus, jis puikiai tinka gerinant mūsų galvos odos būklę. Ricinos aliejus padeda pagerinti kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Jis taip pat suteikia reikiamos drėgmės, todėl plaukai būna stiprūs, tinkamai sudrėkinti ir žvilgantys.