Ką turėtume žinoti apie greituosius kreditus?

Mymoney.lt

Greitųjų kreditų įmonės gali suteikti kreditus praktiškai visiems klientams – nesvarbu, kas jie tokie, kiek uždirba ar kokios jų pareigos. Tokios įmonės pačios įvertina maksimalų rizikos lygį ir dėl to į juos kreipiasi vis daugiau klientų. Klientai netgi neprivalo pateikti dokumentų apie savo finansinę padėtį ar užmokestį, todėl kartais greitųjų kreditų įmonės tampa paskutiniu gelbėjimosi ratu, kai reikia pinigų, o bankai atsisako suteikti kreditą. Klientus vilioja tai, kad jie pinigų gali gauti tiesiog tada, kai to reikia.

Ar tai saugu?

Be jokios abejonės, kad greitųjų kreditų įmonės Mymoney.lt mielai dalina kreditus nereikalaudamos bereikalingų formalumų, viskas vyksta labai paprastai – klientas pateikia savo tapatybę įrodantį dokumentą ir gauna pinigų. Po to jam belieka susimokėti procentus. Naudojantis greitųjų kreditų paslaugomis neretai susiduriama su problema – palūkanos vis labiau auga, o jas sumokėti darosi vis sudėtingiau, todėl gauti laišką iš antstolių kontoros tampa labai realu.

Tačiau greitųjų kreditų įmonės – tai ne tik įmonės, kurios skolina pinigus savo klientams. Jie taip pat siūlo įvairius investicinius sprendimus, pavyzdžiui, fondus arba indėlius, tokios įmonės labai meistriškai laviruoja tarp banko įstatymų. Kitaip nei bankų, greitųjų kreditų įmonių neprižiūri FPT (Finansų priežiūros tarnyba), be to, nėra jokios garantijos, kad klientui bus grąžinti piniginiai indėliai. Čia netaikomas garantinis fondas, kuris, bankų atveju, garantuotų kliento pinigų susigrąžinimą. Dėl to, kad nėra jokios depozitų grąžinimo garantijos ir jokios greitųjų kreditų įmonių veiklos priežiūros, kyla didelė tikimybė, kad jau niekada neatgausime tokioms įmonėms patikėtų savo santaupų, jau nekalbant apie žadėtą didelį pelną.

Visada verta atminti, kad pinigų skolinimasis iš greitųjų kreditų įmonių http://mymoney.lt/greitos-paskolos/, taip savo lėšų perleidimas joms yra susijęs su labai didele rizika. Galimybė prarasti pinigus arba patekti į nesibaigiantį skolų ratą yra tokia didelė, kad žengiant tokį žingsnį reikia labai gerai apgalvoti, ar to tikrai reikia, kas gali pasikeisti ateityje, ar neatsiras dėl to rimtų problemų su antstoliais, ar tai yra saugu ir patikima.


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt