Odos priežiūra – gražiai ir sveikai išvaizdai

pagal | 2016/06/10

Odos priežiūra

Kai egzistuoja tiek daug būdų, kurie padeda mūsų odai atrodyti gražiai ir būti sveikai, kartais kyla labai daug klausimų. Norime pasitelkti pačius efektyviausius sprendimus, todėl turime labai gerai atsijoti grūdus nuo pelų. Be to, negalima pamiršti, kad kiekvienas patarimas yra savitas ir gali būti pritaikomas tik konkrečiam odos tipui. Todėl būtinai įvertinkite savo odos tipą ir jos būklę, o tuomet judėkite pirmyn.

Odos priežiūra reikalauja didelio dėmesio, kruopštumo ir laiko. Tai taip pat reikalauja ir kokybiškų grožio priežiūros priemonių, kurių sudėtyje nebūtų jokių kenksmingų cheminių medžiagų. Todėl galime pradėti nuo lengvų, bet efektyvių sprendimų pritaikymo.

  • Genealu tai, kas akivaizdu. Tai yra puikiai suprantama, tačiau nemaža dalis moterų daro didelę klaidą, kuri įtakoja prastesnę odos būklę. Ar numanote apie ką kalbame? Ar bent kartą gyvenime teko eiti miegoti nenusiplovus makiažo? Jei taip – tokių įpročių turite kaip įmanoma greičiau atsisakyti. Nakties metu mūsų oda ilsisi, atsigauna ir vyksta įvairūs regeneruojantys procesai, todėl jei makiažo priemonės nėra nuvalytos nuo mūsų veido odos, oda nekvėpuoja ir galiausiai galime susidurti su padidėjusiu spuoguotumu.
  • Atsirinkite tai, kas tinka jūsų odai. Neretai net ir tą patį veido odos tipą turintys žmonės susiduria su skirtingomis problemomis. Tai reiškia, kad nėra universalių priemonių, kurios tiktų visiems. Todėl pradžioje gali tekti eksperimentuoti, kol galiausiai rasite grožio puoselėjimui skirtus produktus, kurie gali sukurti geriausius rezultatus.
  • Nepamirškite bent kartą per savaitę nušveisti savo veido ir kūno odą. Kiekvieno žmogaus viršutinis odos sluoksnis anksčiau ar vėliau numiršta, o tai lemia pilkšvą ir pakankamai blankiai atrodančią odą. Jei nušveičiame paviršinį odos sluoksnį, atveria naują ir gražią odą, kuri labai efektyviai pasisavina ant odos tepamus kremus, losjonus ir įvairias emulsijas.
  • Retkarčiais apsilankykite pas kosmetologą. Nors jūsų grožio priežiūros rutina gali būti tobula, vis dėlto verta kartas nuo karto nepraleisti progos nuvykti pas profesionalų ir ilgametę patirtį turintį kosmetologą, kuris atliks veido valymą, uždės reikiamas kaukes, padarys veido masažą ir atgaivins jūsų odą.