Įmonės steigimas internetu: greita, paprasta ir patogu

imones steigimasLietuvoje pradėti nuosavą verslą suteikiamos labai patrauklios sąlygos. Jeigu jau ilgai gvildenate kokią nors idėją ir galvojate, kad laikas ją paversti realybe – tokiu atveju įmonės steigimas elektroniniu būdu yra ir turėtų būti Jūsų pasirinkimas! Apskritai įsteigi įmonę galima labai greitai ir paprastai, o kai greta egzistuoja ir virtualus pasaulis – steigimo darbai pagreitėja ir kainuoja mažiau.

Kodėl naudinga kreiptis į profesionalus?

  1. Greitis. Žinoma, šiuo metu kartu su interneto pagalba viskas yra kur kas paprasčiau, kadangi didžiąją dalį bent jau oficialios informacijos tikrai galima atrasti internete. Tiesa, informacijos ieškojimasis reikalauja labai daug laiko, tad jeigu norite kiek pagreitinti įmonės steigimo darbus – kreipkitės į profesionalas kompanijas, kurios viską atliks už jus.

  2. Kokybė. Kaip jau minėjome – visa oficiali informacija yra internete, tačiau niekas nėra apsaugotas nuo klaidų. Žmogus, kuris neužsiima dažnai įmonių steigimo darbais, gali susidurti su elementariomis problemomis, tačiau nežinoti, kaip jas galima išspręsti. Pasikliaudami specialistų paslaugomis būsite tikras, kad viskas yra įgyvendinta kokybiškai.

  3. Gera kaina. Įmonės steigimas elektroniniu būdu kainuoja pigiau nei kad ėjimas pas notarą ir kitas institucijas. Juolab, specialistų, kurie padeda susitvarkyti visus dokumentus, paslaugų įkainiai taip pat yra labai maži, tad nepermokėsite, o ir tapsite savininku labai greitai.

  4. Smulkmenos. Kaip jau minėjome – visa oficiali informacija yra internete, tačiau dažnai smulkmenos taip pat labai reikšmingos. Jas gali žinoti tik tie asmenys, kurie nuolatos dirba šioje srityje. Taigi, specialistų konsultacija yra labai naudinga.

  5. Patarimai. Steigimas bus kur kas tikslingesnis ir paprastesnis, jeigu profesionalai pateiks Jums daug naudingų patarimų. Pasinaudokite galimybe kur kas greičiau ir paprasčiau pasirūpinti sėkmingu savo verslo įsteigimu.

Įmonės steigimo žingsniai

Įmonės steigimas elektroniniu būdu skiriasi tik procesu, tačiau ne detalėmis, kurias reikia įvertinti tokiu atveju, jeigu galvojate apie savo svajonės įgyvendinimą. Taigi, nepriklausomai nuo to, ar steigsite elektroniniu būdu, ar užsukęs į tam tikras institucijas – turite būti apgalvojęs tam tikras smulkmenas.

  • Pavadinimas. Sugalvoti pavadinimą įmonei yra kur kas sudėtingesnis darbas negu kada nors galėjote pagalvoti. Būtinai reikia patikrinti Registrų centre, ar tokio paties pavadinimo įmonė nėra užregistruota. Jeigu bus – pavadinimo naudoto negalima. Taip pat būtinai susipažinkite su taisyklėmis, kurios apibrėžia, kokie įmonės pavadinimai galimi Lietuvoje.

  • Banko sąskaita. Reikia atsidaryti ir oficialią banko sąskaitą. Tiesa, ne visada. Steigiant individualią įmonę papildomos sąskaitos nereikia. Tuo tarpu steigiant AB – sąskaita būtina. Banką rinkitės atsakingai.

  • Adresas. Jeigu turite savas patalpas – viskas aišku. Galima nurodyti ir namų adresą tokiu atveju, jeigu planuojate dirbti iš namų. Galiausiai, jeigu patalpos bus nuomojamos – tuomet reikia gauti nuomotojo sutikimą, jog jis yra susipažinęs su veikla, kuri bus vykdoma tam tikrose patalpose.

  • Steigėjai. Būtina nurodyti visų steigėjų kontaktiniuos duomenis. Tai ypač aktualu steigiant MB, kadangi veiklą vykdys ne vienas asmuo.

Nelaukite, ko Jūsų idėją įgyvendins kas nors kitas. Drąsiai imkitės ryžtingų žingsnių ir apgalvojęs smulkmenas sudėkite į visumą bei realizuokite. Kartu su profesionalais viskas bus kur kas paprasčiau, greičiau ir patogiau, tad būtinai išnaudokite šias galimybes.

Įgyvendinkite savo svajonę jau dabar!


Visos teisės saugomos © 2014-2017 Ergoline.lt