Kada reikalingos paskolos?

Paskola bedarbiamsApie paskolas susimąsto ne vienas lietuvis. Dažnai paskolos imamos, kai norima pradedi savarankišką gyvenimą, tai yra, nusipirkti butą ar pasistatyti namą. Tokios paskolos sudaro nemažas sumas ir jų grąžinimo laikotarpis siekia dažnai 20 – 40 metų. Tačiau yra ir trumpalaikių paskolų, dar vadinamų greitaisiais kreditais, kurių dydis, toli gražu, nėra toks didelis kaip ilgalaikių paskolų, tačiau greituosius kreditus gauti daug paprasčiau. Tam nereikia įrodinėti, jog esate dirbantis žmogus, turite nuolatines pajamas ir esate mokus. Tiesą sakant, paskolas šiais laikais gali gauti netgi bedarbiai. Tiesa, paskola bedarbiams gali būti ribota, tačiau tai vis tiek yra galimybė pasiskolinti pinigų nieko neužstatant.

Kuomet verta pamąstyti apie paskolos ėmimą, išskyrus atvejus, kai perkame sau naujus namus ar statome nuo pagrindų? Iš tiesų, variantų yra daug. Pavyzdžiui, kai atrodo, kad jau persidirbote ir jums, nors verk, norisi atostogų. Tačiau tam neturite pinigų arba apmokamų atostogų šiemet jau nebegausite. Tokiu atveju galite kreiptis į kreditorių ir prašyti kelių šimtų eurų kredito, kuris jums leis pailsėti ir atostogas praleisti ne tik namuose, bet kad ir prie Viduržemio jūros. Kur, greičiausiai pailsėsite geriau nei namuose, tiek fiziškai, tiek morališkai. Taigi, neplanuotos atostogos – tinkamas proga pasiskolinti šiek tiek pinigų ir juos investuoti į savo poilsį ir sveikatą.

Labai dažnas variantas, kuomet žmonės ima greituosius kreditus, yra kelios dienos iki atlyginimo. Jei išleidote visus pinigus ir dar kelias dienas negausite kito atlyginimo, galite pasiimti kreditą, jį panaudoti susimokėjimui už komunalines paslaugas, maistui nusipirkti, o gal ir panaudoti vaiko gimtadieniui atšvęsti. Tad jei esate įsitikinę, kad netrukus galėsite grąžinti paimtą kreditą, galite pasinaudoti šia paslauga. Juk paskola bedarbiams šiais laikais suteikiama gana lengvai.

Be abejo, greitieji kreditai ir paskolos naudojami ir didesniems pirkiniams nusipirkti. Jei, tarkime, esate laisvai samdomas darbuotojas, koks nors dizaineris ar rašytojas, svarbiausias jūsų darbo įrankis bus kompiuteris. Ir jam netikėtai sugedus, tiesiog negalėsite priimti užsakymų, dirbti ir uždirbti pinigų. Ką daryti? Pasiimkite greitąjį kreditą ir nusipirkite naują kompiuterį. O galbūt jau seniai buvo laikas atsinaujinti? Kitą mėnesį galėsite daugiau padirbėti, o gal ir efektyviau – juk turėsite naują kompiuterį, ir atidirbti pasiskolintus pinigus. Tad jei kreditą investuojate į savo verslą, kuriuo tikite, nesikuklinkite ir pasinaudokite kreditorių paslaugomis.

 


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt