Kur ieškoti pigiausio greitojo kredito?

Pigiausi greitieji kreditaiGreitieji kreditai jau tapo mūsų gyvenimo kasdienybė. Jei vyresnė karta dar baidosi vien tokio žodžių junginio, tai jaunimas sugeba ir protingai pasinaudoti kreditų rinkos teikiamomis paslaugomis. Skubus automobilio remontas, netikėtai sugedęs buities prietaisas ar bauda už kelių eismo taisyklių pažeidimus gali būti greitai sumokėti pasitelkus į pagalbą greitųjų kreditų bendroves ir per nepilną mėnesį, vos gavus atlyginimą, skolą grąžinant. Tad tokiu atveju tikrai nėra ko bijoti greitųjų kreditų, svarbiausia – rasti patogiausią ir pigiausią pasirinkimą. Kaip tą padaryti? Pasidairykime po kelias gudrybes.

Vienas iš būdų, kuris gali leisti netgi visai nieko neišleisti kredito palūkanoms, tai pasinaudoti greitųjų kreditų bendrovių akcijomis. Dauguma jų naujiems klientams siūlo pirmą paskolą nemokamai, ne tik kad be palūkanų, bet ir be jokių sutarčių mokesčių. Žinoma, šiek tiek laiko registracijai ir kredito gavimui teks sugaišti. Taip pat tai turi ir šiokių tokių neigiamų pasekmių – turėdami jūsų kontaktus bendrovės atstovai neišvengiamai siųs jums įvairią reklamą ir įvairiais būdais bandys įsiūlyti ir antrą, ir trečią paskolą. Kita vertus, būtent tokiu būdų ir imami pigiausi greitieji kreditai. Juk paskolas teikiančių bendrovių Lietuvoje yra dešimtys, daugelis jų siūlo tokias akcijas, tad turėdami noro ieškoti ir atrasti galite tikrai daug kartu skolintis nemokamai, kas kartą vis kitoje įmonėje.

Kitas būdas gauti pigią paskolą – tai kreiptis ne į greitųjų kreditų bendrovę, tačiau pavyzdžiui į tarpusavio skolinimo platformas. Daugeliu atveju jos siūlo iki dešimt kartų mažesnes palūkanas nei tipinės greitų kreditų įstaigos. Žinoma, šioje vietoje teks pasirašyti ilgesnę sutartį, o ir paskolos sumos neretai būna ženkliai didesnės. Jei mažose, būtent į greitus kreditus orientuotose įmonėse paskolą galite gauti vos mėnesiui ir vos šimto euro sumai, tai tikėtina, jog per tarpusavio skolinimo platformą teks skolintis bent penkis šimtus eurų ir bent metų laikotarpiui. Jei tokios sumos jums nė nereikia, tad ir ženkliai mažesnės palūkanos nebetenka prasmės.

Neretai žmonės, ieškodami pigiausio greitojo kredito, pernelyg daug dėmesio kreipia į paskolų procentus ir pamiršta tokius dalykus kaip sutarties sudarymo mokesčiai, kredito istorijos tikrinimo kaina bei kitos išlaidos. Tad kartais pavyzdžiui paskola su užstatu, nors ir didesnėmis palūkanomis, sumoje gali kainuoti mažiau. Gana dažnai net ir didelės kredito palūkanos, konvertavus jas į realią sumą, neatrodo baisiai ir visos pigesnių kreditų paskolos atrodo bevertės. Tad reikia netingėti pasiskaičiuoti kiek realiai sumokate ir dažnai galite nustebti.

 


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt